вічні суперечки: дитячий садок, чи з мамою краще?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Shkatulka, 16 Квітень 2010.

?

Я свою дитину

  1. волію не віддавати в чужі руки

    37 голосів
    17,5%
  2. в сад! всі в сад! (с)

    16 голосів
    7,5%
  3. тільки в хороший садок, хорошому вихователю довірю

    134 голосів
    63,2%
  4. та йой! якось оно буде. потім заміж піде...

    6 голосів
    2,8%
  5. мені нікуди дітися, віддам

    19 голосів
    9,0%
Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    ТАК і запишемо у висновку:
    стандартний садок - вимушена міра (ґґґ, покарання?) для дитини, мама котрої народити потрафила, а на решту - ...

    А хто заважає "робити то вдома"?
    На форумі мало "дитячих спільнот"?
     
  2. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

     
  3. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Якщо мислити ща вашою логікою, то так можна все наше життя на лотерею перевести. До прикладу, коли дитина переходить дорогу, то ви також порахуйти її шанси перейти її успішно...
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    За ручку і самостійно?
    -Лєхко!

    Шансів не неуспішний "перехід" дитини, котру Я тримаю за руку - 0.
    Хтось сумнівається? :)

    1. Не маю звички осуджувати. Волію "чіста паржать". (а висновки кожен сам зробить)
    2. Всі "ситуації" створюємо ми і п.Бог.
    3. "Маленького прица" цитувати?
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2010
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    чому? все від вихователів залежить. Наша і пояснює і розяснює....дееколи мене просто наповал саша валить своїми розповідям після садка- про евакуацію чи ще якісь речі, про які навіть я з ним не говорю.
    ну те що в садку взимку не гуляють- це плюс. Бо вдіти 30 діитей дуже важко. Хоча нашігуляли коли сонечно і морозно було...але то зовсім не проблема. Приходиш за дитиною в 16 годині і гуляєте спокійно 2 години:)

    Як це щепитимуть? без твоєї згоди ніколи.

    ---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

    а як ти хто працює?..... для когось садок і справді вимушена міра...навіть якщо дитина і не любить садок і хворіє там, а виходу немає.
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячий садок

    а якже ж тоді
    ??

    Ось це мене дивує в нашій системі - дітей треба забирати в 17, або максимум до 18. В кращому випадку залишається чергова група з діток, батьки яких працюють до 18 і більше нема кому забрати.

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ----------

    Якщо гора не йде до Магомета...(С), ще ж можна бабусю привезти. Насправді варіантів безліч, не варто підходити так однозначно - або садок, або не працювати.
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    то була відповідь конкретно злючці, яка не працююча.;)

    не у всіх садках так.в нашому,наприклад, дітей забирають до 19 00. ,а до 20 00продовженна група
     
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    Але то "давні предки винні" (с)
    http://www.youtube.com/watch?v=ltEwy-QdxJE
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ну і в нас те саме - з садочку приходить постійно задоволений, а Лєна (вихователька) - це друга людина для нього, після мами....
    от вчора збираємось на свято, а він каже :"Мамо, Лєна казала, щоб ти гарно намалювалась і одягнулась, бо ти будеш єдина мама-телепузік на святі" і показує, як йому вихователька мою ходу копіювала...то я ледве не впала зі сміху...
    звідки таке..Каті права...нам кажуть принести довідку про Манту - йдемо в поліклініку і довідка за 20 хв. готова...
    і стосовно хворіб - "садочкові" діти хворіють не більше/не менше, ніж ті, які сидять вдома.....перевірено..часто сиджу на майданчику, де дітки ригають ще так, що огого і при бабусі, і вдома, і без "віруснякового" садочкового повіртя...
     
  11. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А якщо бабусі не хотять, бо в них є своє життя?
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    Егоїсти! Тільки про себе думають.
    Нє?
     
  13. KardaMonka

    KardaMonka Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Тому що жоден садок, навіть найкращий НІКОЛИ не зможе замінити маму.
    Якщо є можливість бути з дитиною вдома, але хочете, щоб дитина спілкувалась з іншими у колективі - шукайте садок прогулянкового типу.
     
  14. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    У мене мама власне ще працююча , і до пенції не один рік:). Та я б не хотіла щоб виховувала бабуся. Жити з мамою, для мене не варіант.
    А на рахунок няні, то мою викладацьку зарплату певно всю б було потрібно віддати.
    На відміну від п. Левандівки, я не вважаю садок покаранням.
    Не маю на меті нікого переконувати, моя дитина вже влітку почне ходити в садочок.
    Я хочу і маю потребу працювати.
    а щодо хворіб, я ходила в садочок і не хворіла. І знаю зараз багатьох дітей, що відвідують садочки і теж здорові, правда знаю, ще й таких що біля мами постійно хворіють.
    ну як будем керуватися цим принципом, у Вас роботи не буде.
    Та й зрештую, тепер мало хто віддає дитину в 5 денку, і чи вони взагалі існують, а з 9 наприклад, в нашому випадку майже завжди до обіду, дитина побуде і в садочку.
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2010
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Звичайно шо садок не замінить маму,але я не віддаю дитину в садок шоб там хтось заміняв мене моїй дитині,віддаю по багатьом іншим причинам.

    ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    Ну для цього не обов"язково в садок ходити:)
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Будьмо уважні!
    Виникає питання.
    Якщо зарплата не перекриває видатків на няню..?
    Простіше пожертвувати дитиною?

    Навпаки! Педагоги вимушені будуть ПРАЦЮВАТИ з дітьми, а не пересиджувати з ними, доки мама не забере з садочку. :)
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2010
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Мама мого чоловіка віддала його до своєї мами з рочку до 7 років, в садочку він не був зовсім. Їй треба було працювати і вони жили в гуртожитку, а в селі було багато позитивних моментів, але я думаю що краще б вони жили разом і він ходив в садочок, а не бачив маму тільки на вихідні, а той рідше протягом тих років.
     
  18. true

    true New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Якщо садочок хороший,то я рахую,що дитині корисно поспілкуватись в колективі.В нас теж колись були сумніви,чи віддавати ,але зараз ми вже його закінчуємо,і я ніколи не жаліла ,що віддала дитину.Вона стала більш комунікабельна,багато чого навчилась ( в нас в садочку 6 гуртків).
     
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ну, в мене так і виходило. але не бачила в цьому проблеми.
    це не аргумент. хіба якщо мама - єдине джерело прибутку в сім"ї. ну, але то вже не системні випадки.


    +100000%



     
  20. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    чому зразу жертвувати дитиної. А стосовно зарплатні у мене державна робота і зарплата відповідна, не всі мають хист до бізнесу чи програмування, дехто вчить чужих дітей:)
    Я люблю свою роботу, страраюся виконвати її сумлінно, відповідно, чекаю, що й вихователь буде робити свою роботу так само як я. Бо тільки таким чином можна щось змінити, а не нерікаючи на некомпитентність інших, треба починати з себе.
    Так в садочку буде пусто, бо то не мама:) нікого там з даної логіки не буде.
     
Статус теми:
Закрита.