Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    якщо не секрет, а чому міняли ім’я і з якого?

    а ви постійно виправляйте і буде Марічка!
     
  2. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    була Анастасія, але те ім`я мені фонетично неприємне, і вже багато років не сприймаю себе інакше як Марта. батьки на той час доволі довго жили в Естонії і мамі хотілося чогось "рідного", ще й ця пісня Антонова... серед моїх однолітків саме через неї неймовірна кільксть Насть.
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Шось я нині нєрвна :) Оскільки питання вибору імені в нас з мужом цього разу практично не стояло, то для запобігання зайвих розмов ми всіх, хто "цікавиться" в принципі повідомили про свій вибір. Зрештою. то не є страшною таємницею. Проте від перепитування в перекрученій формі мене починає підкидати вже. І якщо я кажу, що якщо це точно доня, то буде Дарія (варіанти Даруся, Дарця вітаються) і висловлюється версія "Ой, то у вас буде Андрюша і Дашенька", при тому, що я неодноразово гаркала, що моя дитина називається Андрій (Андрійко, Андрійчик)... Без коментарів... То так важко сприйняти українську версію імені? (особливо вражає, що отих "Андрюшу і Дашу" чую від україномовних). Нема слів.
     
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А Даринка - це теж варіант Дарії? Дуже мені подобається.

    І ще цікаво чи Олесь походить від Олександра, чи це окреме ім"я?
     
  5. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Здається окреме.
    А щодо Даринки, ну дуже подобається це ім"я і саме яу Даруся, Даринка, ммм.
    А в нас усі впевнені, що якщо дівчинка, то Соломійка, бо я дійсно дуууже хотіла Соломійку, ще як Ромчика носила. Хоча зараз ми не розглядаєм це ім"я. А якщо хлопчик? Навіть не знаю, всі чекають дівчинку:girl_haha:.
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мені здається, що окреме ім`я, але серед знайомих, Олесями Олегів називають.
    ммм...:girl_in_love: Даруся...дуже мені подобається!
     
  7. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А в нас синочок буде!!! таки напевно Марчиком буде. Придивляюсь до ще якихось імен, і ніяке щоб аж дуже не подобається, але в мене ще в дитинстві лялька Марк була, то певно тому :) А щодо статі, то смішно так вийшло, серед наших чотирьох знайомих вагітних в всіх дівульки, а в нас синок, тато тішиться :)
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    чоловікового діда звали Олесь, від імені Олексій
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Аліна, Ангеліна для мене теж)
    Кароліна - польське, а от про кавказький відтінок імені Каріна я дізналась, тільки коли обговорювали якусь модель) Вона, здається, на Аліну і змінила своє. Тобто, для росіян, виявляється, це ім"я типово не російське)
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    а в мене з попередньої вагітності смаки не змінились. Я ще тоді так собі то ім"я сподобала, так і досі не розподобалось. І власне дуже подобається саме форма запису Дарія (причому, як показує статистика, частіше в документах записують Даринами), а Даринка виключно як одна із пестливих форм, хоча з пестливих форм найбільше мені зараз подобається Дарця, таке воно мені рідне :girl_in_love:
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Так-с, нам вродь як сестричку прогнозують. Ще не точно, бо мале страшне круть-верть і забіяка, закривалося і відверталося, але я прикидаю вже якісь варіанти імен і в мене повний ступор. Нічого з жіночих імен не подобається, а я ще хочу, щоб було співзвучне з Юстиною. Дарина, Христина, Олена, Ярина відпадають. Ану підкиньте ще якісь ідеї.
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    не впевнена чи підійде, але я колись розглядала варіант Килина. але доця зовсім не схожа була на то ім"я))
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    всі чекали дівчинку..Данусю..тобто для менем Богданку і ніяк інше..так обіцяла я Бозі....народився Маркусько..тільки Марко..не Марк,а саме МаАрко...я часто наголошую 1 склад..так мені подобається...якби колись..щосбь, то наразі незмінно Богдана..і Лук"ян/Дем"ян..ось так..


    а стосовно Юстинок..в коліжанки Дзвінка,Юстинка,а 3-тя-Яринка...(((((((((((((
     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Перше, що спало на думку Галина , Аліна, Поліна. Полінка мені подобається)
    А, згадала, ще Маргаритка - подобається дуже)
     
  15. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    і я далі тої самої) якби народилась дівчинка, знову б хотіла назвати Гафійкою, Гапочкою :girl_in_love: закохалась я в те ім'я серйозно і надовго)

    а от з хлопчиками геть важче і по-іншому – з першою вагітністю мав бути Данило або Остап, з другою, - Лука, з третьою – Левко; тепер ті всі попередні хлопчачі варіанти розподобались - перегоріли взагалі,

    от два дні тому було св.Юрія, і я так несподівано по-новому сприйняла це ім’я – Юрій, ЮркО, ЮрАсь, гм, подобається, - варіант!
    а ще абсолютно була б не проти назвати синочка на честь татка - Олесем, але наш татко попередні вагітності скромно навіть не розглядав такої опції)
     
  16. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В мене брат Юрій. Родина називає його лише Юрій або Юрко (наголос на Ю). Ніколи б на нього не сказала Юра, хоча на роботі тощо його і так називають. А як ми з братами були трохи молодші:), то нас кликали Юрчик-Любчик-і-Христинка:girl_in_love:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Олесь може бути самостійним варіянтом, але так називають і Олександрів також, то є український варіянт здрібніння імені. Олексіїв теж часом Лесиками кличуть.
    Я знайшла, що німецьке.
     
  18. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мені теж дуже подобається ім'я Олесь, думала як буде хлопчик , то буде Олексій, а називати будемо Олесь, але бачу , що то два різних імені, то все таки схиляюся більше до Олеся, а варіант Лесик не дуже подобається...
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    дуже гарне, особливо Галинка, таке вже ніжне і жіночне:girl_in_love: Галинка-мандаринка:)
     
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    цікаві імена
    В мене молодший синочок Володя, але на хрестинах хресний назвав його Вальдемар(ніби по польськи). І я
    тепер кличу малого Вальдемар, Вальдемарчик. Старший синочок кличе Воводя або Валедемарчик. Чоловік трохи нервується через це бо він за Володя
    Але чомусь мені те імя ну дуже подобається, якесь воно таке "багате" та "вчене"