Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, піднімаю тему, бо наразі зовсім у ступорі із вибором імені для малої принцески, яка засіла в животику. З першою вагітністю було легше, ім'я було приготоване зазделегідь і чудово підійшло малюкові (Павлик, Павлусик, Павлусь). З того часу в нас крутилися 2 імені (одне для хлопчика, друге для дівчинки) на випадок 2-ої вагітності, але все ніяк не вдавалося і тепер 6 років по тому я розумію, що вже не впевнена у цих іменах. Для хлопчика буквально на днях прийшло нове ім'я - Устим, і таке воно мені миле й любе стало, що просто капці. Але, якщо УЗД не помиляється, в пузіку сидить дівчатко, а тут з іменем повний абзац. Мені подобаються старослов'янські імена, рідні чи звичні нашій землі, але можливо призабуті. Донедавна в фаворі була Дзвенислава (Дзвінка), також подобається Гафійка (Гапочка), Маргарита, проте перше тепер під питанням (не знаю чому), а два інших чоловіку не до вподоби. Підкиньте мені натхнення, дівчаточка, або варіантів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Устинія? Або Юстина...
    Серафима, Теодора, Рената, Агнія, Уляна, Агата(вона ж Агафія, вона ж Гафійка)...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Теж спершу подумала по цій аналогії, але чомусь "не то пальто") Хоча Юстинку включу до свого списку, прочитала значення імені - хороше, творче таке)
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Меланія мені подобається. Мелася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    Мені дуже Ярина подобається - Яра, Ярочка)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Коли була вагітна Устимом, варіанти для "сюрпризу" були Олеся і Орися.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Калина і Малина, якщо слов'янські подобаються. (Моя мама завертала очі на ці імена )))

    Пошепки- Гафійка не слов'янське. Але дуже гарне. І з Павлом гарно разом звучить.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не слов'янські, але почитати можете: Поліна, Пелагея, Параскевія, Паула(Пауліна), Емілія, Марта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Мені теж імпонувало, але от якраз недавно тримала до Хреста Марту-Меланію (яка якраз народилася 13 січня), тож вже повторюватися не буду)
    І мені подобалося, але чомусь стійка асоціація Ярини із Іриною (власне, вони похідні).
    О, дякую, що нагадали, забула про нього, а таким рідним від нього віє. Але вже прямо бачу, як чоловікова мама на це ім'я буде очі закочувати, вона ж українську мову/літературу вчить, ото вже будуть звідти аналогії)))
    І мені вони якось докупки пасують, але поки чоловік непохитний)
     
  10. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Рута (Руфіна) та Ілана. Хоча то скоріше єврейські.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Квітослава?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Gloria Tempus, а як Вам Оксанка чи Галинка? Мені вони дуже подобаються, але ми не вибрали їх з суб’єктивних причин): я - Оксана, моя мама - Галина. А ще дуже подобається Ярослава.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    дуже хотіла меншу Гафійкою назвати,але чоловік був категорично проти.
    з слов'янських ще Лада,Власта,Божена(так старшу хотіла назвати,а теж чоловік був проти),Мальва, Ясна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Згадую, як ми з чоловіком обирали ім'я для малечі:) Чоловічі не розглядали - обоє були впевнені що дівчатко, так воно і вийшло. Оскільки частково живемо на дві країни, то обирали серед імен, які б милозвучно звучали для України та Німеччини. Наші варіанти були: Емма, Марія, Лея, Елізабет (Єлизавета). Чоловік був категорично налаштований на Емму, а я на Лізу. Потім я поставила питання ребром або Єлизавета або Гертруда:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 3
    • Креативно Креативно x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, гарно. Шкода лише що воно з українським словом "ясна" (десна) співзвучне - не поймуть родичі :sad:
    У нас дівчаче ім"я "про всяк випадок" є запасене ще з першої вагітності, досі не розподобалося (мені принаймі :girl_haha:).
    А з хлопчачими - халепа... Минулого разу Влад був єдиним компромісним варіантом. Мені ще дуже Любомир подобалося, а цього разу на Дарія заглядаюся, але чоловік обидва сприймає категорично "в штики". Так що якщо буде хлопчик, певно, доведеться щось дуже просте-нейтральне вигадувати (я вже майже всі списки імен в інтернеті передивилася, але нічого не "зачепило" поки)... З хлопчачих мені ще Василь гарне (і всі люди-власники цього імені у моєму житті досить приємні траплялися :) ), але жодне з його скорочень не подобається :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ходить за мною "Ілона"
    Власне, я ніколи не вважала це ім'я якимось близьким, і зараз теж промовляю - дивне воно
    Але та дівчинка - загалом така... цікава. І коли лоскотати її за вушком і цьомати, то можна казати "Ілуся, Ілусічка" :)
    В мене подружка в універі була Ілона. Ілона Ігорівна, до того ж :) гарно звучить.
    До цього Анна дуже "ходило"
    Народиться - познайомимось :)
    --- дописи об"єднано, 16 Березень 2018 ---
    супер! Я цього літа познайомилась з одним Дарієм дорослим, справив надзвичайне враження. Тепер асоціаціюю це ім'я лише з лідерами, непересічними чуваками
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У мене старші Марія і Марта. Хотілося б не порушувати традицію і назвати хоча б на "Ма".
    Дівчаче придумали Малана, воно є похідним від Мелани, але так мені гарно звучить, коли там багато а. Чи то ми щось перемудрували вже?
    А хлопчаче лише Марко, але воно не конче мені подобається і таке вже популярне. Придумайте мені щось. Ще й хочеться, щоб транскрипція була безпроблемні і німці могли правильно сказати.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мартин? Є ж таке ім"я і за кордоном - Мартін?
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Магда гарно . ( Магдалена мабуть повне )
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Для хлопчика мені подобалося Матвій.
    З дівчинкою складніше) подобалося Поліна, але чоловік проти, каже,що це не українське ім'я)
    Покищо думаємо над Анна або Соломія. Хоч чоловік вже давно до мого животика звертається Аннічка:) то і я якось привикла до Анюти)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1