Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Макар, Матвій, Максим...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Макар, Маркіян, Мирослав, Михайло, Максим.
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Сама я теж Оксана) Галина - то чомусь моє неулюблене. А ось Ярослава теж подобається, особливо, Яся, та чоловік верещить, що ніяких тепер на -слав не хоче, бо буде Славка:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 5
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Лада і Мальва мені теж до вподоби, та все мій коханий розбиває вщент, бо у нього Лада - то машина, а Мальва буде Мальвіною)) І спробуй його переконай) ті асоціації- то страшна сила)
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2018 ---
    Підкину вам ще Майю. В моєї куми дві дівчинки - Майя і Марта)
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  6. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Маруся, Зоряна (давнє - ЗорИна), Цвітана...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Рута мені нра, але так хочеться тих зменшено-пестливих форм, а тут тільки Руточка спадає на гадку.
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2018 ---
    @Oriana Зорина і Цвітана - ммммм, дуже гарно :girl_in_love:Треба почитати про них, спасибі.
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2018
  8. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    мій чоловік теж такий,з меншою він вперся,що Гафійка асоціюється взагалі з Ягою(не уявляю як то можна було придумати таке) а у варіанті старшої Божена теж мав якісь не такі асоціації. Хоч імені дівчатам я все ж підібрала, але то трохи не те,що хотіла. Хоча менша Дарина,то я балдію від того імені
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2018
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Маргарита до всіх вище згаданих
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Марлена. Ще може бути Марина(від морська), хоча це імя мені не дуже подобаєть.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Gloria Tempus, мій теж категорично був проти всіх -слав і для доні, і для синів. А мені дуже навіть подобаються). То таки важко підібрати імя, щоб і пасувало, і всіх влаштовувало))).
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я називаю часом Ядвігу Ягусею.
    А як з Гафійки таке можна придумати... Тоді й Іринку так можна називати.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina, мені завжди подобалось Іван, але так на ньому не зійшлись).
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    @Gloria Tempus Відкрийте собі якийсь онлайн довідничок імен і зверху до низу перебирайте виписуючи ті що подобаються. А потім викреслюйте на чому не зходитесь з чоловіком. Може якийсь варіант і залишиться що влаштує обох.
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    не знаю, мене теж дивує це
    я мабуть не дуже ясно висловилась - мені поки не треба,вже маю двох донечок
     
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Васько, Васелечко, Василько, Соля кликала Сіль( Василь), скорочено Син:girl_haha:. Я категорично не хотіла Василь, а зараз не уявляю його з іншим ім ям.
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2018 ---
    Соломія
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Колись мені подобалось, як знайома доньку назвала - Ведана.
    І чомусь подобається Малгожата. Свою б доньку наврядчи так назвала, але подобається.
    Першого сина дууууже хотіла назвати Артем. У чоловіка була ідея-фікс - Михайло. Один одному зафукали ці варіанти :), зупинились за пару тижнів до пологів на імені Максим. Другого сина я не полишала надії назвати Артем ;), проте чоловік сказав, що другого так ще не будем називати, а от якщо третя дитина буде, і буде хлопчик - то точно дає мені зелене світло на це імя. Другого назвали Лев. Чоловік запропонував, а я якраз напередодні це імя чула - теж мені сподобалось. Це ще був 3-4 місяць вагітності.
    Узд третьої вагітності показало хлопця - але я вже до імені Артем була байдужа. Довго шукали, думали. Я хотіла Захар. Чоловік знову щось легенько згадав Михайла (свекра так звати, і я окрім несимпатичності для мене імені не розумію, коли називають типу як батька/маму/бабусю (навіть НЕ на честь)).
    І десь на 5 місяці впало мені в око імя Веремій :). І все, для себе я вирішила. Нагадала, що маю добро на "Артема", але заміню імя. Чоловік казав, що ще подумаєм, є час.. Згодом і йому сподобалось імя. Ходить довольний: Верчик, Верчі... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в мене Ядвіга тільки - Ядзя.
    Маю дуже чітку прив"язку імен до людей і відповідні асоціації. Трошки першість імені для хлопчика змінилася . Якщо колись так станеться, то вже не Теодор -Дорко - Дорцьо - Тео. @Sera :girl_wink: А тільки Юрчик. Юрій і .
    Сьогодні з Юрком були дебати про Павла і Мирона. Ггггг, Пол ніби програв. Але МИРОН??? Для Канади? :haha: О. сказала, що вона за Павла або Юрія .
    Про "МА"
    Маркіян.
    МАр"ян.
    Максим.
    В коліжанки донечка Влада.
    @Akina , подумай про Юрія. Вікторія- перемога, Юрій - борець , переможець.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не повіриш - про Юрія думала, то одне з небагатьох чоловічих імен які розглядала. Я правда завжди згадую знайомих з таким іменем, так от до Юрія в мене якесь таке неоднозначне ставлення наразі :) Але якщо таки буде хлопчик, і якщо таки Дарка категорично зафукає муж, то Юрій - один з "нейтральних" варіантів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1