вічні суперечки: дитячий садок, чи з мамою краще?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Shkatulka, 16 Квітень 2010.

?

Я свою дитину

  1. волію не віддавати в чужі руки

    37 голосів
    17,5%
  2. в сад! всі в сад! (с)

    16 голосів
    7,5%
  3. тільки в хороший садок, хорошому вихователю довірю

    134 голосів
    63,2%
  4. та йой! якось оно буде. потім заміж піде...

    6 голосів
    2,8%
  5. мені нікуди дітися, віддам

    19 голосів
    9,0%
Статус теми:
Закрита.
  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ну мені ще зрозуміло крли няню беруть діткам до року,двох. А далі.....що доброго дитині дасть та няня? ну хіба нагодує, та на прогулянку зводить....


     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

     
  3. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    +100

    При виборі між нянею і садочком, вибрала 2-ге. Згідна, бувають погані вихователі, і точно не бракує поганих нянь! От зовсім недавно біля нас на площадці особисто бачила, як няня кричала на 4-річного хлопчика за те, що в калюжі вимазав штани: Ну і що, що твоя мама мені платить, Я не зобов'язана вислуховувати потім, чого ти брудний, як чорт...

    З наступного тижня ми почнем ходити в садок. Взагалі, не думала, що віддам до 3-ох років. Але не маю виходу. Бабці працюючі. Няні не хочу.
    Садок вибрали такий, що возити через пів міста. Але, вихователька - моя подруга, в тій групі буде 14 дітей (по списку), в групу ходить хлопчик, якого доця добре знає + Тоськи характер досить бойовий і дуже компанійський. Поживем, побачим. Як будуть плачі і буде постійно хворіти, однозначно заберу і буду тоді шукати адекватну няню.
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Боже, дівчатка, не картайте себе за те, що ви віддаєте діток в садочок...садок - це не концтабір...жодного разу не пошкодувала, що Любчик з 2=х рочків - у садочку...дитина любить вихователів, любить діток з групи, жодного разу він не скаржився, що на нього кричать чи ще чого гіршого, дитину вчать, ним займаються, дитина розвивається - ліпка, аплікації, малюнок, танці, вірші, свята, вистави і т.д.
    коли я давала його у ясла, то на майданчику чула звинувачення, а тепер ті ж мами дуже шкодують, що трималим біля себе діток...тому молодших віддають разом зі страшими
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий садок

    Навіяло:
    http://www.youtube.com/watch?v=SnXp1rXHs0s
     
  6. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ми теж вирішили віддати дитину в садочок. Хоч і в нас не має проблем з ким залишити дитину, поки всі на роботі, бо доглядають малого бабуся і дідусь, але в нас виникла проблема: дитина зовсім не вміє спілкуватися, бавитися з дітками. Думали ще рік зачекати, бо він такий спокійний, його будуть ображати, але все-таки, вирішили, що там йому буде краще.
     
  7. KardaMonka

    KardaMonka Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Мова йде лише про тих, хто має можливість займатися з дитиною самостійно.
    А робота в нас буде, запевняю вас. Тільки у групах буде не 36 дітей і більше, а стільки скільки має бути. І скарг на неймовірну наповнюваність груп не буде.
     
  8. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Я в садок не ходила, але я легко адаптовуюсь в будь-якому колективі. Сумніваюся, щоб комунікабельність залежала від відвідання садочку.
    Та ну що ви? Звідки така впевненість? Кому легко, кому ні. Мій чоловік в садок ходив, досі згадує його з неприємністю. Коли тільки наш малий народився і ми говорили як і що буде коли він підросте, то про садок відразу домовилися "ні, ми свого не дамо".
    Є дуже багато некомунікабельних людей, з числа тих які ходили в садок. І навпаки. Не варто все-таки прив"язувати соціалізацію і вміння спілкуватися до садка.
    Я залишаю лише ненадовго з чоловіком. Не скаржуся, що нема на кого дитину залишити і піти до друзів.
    Друзі іноді заїзджають до мене в гості, кілька разів я до подруги в гості ходила (з дитиною). Все нормально.
     
