Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. Fish

    Fish Well-Known Member

    О, і моїм в Пріорі було чудово, класне крісло :) Але мені здається, що в принципі ця категорія зручніша, ніж наступна. У нас такий самий Сайбекс, як у Haidee, теж без ізофіксу, але я ним досить-таки задоволена, хоч певні недоліки описувала вище. У нас вперед не хилиться. Пам'ятаю, що воно мало гарні результати краш-тестів. Друге - Recaro Milano, чогось мені виглядає, що воно зручніше. І не скрипить.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2017
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть на які автокрісла звернути увагу після люльки для немовлят (та що до 9 кг). Цікавить наступна вагова категорія і до якого вони віку. Може ще хтось порадить якісь конкретні моделі. Дякую
     
  3. Fish

    Fish Well-Known Member

    Тут якраз вище хором хвалили Maxi Cosi Priori. Ще раз скажу, що була ним дуже задоволена, і друзі мої теж. Дитині добре в ньому спати, бо його можна відхилити назад, і зручно дивитись у вікно, воно досить високе. Це група 1, 9-18 кг. Вік - десь до 3,5 - 4 років, як яка дитина. Інші мої друзі хвалили Maxi Cosi Tobi.
    Зараз також є крісла цієї групи, які можна спочатку кріпити проти руху, а потім обличчям вперед. Не мала з ними досвіду, знаю тільки що тепер в деяких країнах рекомендують якнайдовше возити дитину проти руху. Конкретні моделі не підкажу, гуглити reversible car seats.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Нам скоро пересідати з крісла 1 категорії (9-18кг). І я шось не можу нічого путнього знайти.
    Я так розумію, усі крісла тієї категорії вже йдуть на дорослий ремінь безпеки, а не 5-точкові?

    Вичитала, що ніби існують такі крісла, де спинка опускається, як і в кріслах попередньої категорії. В нас зараз maxi cosi 2waypearl і дуже задоволені. Часто багато їздимо машиною, було би дуже не зле мати напівлежаче положення.
    Ну і найбезпечніше хочу, звісно)
    Може хто дасть посилання, де можна глянути краш-тести крісел відомих марок цієї категорії.
    Шось в темі мало інфи про крісла категорії 2-3.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ми з вами одного віку?
    Ми ще восени пересіли у крісло до 36кг. Малюк вже пристібається ремнем для дорослих. Йому у цьому кріслі зручніше. Щодо нахилу, я теж хотіла, щоб нахилялось, бо часто і багато їздимо, перелопатила купу фірм. Наше чуть має нахил спинки, тобто можна сидіння підсунути вперед, тоді нахилиться спинка. Можна його і на переднє сидіння поставити, і тоді спинка нахилиться разом з дорослим кріслом, але я проти такого.
    Але загалом вони всі одинакові. Є такі, що знімається спинка і залишається сам бустер, є цільні. У нас ще підголовник регулюється. Маємо Römer.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Так, одного віку)
    Сашко має 100 росту, крісло розраховане до 104, то думаю ще поїздить. І вага ше дозволяє.

