Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    може Ліля розяснить, хоч ніби колись вже про це писали, на скільки мені відомо в нашому випадку Роман-Домінік то і є одне ім"я:) ми святкуємо іменини за першою частиною імені:) бо так собі обрали з самого народження, та й кликали до пів року малявку частіше Ромчиком, зараз у 80 % він Домінік, бабусі-дідусі-прабабусі називають Ромчиком, хоч зрідка і Домчик проскакує:girl_in_love:
    от подумала, що і Домініка можна теж почати святкувати :)
    ми теж не наполягали, нас запитали ім"я, ми відповіли та й все:) тоді 4-х діток хрестили, 2-є мали "подвійне ім"я"
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    але ж то не одне ім"я?..одним словом,треба знаючих питати,а то що ти,що я в тому питанні дуб-дерево(((((
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    та ні, при хрещенні то одне ім"я, я ще з своїм покійним дідусем про це сперечалась, бо він Домчика за здоров"я записував тільки половиною від імені , що йому дали при хрещенні:) тобто Роман
     
  4. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    шось наробила я шуму з іменами :girl_wink:

    Даміанчик, Дамчик, Дамік, Дамусік, Дамуньчик і т.д. в мене фантазія бурна :girl_crazy:

    і я то знаю, і чоловік в курсі, просто шукав собі відмазки чому йому мої імена не підходять, а сам взагалі ніяких не пропонує))

    ну і файно, буде наш маленький діамантик :girl_in_love:

    Дем'ян точно чули, а Даміан то церковна форма.
    нам воно більш милозвучне і з претензією, якраз як ми хотіли :girl_smile:
     
  5. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Та не обов"язково;) Можливо я не правильно написала те, що хотіла сказати. От, наприклад, як Ви написали
    гарно звучить та й імена підходять, а от наприклад якби мені взяти Давид і Андрійко чи Давид та Марійка - вже щось не так:girl_nea: Але то тілько мої мухи в голові:girl_cool:
    В нас теж так було - я пропонувала, а чоловік вибирав із запропонованих мною. Правда, на імені Давид я дуужее наполягала:)
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2013
  6. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А ми з нашими мамочками з подвір"я провели статистику щодо імені Анастасія і в результаті зі 6-ти підїздів маємо 12 дівчаток з цим іменем, різновікових від 10міс. до 12років.:girl_crazy:
     
  7. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    мені теж воно дуже-дуже подобається!
    а як, до речі, кличете свого пупса? завжди Давид чи якісь зменшувально-пестливі варіанти придумали?
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    от саме тому і Маркіяна Давидом не назвали((( Бо якось не подобалось - Яринка, Оленка і Давид. Вчора говорили з чоловіком, то казав як буде ще дівчинка, то назвем Марта або Божена
     
  9. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ммммм... мені останнім часом, а особливо під кінець вагітності почало дуже те ім'я подобатись (певно буде ще одне популярне) :) Марта, Мартуся - був би варіант як би донечку чекали. І навіть почала подумувати над Мартином для синочка :) але зупинились на Владиславові.
     
  10. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Наш синочок вiд початку вагiтностi ( a то i ще ранiше) говорив що в нього буде сестрича Марта. Ми з чоловiком спочатку були негативно налаштованi щодо цього iменi (навiть не знаю чому), потiм уже звикли, але зараз маем якесь " шосте вiдчуття" що в пузiку не Марта))), а от хто.... ? Мабуть вiдповiдь на це питання отримаем аж пiсля пологiв.
     
  11. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  12. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    маю знайомих хороших, то в них є два синочка, старший Давид, а молодший Дарин (Дарчик)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Щодо незвичних імен: моя сестра через місяць має народжувати хлопчика, планує назвати синочка Фелікс. Вона вибирала ім'я, щоб було менш-більш підходящим і в нас і в Німеччині, оскільки тато дитинки німець.
     
  14. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ні, не завжди. Він в нас Давид, Давидик, Давидко, але ні в якому разі не Давід:girl_feminist: Подруга вчора Давидос казала:girl_haha:, але то так, раз в півроку, як вона приїде.) А так то він в нас і сонечко, і жучок маленький, і т.п., як і в усіх батьків, мабуть:)

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------

    Дарчик - файно, я навіть пропонувала таке ім"я, але чоловіку не подобалося. Правда, мені здається, що це Дарій, бо такого варіанту, як Дарин ще не чула:)
     
  15. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мені теж дуже подобається імя Марта:girl_tender:. А ще Полінка і Ліліанна. Якщо колись будемо мати дівчинку:girl_in_dreams:, то думаю якесь із цих імен виберемо.
    Коли вибирали ім*я синочку, то вибір був серед імен Марк, Матвій, Лука, Тимофій, Олександр. Чоловік категорично не сприймав імя Лука. А мені воно тааааке миле. А якось перед пологами, за пару тижнів, я прокинулась серед ночі і вголову звідкись )) "влізло" імя Костянтин. Ніколи навіть не задумувалась над таким ім*ям. Запропонувала чоловіку, йому теж сподобалось. Синочка називаємо по-різному - Костік, Котя, Котік..
    І ще мені серед хлопчачих імен подобається Захар.
     
  16. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Святкую 8 серпня:girl_wink:
    Улян, це тепер дуже поширина практика хрестити двома іменами, у мене двоє малих теж хрещені подвійним іменем, але у всіх документах (крім свідоцтва про хрещення) мають одне. Хоча Артур деколи може себе назвати двома іменами :girl_yes2:
     
  17. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ми коли хрестили малого, то священик сказав, що немає такого святого з подвійним іменем, то краще хрестити одним.
     
  18. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    ага ми коли хрестили малу, то священник так дістався до мене щоб давати ще одне ім"я і після мого категоричного ні, вчепився до чоловіка. Сказав, що в нього п"ятеро дітей і всі мають два імені :8: і нічого поганого якщо дитина буде мати два ангели охоронці.
    Двадцять років тому коли хрестили мою сестру, батьки не могли погодитись з іменем і священник запропонував дати два імені. Так і похрестили але в свідоцтві записали одне, то чесно кажучи тим другим іменем ніхто сестру не кличе, вона сама навіть на нього не реагує.
     
  19. oak hill

    oak hill Загублений

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Є здається рос режисер з іменем Дарин. Є чоловічі варіанти цього іменi Даріус [прибалтійське] і Даріен [американське].А в Ірландії є також жіноче ім’я Дарина.Там просто написання співпадає з укр-м, але значення імені у ниx iнше
     
  20. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ми другі імена ніде не вживаєм. В мене так вийшло (вже колись тут писала), що все життя мріяла про сина Артура, а він народився 13 грудня на самого святого Андрія :) тому похристили двома іменами, нічого поганого в цьому не бачу))