Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А от мене досі збивають з пантелику імена Віра і Вероніка. Я знаю Вір, які так і записані в паспорті і наголошують при тому, що вони не Вероніки ні разу, і знаю Веронік, яких всі кличуть Віра(Вєра). Тобто, як на лекціях з логіки, всі Вероніки є Вірами, але не всі Віри( а може і жодна) не є Вероніками.:connie_pull-pigtail
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    є іменини - Віри. Надії, Любові- то одне)) , а Вероніка то інше) моя подружка малу кличе Ніка) не Віра)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А мене збиває з толку ім'я Леся. Маю декілька знайомих з цим іменем, а от в паспорті всі записані по різному: Олександра, Олеся і Леся. Для мене всі три імені є незалежними.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А мене в оточенні всі Лесі записані як Олександри, а Олесі - як Олесі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене було 2 одногрупниці Олександри, і всі їх кликали Саші. Зараз на роботі є 2 Олександри - їх кличуть Лесями.
    Сусідка Леся і в паспорті записана як Леся.
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тільки на Львівщині почула, що Олександру кличуть Лесею.

    В інших регіонах України з таким не зустрічалася.

    І для мене
    це три абсолютно різних імені.

    В мене в групі в інституті була Леся (так і в паспорті записана) і Олеся.
    Обидві нервувалися, якщо їх кликали "навпаки".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Олександра/Олескандр- Саша/Сашко так в нас. Але, колись записували Леся ,як Олександра.Мабуть, Саша людям більш русифіковане і ,тому кажуть- Леся).
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Моя бабушка Олександра, то вона Шура (але їй можна, вона з Тамбовської обл :) )
    А от її донька, моя тітка, по паспорту і в житті Леся.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    В нас в садочку є хлопчик Лесик, так повне його ім'я виявляється Олександр. Я так зрозуміла, що то десь з тої самої опери, що Олександра - Леся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Чоловіка тата звати Владислав. То його кликали Влодзьо) Чоловік з сестрою в дитинстві якось не були впевнені, як правильно звати тата. Сусідка їм сказала, що Влодзьо - то значить Володимир, отже вони Володимирівни. Спитати тата чи то стидалися, чи ше шось, то сестра всім казала, що тато Володимир) Потім таки знайшли татовий паспорт, щоб переконатися) Не зразу зрозуміли чого так. )
    Ще пізніше здається сестра чоловіку казала, що вона таки Володимирівна, а він Владиславович)) І чи то якась плутанина з документами була, чи так випадково вийшло, але ще недавно ПриватБанківська карточка сестри була на Володимирівну)))
     
    • Смішно Смішно x 5
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та тут все чітко....Влодзьо - то Володимир, а Владзьо - то Владислав. "Сматрі нє пєрєпутай")))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. porIra

    porIra Well-Known Member

    Реальна історія з життя наших знайомих :)
    В очікування малюка обговорювали всякі різні імена, а старший синочок сказав, що як народиться сестричка
    , то він її назве так, що ніхто ніколи її не буде прозивати. Це ім`я було Мар`яна. Але народився ще один хлопчик.
    Пройшло багато років, старший син одружився - і дружина у нього Мар`яна.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ой, в нас дуже схожа родинна історія. Мій прадід був Владислав, а дідусевого брата, як видавали документи, спитали "як мама тата кликала? - Влодкем" (він був поляк, і, тому так на польський манер), ну а там розшифрували як Володимир, от він і ще сестра Володимировичі, а мій дідусь Владиславович. Мені видається, що в той час подібна плутанина була дуже поширена, те саме в свекрухи - вона записана Теодорівна, сестри її - Федорівни.
    Щодо скороченого ім'я Віта - я знаю лише Вікторій, які так себе називають (завжди здавалось, що дівчата з цим іменем обирають, що їм більше до душі Віта, чи Віка), але досить логічно, що і Віталіна скорочується як Віта, просто дорослих з таким іменем не знаю. А тата мого, Віталія, теж в родині називають Вітя, але мені воно таки в першу чергу як похідне від Віктора звучить, і більше навіть, ніж в жіночих варіантах.
    Олександра і Олеся є різними іменами, з різним самостійним походженням, але співзвучні в тому, що український варіант скорочення Олександра/дри - Леся, Лесик, Олесь. По факту, то все змішано і плутанина з тими іменами ще та.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мій дід був Леон по паспорту. Але в сільраді не знали, як то правильно дітей записати по-батькові, тому всі троє дітей записані по-різному: Леонтійович, Левкович і Леонідівна) певно, в різні роки народження дітей працювали різні працівники, то й кожен як вважав правильно, так і записував)
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Креативно Креативно x 1
  15. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Моб бабцю, лемкиню, всі кликали Рузя , Рузька , а вона то Розалія :girl_crazy: (переселенка з Польщі)
    І я завжди думала , що її так і звати ))))) не подобалось мені то ім'я , точніше скорочення .
    А тепер так подобається ... Коли була вагітна і ще не знала хто буде , то ім'я Розалія добавила в свій список
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене є подруга Руслана і я її кличу Руся. А от мій тато вічно каже Рузя. Ніколи не могла зрозуміти чому він плутає С з З:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Олексій в нас)).
    Племінник-Владислав. Невістки тато-Володимир, його жінка кличе його все життя Владик. От, він гордиться, що внука на честь нього назвали))).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Руся - гарно звучить , а от Рузя якось не дуже )
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нагадалось). В мене тато був у паспорті Зиновій, а називали Зеник, я по-батькові Зеновіівна, а брат Зіновійович. Тобто три різні людини, і ні разу ми не родичі), ну хіба по мамі))).9
     
    • Смішно Смішно x 8