    Ми зараз повернулись з відпочинку, там брали авто в оренду і там вже було кріселко наступної категорії, то малому значно вільніше в ньому сиділось, звісно. І саме крісло якесь таке компактніше виглядало) Але оте лежаче положення в нашому мене так стримує наразі міняти. Так як йде до тепла, одягу буде менше, то думаю літо від'їздимо в нашому старому.
    А як малому спати в Römer? Не падає головешка? Шось рятує трохи те опускання спинки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ми трохи більші, маємо 108 і 19кг. А ви літо ще від'їздите, а потім просто не поміститесь.
    Спиться як? Спочатку трохи протестував, хотів так дуже лежачи, а зараз то просто підсуваю сидіння, і опускаю чуть спинку, відповідно голова не падає, плюс підголовники рятують. Якщо вкладається сам, то бере подушку дорожню, отой "рогалик", і так спить (під дорослих косить)))
    Загалом, не знаю з чим то пов'язано, але в цьому кріслі їздить з більшим задоволенням. Може дорослішає, а може і крісло комфортніше.
    І так, воно точно якесь компактніше, бо малий на нього вже сам заскакує, попереднє за рахунок того каркасу було вище і якесь громадніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мож комусь згодиться. в нас крісло бі сейф, група 1. брали по рекомендації продавця з бебізон. є три положення спинки, спить в третьому -напівсидячому -напівлежачому стані чудово(ми багато мандруєм)як приїдем кудись то відразу і вилазити з крісла не хоче. коли спить голову треба інколи притримувати на бугорках. а так все гуд.. в максі козі в лежачому він так не любив бути
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    то ви про яку категорію? Мені щось взагалі бі сейф не показує крісел категорії 2-3:girl_sad:
    Найшла. Така модель у вас IZI UP X3 FIX New - купить в Киеве и по Украине в магазине Babyzone ? Але там загалі спинка не регулюється(
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ми теж в 2.5р придбали таку категорію. Щоб лягало потреби немає. Дитина спокійно собі засинає сидячи, голова спирається в боковинки.
    Так, падає, коли торможу, чоловік майже завжди ззаду, то притримує. Коли їздимо самі дитина не спить.

    Вище я показувала фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    бачила крісло брітакс evolva 1-2-3 sict, яке йде до 36 кг, здається воно мало напів лежаче, але треба дивитися відео і 5 точкові ремені
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    група 1 - це сидячі і напів сидячі положення. ясно, що дитині краще видно. ми мали 0+, то отих пару градусів з вищого напрівлежачого до напівсидячого + висока база - дають більший огляд
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Мала з 0 зразу в 1-2-3 пересіла. Єдине мене прибиває отой виліт голови з крісла, коли спить, при різкому гальмуванні, коли крісло за рухом. Хочу купити передню подушку, таку як в сайбексі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І я так зробила. Довго і нудно парила собі мозок, шукала варіанти і вирішила 1-2-3 купити, правда, ще не тестила, крісло ще не доїхало. Але тепер думаю і старшій таке ж купити.

    А розкажіть про подушку ще
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    ТО треба би було хіба таку категорію брати одразу після першої автолюльки. А тоді мені було важливо, щоб крісло наступної категорії ставилось проти руху. А зараз вже нема сенсу, та і громіздкіші вони за категорію 2-3. Ну але подумати над таким варіантом можна) Дякую)
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    :girl_sad: А в нас біля дитини ніхто не сидить і дотягнутись до його голови мені проблемно)) І спить мале часто в машині) Ну але що ж... певно прийдеться звикати. Ще варіант до крісла купити отаку штуку

    Не знаю правда, на скільки воно буде зручно. Бо виглядає дивно))
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    о, так, розкажіть) Що то за подушка така?
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Отаке, головне щоб в ширину крісла вписалось. Жане.
     

    Вкладення:

  17. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    А чим вона помагає? В наших друзів крісло сайбакс з такою поличкою, категорії 1-2-3. То воно вже з росту 104 прищіпається не тією подушкою, а штатним ременем, а подушка сама ніби знімається. Та і подушка під руками в спанні не помагає, там дитина спить просто схиливши голову.

    Для зовсім малючка, воно дійсно може якось помічне, може затримати голову

    А для більшої дитини, вже голові ніяк не помагає))

    Та і воно дійсно чіпляється лиш до певного віку і ваги. До 18 кг.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Супер! Нам то актуально, вже сміялися, що резинку привяжемо:girl_impossible:

    Цікаво скільки коштує і де купити.
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Ясно. Просто, коли мала менша була, її з того крісла так не виносило і голова назад поверталась. А зараз шия довша, чи що.
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    @Fistawka напиши вкінці літа, що вибрали
    в нас та сама ситуація)