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    як ви можете наперед визначити, який буде у вашої дитини темперамент, характер, уподобання?
    ваша дитина, мабуть, ще дуже маленька, тому ви такі категоричні
    ніхто вас не змушує віддавати дитину в садок, ви самі зрозумієте, що для вашої дитини важливіше - але зрозумієте, коли дитина буде рости і дорослішати, а не просто - коли раптом прокинувшись одного ранку, мама вирішує, що дитина у житті буде робити те-то і те-то.

    мені дуже хотілося колись, щоб моя доня була спокійною милою дівчинкою з бантиками і невинним поглядом, але вона - активне вигадливе дівчисько, якій постійно треба робити шкоду, голосно реготати, тішитися з викопаного хробачка і т.п. і обожнює ходити в садок. чому я дуже і дуже на сьогоднішній момент рада.
    не завжди те, чого ми хочемо і про що мріємо, хочуть і наші діти.

    мені взагалі дивно, коли дорослі люди переносять свій негативний дитячий досвід на своїх дітей. у кожного покоління садкового - інші часи. інші обставини. інші садки зрештою.
    від цього і треба відштовхуватися
     
  10. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Старшого свого сина я віддала в садочок коли йому було 1рік 10 міс,не скажу що не хворіли,все мали і бронхіти,вітрянку,краснуху.Але було і багато позитиву малому дуже подобалось,друзі та інш.А от дочку спочатку думали взагалі не віддавати,але подивилась що дитина не меньше за сина хворіє як він був в садочку,постійно нудьгує бо дуже живий характер має,їй мало було спілкування на площадці на кілька годин з дітьми.Тож віддали її в садочок в 4 з половиною рочки,зараз всі задоволені:girl_claping:
     
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ну і якій тут плюс?вдіти важко виховательці дитину-тому дитина не дихає св.повітрям і не гуляє:)
    Катюш а зміст тоді віддавати в садок?Я і годувати можу сама приходити і гуляти і казки читати..але тоді навіщо він потрібен?
    А коли хворіють то на кого залишають?якщо є на кого при хворобі залишити то тоді не такий вже це безвихідь.
    майже в усіх садках(ну в нашому точно була)є групи подовжені-типу для працюючих.Правда в деяких треба нести довідку що працюєш,інакше забирати до 17.
    дякую за конкретику :).
    Більше хворіють вони Уляно,більше.Прочитала нині відгуки педіатрів,то виявляється що для батьків садкових дітей навіть норма є 10-12 лікарняних на рік.Домашня дитина так часто всеж не хворіє.
    ну я б певно між бабцею і садком всеж садок обрала-бо бабусі вони апріорі нянькатимуться панькатимуться і самостійності там і небачити тоді.Ну і плюс бабці теж для себе пожити б хотіли,вони всеж своє вже винянчили.Але то моє ІМХО як кажуть.
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ти що..ми з вересня лише двічі не були в садочку..один раз 2 дні і один раз - десь тиждень..мо півтора...усьо..міфи!!!!!!!!!!!!

    ---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    можеш..але замінити йому 15 таких ж ЧОМУСИКІВ, як він НІКОЛИ не замінеш...
     
  13. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Шум є всюди, та не всюди однаковий. Якщо в ясельній групі 40 дітей (хтось писав про таку групу), то шум явно перевищує допустиму норму для комфортного самопочуття дитини (та і дорослий від такого не буде щасливий)
    І погодьтеся - якщо дитина в садку цілий день, то і шум цілий день навколо неї. Це виснажує. А на шумній вулиці, чи на шумному майданчику дитина цілий день не проводить. Чи не так?
    Ну про що ви говорите? У дітей в 2-3 роки все інакше - одну іграшку часом хоче 3 дитини, вони постійно відбирають одне в одного, незалежно від того чия так іграшка. Спокійно побавитися рідко хто може - відразу хтось відбирає. Тому діти і пильнують, щоб хтось не відібрав, поки вони ще і не втигли іграшку роздивитися.
    Принаймні я це бачу щодня в парку - діти постійно воюють за іграшки. В садку інакше? Чи просто ви цього не бачите, тому цього нема? :girl_haha:
    Знаєте, мене досі передьоргує як згадаю коли в школі змушували пити кисіль чи їсти горохову кашу. Я не їла і відчувала постійний тиск на себе через читання моралі. От по аналогії можна подумати як добре дитині в садку коли її в благих цілях змушують їсти. :girl_mad: Не має значення що змушують їсти - улюблену їжу, чи не улюблену. Це має наслідком купу проблем в майбутньому - насильно запхана в дитину їжу користі не приносить.

