вічні суперечки: дитячий садок, чи з мамою краще?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Shkatulka, 16 Квітень 2010.

?

Я свою дитину

  1. волію не віддавати в чужі руки

    37 голосів
    17,5%
  2. в сад! всі в сад! (с)

    16 голосів
    7,5%
  3. тільки в хороший садок, хорошому вихователю довірю

    134 голосів
    63,2%
  4. та йой! якось оно буде. потім заміж піде...

    6 голосів
    2,8%
  5. мені нікуди дітися, віддам

    19 голосів
    9,0%
Статус теми:
Закрита.
  1. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Дитячий садок

    бо для "домашніх дітей! немає статистики. Мами ж лікарняні не беруть, коли стдять дома з дітьми. Тому думці педіатрів щодо цього питання я б не довіряла...

    ---------- Додано в 20:00 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

    Якщо ви про горщик, то віддайте його в садок. Через тиждень-другий в такому віці, сам навчиться, бачачи приклад других діток.
     
  2. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Чи не занадто багато питань? До того ж більшість з них елементарні, можна було і не питати.

    Чому шум? Я пам"ятаю школу, шум на перерві був майже завжди (і розмови, і біганина). Шум був в універі хоч там люди просто говорили чи сміялися, а не бігали як діти.
    Якщо в одній кімнаті є 10-20-30 людей, то навіть якщо вони просто говорять шум буде. Якщо це діти, то він буде точно. До нас коли сестричка приходить то шум і гам, хоч дітей двоє. А 20 сидять тихо? Ні.Хіба під час сну тихо, тут я згідна. Бути у шумній компанії щодня корисно для дитини? Сумніваюся.

    На інші питання теж відповідати? :)
    Ох, питання у вас... Нема такого щоб з 30-ти дітей всі любили гречку чи горох, чи ще щось. Тому завжди буде та дитина яка мусить їсти те чого не хоче. А що любить моя дитина я знаю, того чого не любить я просто не даю.
     
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок


    так власне вона ж і пише:що в садок брати в памперсі не хочуть!
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ну якщо ви тільки про себе, то я б так не узагальнювала. я не хворіла навіть більш, ніж 3 раз в рік, моя дитина аналогічно! і всі ходили і ходять в садок. Я думала, що ви маєте інформацію з офіційної статистики...
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А в мене за три роки тільки соплі мав, а в садочку почалося :sad: Статистика статистикою, але лікарка наполегливо просила дитину вдома тримати, про щось таки це мало би говорити
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ну ви так багато негативу перелічили, тому і питання по кожному факту виникли....
    ну дивіться..окрім ігор, де дітки бавляться-шумлять, вони займаються і іншими речима - слухають казки, вірші, малюють, ліплять, ходять на вистави, самі мають репетиції, вчать якісь сценки, ходять на танці....
    в школу також не поведете? не розумію ....
    ну в мене малий, наприклад, не їсть молочних каш в садочку, окрім манки..тому він її просто не їсть..ніхто його не заставляє...
     
  7. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    У 2-3 роки діти в яслах не б"ються, не відбирають одне в одного іграшки? Я чула інакше. Та й взагалі період "жадності" в будь-якої дитини минає з віком, всі вміють ділитися і мінятися іграшками, але в 2-3 роки це нормальна поведінка. Можливо ви говорите про старших дітей, а не про 2-3 роки?

    Хоча не буду сперечатися, можливо ви праві і щодо поведінки ясельної групи. Діти коло мами поводяться інакше, ніж серед чужих людей, бо коло мами вони почуваються в безпеці, а садку не зовсім.

    Але чи це плюс садка, що діти там не б"ються? Я на днях читала статтю в "ВЗ", якась журналістка провела день у льв. дитбудинку і написала, що там діти (дошкільнята) не плачуть, і не б"ються, а всі дуже тихі і чемні, просто всі як одна велика сім"я... Виходить ідеальне місце для дитини дитбудинок?
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ви не побували у педіатрів запитати? Досить часто доводиться тепер із ними спілкуватися, всі в один голос переконують: домашні діти хворіють менше. Причина? Банально проста. Ніхто в садочку не пильнує здорова дитина чи ні (ЯК наприклад можна водити дитя з вітрянкою?).
     
  9. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Чого не розумієте? Не розумієте різниці між дитиною в 2 роки і 7 років?
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    повірте, ЖОДНОГО конфлікту ні в яслах, ні в молодшій групі в нас не було..дітки дружні дуже...цьому, я впевнена, треба завдячувати авторитету і професійності їхніх вихователів...
    і я це не чула, а з цим кожен день стикаюсь...це не теорія, не додумування, а реальність...

    ---------- Додано в 21:17 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    ні, Любчик пішов рівно в 2 рочки в ясла..
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ??? не знаю хто водить з вітрянкою! пильнують "на вході". Є ж зовнішні ознаки захворювань, і "ПІД ЧАС" - мені одного разу дзвони " в вашої дитини температура - заберіть" і все ОК.
    Звичайно. І не пробувала, а питала, коли віддавала дитину в садок. Ніяких зауважень не було.
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    мда...без коментарів вашій фразі..

    ---------- Додано в 21:21 ---------- Попередній допис був написаний в 21:18 ----------

    вчора в нас було Свято матері в садку - отримала масу задоволення....і ці радісні дитячі очі, і це захоплення, що вони - актори, що їм аплодують, що ними захоплюються, а ці віршики, які присвячені саме тобі і більше нікому і квіточки для мами, і танець з мамусею....прям якась колонія, нє?
     
  13. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Дитячий садок

     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

     
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ну ви і порівняння зробили....
     
  16. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок



    ---------- Додано в 21:38 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    Добре. Давайте так. Назвіть десять відмінностей між яслами і будинком маляти (чи дитбудинком) і я заберу свої слова назад з таким порівняння разом з публічним вибаченням за нього.
    Тільки це має бути 10 чітких, самостійних відмінностей (а не одна розписана на 10 пунктів). Приймаєте умови?
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Я вам назву лише одну....але найголовнішу. В яслах у діток є мама/тато які забирають щодня додому...і дітки знають що ніхто їх не привів в садок аби там лишити.

    Порівнювати садок з дитбудинком те саме що прирівняти школу до дитячлї колоніі, а ВНЗ до зони.
    думайте,що пишете...хоч трохи
     
  18. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Це шо вам гра якась? Може ше ставки зробимо? Порівняння ви зробили недоречне,це ваша думка,моя зовсім протилежна,нічого я вам розписувати,і ні яких пунктів не буду,мене це просто дивує.
     
  19. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Це одна відмінність - садкові діти мають батьків. Я знала, що ви це напишете.
    А як щодо життя дитини в яслах цілий день? Які відмінності?

    Я думаю, тому і пишу без емоцій як воно є. І стараюся свою думку аргументувати.
     
  20. bogdan

    bogdan New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    моя дитина 4р каже _хочу не хочу-дома а в садочку-треба(так кажуть вихователі коли хтось не хоче їсти )
     
Статус теми:
Закрита.