Вибір лікаря для майбутньої мами

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем egoistka, 21 Червень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    взагалі-то ви народжувати будете в акушерки. А у нас акушерки - жінки . Лікар на пологах без ускладнень грає другорядну роль. Контролює процес пологів. Активна роль власне у акушерки. Так що жінку в будь якому випадку не оминете :). Ну а стосовно того, що хтось там жорсткіший відносно статі- то абсурд. Виключно від людини залежить: є такі чоловіки, які огляди проводять акуратненько, а є і різкі. Так само і з жінками- у одних руки дуже легкі, у інших- "до горла" дістануть :). І психологічно усі різні, незалежно від статі
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    от з другими пологами теж розвіяла свої стереотипи. Боялась народжувати в жінки. Виявилось - лікар акратна і досить професійна, головне довіритись. Відносно огляду в професора - напевне найболючіший мій огляд...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ага, ходять по патології легенди, що у професора такі руки, що треба 10 розмір рукавиць купляти.
    Мене то оминуло, бо я запізно прийшла з дому в ту патологію, але зі сльозами дівчата звідти виходили . Бо його рішення там майже не обговорюється.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Мій токсикоз також якраз припав на свята, то був капець)) особливо, коли на Різдво він мене в церкві підловив))
    Але то все минуче)
     
  5. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    і до якого терміну був:bad:? я так надіюсь шо до свят мине... бо вдома все ж таке смачне ніж тут... я мрію про наше згущене молоко, просто взяти ложкою на вафлі:girl_dance:красота, зефір я вже рік не їла, а мамин борщик з вушками то мрія.
     
  6. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Повірте, будете їсти як має бути... Домашнє, воно рідне, навітьпід час токсикозу.... Я коли приїхала, то сама забула про нього... Накинулася на домашню їжу... Для мене було головне правило токсикозу не залишатися головною, адже менше тошнить коли організм ситий
     
  7. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    от я того лікара знала ще років 5 тому, він мені бак.вагіноз вилікував на раз два, а перед цим ходила до жінки гінеколога то вона як почала руки заламувати казала шо то в мене незнати що!... налякала мене, я приходжу через два дні вона мол" знаєте ми аналізи зробили нічого там нема ніяких захворювань" ну дура ненормальна я два дні не спала, написала якісь таблетки на карточці і все. Я того і не пила. А все було просто, я в той час лікувала хронічний тонзиліт, кололи антибіотики. от мікрофлора і пішла спати. Я 6 років працювала в Трускавці і коло нас був кабінет гінеколога(приватний), лікар років 37, приємний, культурний одружений. В нього під час огляду бувала ерекція, зробила вигляд що не бачила:facepalm:. Вилікувала свій тонзиліт, вже років 3 немаю з тим горлом проблем і забула шо таке молочниця ітд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    В мене був довго, десь до 5 місяця. Але то таке, поїла-побекала і знов їсти))
    Мені не допомагав ні ранішній перекус, ні вода з лимоном, ні боржомі, нічого. Але як я вже писала, то все минуче
     
  9. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    готую себе морально шо так і буде бо тижні минають а полегшення мінімальне
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, то ви про Маркіна? Немає чого там боятися. Мене оглядав - цілком нормально. Як сказав, що четвер-пятниця народжу, так і народила в четвер в обід.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Так, про нього. Ну, я ж написала ''ходять легенди'', а власного досвіду не маю .

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Дівчата, вчора дзвонила домовитись з лікарем з ПБ про зустріч, то сказали прийти в понеділок, я чомусь надіялась, що прийме в той же або хоч на наступний день. Тобто, питаю, чи це нормально на такому терміні, чи лікарка мала б якось швидше прийняти, розумію, що вони там дуже зайняті, але одночасно і страх зявився, щоб не було халатності. ?
     
  13. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    У Вас ще не дуже великий термін, лікарі мені казали приходити не раніше 37 тижня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я ще навіть не дзвонила. Читаю, що і після 36 тижня вперше ходять на знайомство, якщо все протікає безпроблемно.

    Певно, з понеділка буду рухатись, бо непогано було б ще до тих всіх свят підійти поговорити з лікаркою.
     
    • Креативно Креативно x 1
  15. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Хто має термін на січень, то раджу поспішати із знайомством,бо бувають різні випадки... А свят там багацько попереду)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Думаєте, можуть всіх лікарів розхапати і нікого не залишиться?:girl_crazy:
    Я вам так скажу: якщо ви домовитеся з лікарем в 34 тижні, він собі десь там писне, що в нього на кінець січня має якась Ганя родити (то в кращому випадку), але якщо "різний випадок" станеться з вами 8 січня і він в той час буде гонити на лижах в Буковелі, то домовленість ніяк не допоможе. І я його розумію. Так що налаштовуйтеся на позитив, вірте собі і малечі і ніколи не відкидайте можливості народжувати в чергової бригади. (То я вам кажу, як людина, домовлений лікар якої не приїхав на мої перші пологи. Ну і добре зробив.)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Тут я вам перечити не буду, але якщо жінка вже оприділилася з лікарем і чітко знає в кого хоче народжувати, то навіщо чекати до свят... А там вже як вийде.. Вийде в чергової то в чергової...
     
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Цікавилась лікарем Федина з Мечнікова, багато моїх знайомих у нього народжували, то дуже задоволенні. Виявляється у нього батько священик. Читала на форумі, що у нього дивна поведінка буває, але щось мені не співставлється.
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2015
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    багато моїх знайомих теж. Почитайте розповіді про пологи тут. Почитайте "не раджу" - про дивну поведінку.
    З того, що про нього прочитала я, на природність домовлених пологів у нього можна не розраховувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Федина колись і зараз по розповідях то різні люди практично. Якщо колись був один з найкращих , то зараз кардинально змінилось
    **********************************
    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 15 Квітень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
Статус теми:
Закрита.