    А щщодо моєї дитини - не уявляю щоб вона ходила голодна день чи два. Якщо дійсно голодна, то їстиме, якщо ж ні то нащо змушувати? І готую я те що дитина їсть, я ж не готую для 20-30 дітей, я можу собі дозволити готувати те що дитина їстиме.
    Так, проблема лише в тому що в кожного свій білогічний годинник. Елементарний поділ на сови-жайворонки і той є. В садку нема індивідуального підходу, або ж він дуже умовний.
    Так, просто певний час, іноді той певний час тримає цілий день :girl_haha: Іноді з 08. 00 і до 19.00 чи і 20.00 в групі продовженого дня.
    Це стереотип :girl_haha: Я писала вище

    Півроку тому Ющенко хвалився, що в Україні дошкільні заклади відвідує 57% дітей. Тобто, трохи більше половини. Решту ж не відвідують садки, так що як бачимо і без садка життя можливе :girl_claping:
     
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ВИ.Улянко,а в групі скільки дітей?Добре якщо таким ж стійким організмом можуть похвалитися ще 5-6 діток.Бо решта як і всюди:захворіла дитина-два дні неводить(лікуєм),на третій з соплями і недолікованим(буцімто незаразним кашлем)повели.І так весь рік.Я в садок їзжу щотижня-жодного разу не бачила щоб в групі хтось не сопливив і не кашляв:)
    Ну і куди вести?
    Я не проти садка(інакшеб я не віддавала дитину в 1,10 туди),але чи то наша група-вічно хворіюча,чи мені просто так везе я вже й незнаю.

    Так от власне й кажу що це чи не єдина причина,бо дітей йому категорично бракне.
     
  15. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Моїй дитині 2 роки минуло. Дуже активний і комунікабельний хлопчик. От тільки не розумію до чого тут садок? :girl_haha:
    Не такі вже і інші. Я ж маю родичок і друзів діти яких в садку. Чула їхні відгуки.
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    стабільно ходять діток 18-20...а є 5-6 "вічно хворих", то зними така ситуація, як ти описуєш.....тиждень є - місяць нема...

    ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

    і що поламані долі, дерев"яні забавки:girl_crazy:

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    а хто змушує в садку..ви чого..не хочеш - не їси...

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

    а на дитмайданчику такого нема...насмішили..

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

    дайте посилання на таку інформацію, пліз..почитаю..
     
  17. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ну для чого цей сарказм? Починають ходити в садок через плачі і крики, багато хворіють на початку, не хочуть поверататися після хвороби.
    А тоді за рік-два втягуються і більш-менш нормально ходять. Дитина до всього адаптовується, особливо коли в неї нема вибору ходити чи ні.
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    то ясла. всі в яслах хворіють багато- перший рік садка, адаптація. далі так не буде. Звісно є діти з різним імунітетом.

    зараз вжеСтепанчик має переходити в молодщу групу, попробуй віддати, подивишся як воно буде, доречі вже знаєш до кого йдете? може якраз з Мартинчиком Карапуза в одну групу.
    Поводи влітку доки тепленько, придивись як вам піде.

     
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    тут трохи мушу не погодитись:от мій навпаки поки ходив-ніколи забавки не відбирав,свої приносив і навіть залишав(!)улюблену тачку і мішку хлопчикам побавитися,на другий день йшов буцімто за нею в садок.А от на майданчику:все виношу по три-чотири майже однакові комплекти(така собі"валізка цацок") а не дай то Боже хтось щось візьме.Не дасть моє і фсьо тут!
    В садку всеж вони якісь більш комунікабельні-типу як одна багатодітка сімейка:)
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    а цей сарказм до чого:girl_crazy:

    ---------- Додано в 16:24 ---------- Попередній допис був написаний в 16:23 ----------

    усі відгуки негативні..чесно?
     
Статус теми:
Закрита.