Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Almariel мені особисто Малана чомусь важко вимовляти. Можливо забагато букви "а" в імені. Кума моя назвала доцю Мілана, то якось легше. Але можливо, що це просто питання звички. Як вам подобається, то чому б і ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я як наважусь на номер2, і буде дівчинка, то дуже хочу Меланію ( Melanie)
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а в нас повний ступор з хлопчачими іменами. Колись мені подобалися Богдан, Дмитро, Павло, Олександр, був один час - навіть Станіслав. Тепер воно все якесь не те.
    На початку вагітності за мною "ходив" Юрчик, але шось по трохи відпадає, ну і звучить воно мені хабі що як Юрій чи Юрчик, а як подумки вимовляю Юра чи Юрко, то шось воно геть не то... Чоловікові воно якось не дуже. Зато мала пригляділа на майданчику такого Юрчика, який лиш вчиться топати і шось так запам'ятала собі то, тепер в неї лиш цей варіант.
    А в нас - ніяких. Ні, чоловік якось пропонував Данилка. Воно наче і нічого так, але так не люблю йти в ногу з модою - Данило, Марко, Матвій, останнім часом Тимофій чую часто. Не хочу бути в масовці.
    Чи то вже як народиться будемо приміряти імена?
    А як воно до речі з реєстрацією дитини? бачила оголошення, що тепер свідоцтво можна отримати відразу при виписці з пологового, то значить ім'я вже треба мати готове?
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ого, скільки нового. Подобається саме Малана, не Мелана(ія), і ні в якому разі не Мілана.
    Вікі пише, що одне із зменшувально-пестливих форм Меланії.
    На сайті бази імен в Львівській області знайшла, що в 2017 році назвали одну дитину так.
    З Маланою як мінімум не буде проблем з траслітерацією, але точно вся перепитуватимуть "як-як?"
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мої бабці були Стефанія і Варвара. Страшенно подобались ці імена. Але тільки у повній формі). Скорочені не дуже. Я б може й ризикнула так назвати доню, але чоловік був категорично проти. А ще дуже подобається Оксанка). Чомусь зараз не в моді, але мені воно миле))).
    Хлопчачі навіть не знаю. Юрій мені подобалось, але в мене чоловік Юрій Юрійович. Ще одного такого не хотілось). Іван кльове.
    Мого тата звали Зеновій. Таке мені воно рідне, але сина так би не назвала. Зараз теж не дуже шанується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    У мене Оксанка молодша)))
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я ще теж не визначилась з іменем, думала що після пологів ще буде час. А то тепер ще в пологовому роблять свідоцтво і треба зразу знати, так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Там не змушують зразу робити свідоцтво- це просто інформація про послугу,якою Ви можете скористатися
    Це не обов'язково,але дуже зручно
    Тож будете мати час вибрати ім'я
    Бо часто буває ,що дитина народиться і тільки тоді відчуваєш ,яке ім'я має бути
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Це правда. В нас було багато варіантів. Над Златою навіть не задумувались. А тут мама чоловіка каже, що доця народилась на іменини Злати. Я на неї глянула, і так воно їй пасувало, що всі сумніви відпали)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  10. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    В мене так і з донечкою ,і з синочком було
    Запас варіантів,але коли глянула вперше - зразу стало ясно хто є хто
    Не уявляю своїх діток з іншими іменами
    Синочок мав бути Лукьян,але став Артем ))))
    А донечка була Марчиком - а стала Янусею )))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....


    13 січня - Щедрий вечір. Або Маланки.
    Вікі: Святкування Маланки походить від стародавнього, ймовірно, дохристиянського звичаю. За християнським календарем — це також день преподобної Меланії (Меланки, Маланки, Миланки). Ще в цей день здійснюють обряд "водіння кози".
    Малана. Оточуючі часто "доточують" до імен оте "нка".Думаю, таки перепитуватимуть "як-як".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не маю нічого проти "Маланки", але за кордоном цей суфікс не має ніякого значення - це не є зменшувально-пестливе, а просто інше ім'я. А перепитуватимуть "як-як", бо це не інтернаціональне ім'я. Зі старшими (Марія і Марта) таких проблем не виникає.
    Але чоловік вчора сказав, що йому вже не подобається Малана, хоча ми ще давно разом до цього імені дійшли. Ех...
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Ви напевно хочете, щоб як і у старших імя починалось на "Ма"? Може Магдалена, Магда?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Знаю сестричок Меланку, Маґдаленку і Матею. Власне жіночу форму імені Матей вперше зустріла, але цікаве воно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Almariel На "Ма" навіть на "Мар" Маргарет.
    Ще вам раніше писала про Марлену і Марину. Не знаю чи бачили)
    Мартина/Мартіна, Маріанна/Мар'яна, Марцеліна/Марцела, Маріка, Маріола, Марфа/ Марва/Марла???

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Нещодавно дізналась, що однокласниця вже має 2 доньки: Емма та Еріка. Мені подобається, але чи так назвала би своїх - не знаю :).
    Якось люди підбирають імена, щоб і між дітьми була якась єдність, співзвуччя імен... он ті ж Кардашьяни - всі імена на "К". Коли вмі імена в словянському чи інтернаціональному стилі.. Знаю віруючих, які називають іменами з Біблії - це для них найкращий словник імен. Я колись задумалась, ті ж американці, англійські (Джон, Джордж, Ебігейл, Джеремі, Пітер, Люк, Пол, Деніел, Саймон, Стівен... ) - біблейськими іменами названі і все ок :))
    А у мене якийсь вінегрєт :), хіба 2й, 3й син з типу єврейськими іменами, а перший - Максим... древньоримське імя чи що).
    Хоча, нам подобається, як звучать ПІБ дітей, а вже в сімейному колі ми називаємо варіативно :girl_crazy: на італійський, польський і т.д. манер (Максимільо, Левонтіо, Верчі, Ремі, Верчик, Максимус (ш), Максі-бой, Лев-кід і далі, скільки фантазія та настрій дозволять). А ще називаємо дітей кошенятами, пташенятами.... може, до їх 50 років будемо так собі розважатись :girl_crazy:
    Мене більшу частину життя називали однаково, тільки вже чоловік називав імя в умєньшительно-ласкавій :) формі та пару друзів.
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    та видно я добряче з вагітними заскоками - ніц мені не подобається.
    вже багато списків прослистала.
    зараз зупинилася, що достатньо просто на "М"
     
  18. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Мені подобається Мар'яна, а ще Варвара, Ульяна, Вєра,Вероніка.
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Як буде чорнява, то Марічка. ))) Скорочено ми казали Муся чи Міця.
     
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    В мене тренер з йоги - Міла. Не знаю, чи це похідне від Людмила, чи повне. Але як воно їй підходить....