Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Знаю Мирославу, яку кличуть - Міла.
     
  2. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    тут про Мілану говорили (до речі, воно мені подобається). так от, в пошуку імені, якщо раптом буде дівчинка, натрапила на досить цікаве , і в нас не популярне (тому що рідко трапляється в списку рідкісних чи гарних імен) варіант імені Ілана.
    спочатку, від незвички, було дивно, бракувало тої першої букви "М"... а згодом припало до душі.
    і Злата... чарівне ім'я. чоловік казав, буде доця, буде Злата.
    Лука ... в нас чомусь записують це ім'я як Лук'ян.
    і Лук'ян подобається, але Лука до серця більше лежить)) можливо теж через те, що знала хлопчика з таким іменем - таке миле і файне ангелятко:girl_in_love:
    а мою бабцю звали Розалія. і мені воно, капець, як подобається. але я скільки чула, що не можна називати дітей в честь померлих по жіночій лінії, бо наче в неї буде погана доля, чи щось таке, що мене це в ступор інколи приводило. от в честь чоловіків, то прошу дуже, все в них буде в шоколаді... а от в честь жінок - ні, не можна... сексизм , блін
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Щодо померлих родичів. Я міркую так : якщо дідусь чи бабця, чи ще хтось з старших родичів були достойним людьми, прожили довге щасливе життя, і їх ім'я подобається - то чому ні? А от моя мама, наприклад, загинула в автокатастрофі, то в мене і в думках не було назвати так доньку, хоч родичі і обережно питали - "ти , мабуть, хочеш назвати, як мама звалась...?"
    Я думаю, різниця очевидна...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Щодо померлих, то, як і багато з чим, залежить від особистого сприйняття. В мене навпаки: цьоця померла раптово молодою, залишилось 2 малих дітей, і от декілька років тому її перша внучка отримала таке ім'я, як покійна бабуся. Тобто її маму не лякав, так би мовити, трагічний "шлейф" імені, а просто дуже хотіла назвати донечку саме так, як маму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так як до Конституції доня не досиділа, то родичі можуть зітхнути спокійно :girl_haha:
    А ми маємо ім"я заготоване ще 5 років тому: Яся-Ясочка-Ярка-Яська... Ярослава Сергіївна :girl_smile:
     
    • мімімі мімімі x 15
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Akina, дай лапу ! Я зватиму її Яруся .
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, то новий для мене варіант скорочення, я такого навіть не придумала ще :girl_haha:. Можна, звичайно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дуже мені подобається. Але так назвати доню не могла, то імя свекрухи). Мені воно таке сильне, вольове, і одночасно ніжне). Гарнееее!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Для мене Яруся то від Ярини:)
    Мали цей варіант, якби була дівчинка. Теж асоціації з сильною, вольовою і водночас ніжною)


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Miss Sixty, і в мене був цей варіант від Ярини... тому й питала, чи Віка погодиться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    До речі, з тими скороченнями і різними іменами. Я свято була переконана, що Віка @Akina Вікторія, поки не прочитала тут про прохання про молитву за Вероніку:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так і є Вікторія. І в паспорті, і в житті :) . Але в православному календарі немає такого імені :sad: тож для церкви я - Вероніка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    теж в дитинстві любили книжку про Ясочку?)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Знаю про існування такої книжки, але ні разу в руках не тримала :) Тепер, певно, треба буде знайти :girl_smile:
    Доречі, Ярослави теж немає в церковному календарі :sad: тому теж для хрещення вибиратимемо якесь інше ім"я :girl_in_dreams:
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дуже гарно. і ніжно, і офіційний варіант теж дуже пасує.
    а як Влад до лялі загалом ставиться? цікаво як сприймає дитинку. бо пам*ятаю десь ти писала, що поки ляля не виросте, то нецікава йому була
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    От саме в такому скороченому варіанті мені подобається це ім'я. Дуже ніжне. Повне ім'я для мене це - вольова і цілеспрямована особистість. І цікавий такий мікс в поєднанні з ніжністю получасться. Дуже гарно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нагадали мені про Ярусю. Таке вже гарне мені те ім'я . Я знаю, власне, одну Ярославу Ярусю.
    Ех, так би і назвала, але ж не вписується в моі критерії: ні інтернаціональне, ні на "м"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Almariel ну тоді Мирослава, або просто Міра, десь такий варіант серез іноземних чула) А скорочено Мася:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Можливо сподобається, Меріам, Міліца, Мішель , Маріанна.
     
  20. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ми так хотіли сина інтернаціональним іменем назвати, а назвали Любомир) Весь час сміємось, як згадуєм, яка задумка була початково.
    Але якби жили за кордоном, то мабуть би ретельніше вибирали.
     
    • Подобається Подобається x 1