Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Або Жюстін — просто шарман... Сподобалось ще з часів серіалу «Перші поцілунки» )
    А що не так з Антоніною? )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я свою кличу інколи просто Жу:) і Жустіна теж)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Антоніна представляється як щось ворогуюче, протидіюче. Оця приставка анти-. Ой, то така муть! Добре, що можна знайти опис імені, який більше сподобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Подібне читала про Оксан і Ксеній — кому гостя, кому гостинна, а кому чужа ввижається, негативний зміст )) Про «варварську» Варвару чула особисто: «як можна було так назвати: Варвара... варвари... жах!». Люди все щось побачать або дофантазують )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Варвара - чузоземка, не гречанка.
    Щось подібне з Ксенією.
    Тоді був Рим і Греція - і решта світу. Ну от вони і називали їх "не ми".

    Головне значення імені не першому гіршому сайтику "для мамочок" дивитися. І раптом виявиться, що і походження і значення імен "трохи" інші.

    Про те що люди можуть мати інші критерії вибору імені ніж його значення, я промовчу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Зацікавила статистика, то ще глянула найрідкісніші й трішки прифігіла. Як на мене, деякі імена стали результатом неправильного написання або просто скорочення. Маю на увазі такі - Никита, Палип, Тедей, Катря... Ну я розумію, що батьки називають як хочуть свою дитину, але інколи і в словник корисно заглянути.
    Відкрила для себе нові, раніше не чувані, переважно старослов'янські імена - Ладомира, Яремія, Вогнедар... В таких іменах чується історія, як на мене, дуже промовисті імена, якісь сильні...
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Осьо є якесь нове дослідження. Тепер Софія - найпоширеніше ім'я не лише в Україні, але й у цілому світі.

    У Мексиці, Швейцарії та Словаччині – яким є найпоширеніше жіноче ім’я у світі

    Я чомусь думала, що Анна або Марія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Колись я була єдиною Софією в цілій школі, а все хотіла мати нормальне ім'я - Наталя)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Наталями у кінці 80-х називали певно через одну) у школі я була однією з 6-ти, в універі однією з 4-х, на роботі було нас троє Наталь) Зате зараз серед діток до 12 р. ніяких Наталь не знаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я з тих, народжених на початку 80-х. В класі — 4 Наталі, 2 Мар'яни, 3 Ірини, 2 Олени. В групі — 2 Наталі, 7 Ірин, 2 Мар'яни.. Олена одна ). Давно не зустрічала діток з такими іменами..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Діток з тими іменами знаю))) усіх. А от Оксани, Наді, Галі - жодної. Хіба тридцятирічних
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ще Світлана було популярне.
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    На тернопільщині в кінці 80-тих найпопулярніші були Оксани, Наталі та Ірини. А ще Таня:) В класі була одна з 2, зато в групі - 4. Серед діток незнаю жодної Наталі чи Оксанки, лише одна Танічка знайома, і та живе в центральній Україні.
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В мене похресниця Танюшка - 9 років)

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мене чомусь малознайомі люди раніше дуже часто кликали Наталею, навіть лікарка казала * знаю, як тебе звати, але так мені проситься ім"я Наталя*))
     
  16. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    А в мене племiнниця Таня. Вже рiк вiдсвяткували!
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2017
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я теж хотіла мати нормальне ім"я) Аж до універу не зустріла в оточенні жодної дівчинки Ярослави :girl_crazy:
    Я з 79-го. Багато Наталь, Ірин, Галин і Оксан. На роботі в мене колись майже на кожній кафедрі було по Оксані, і одного разу така епічна плутанина вийшла... :girl_haha::girl_haha:
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2017
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я з 78- одна Галина була в класі і групі в технікумі) зато був бум на Наталь і Оксан..
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дивно, я з 79, мне завжди Галини оточували і в школі і в університеті і просто так )))
     
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В мене в були Галі в паралельних класах та групах. І Оксани також.