Відкрита велика жилєтка (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
 1. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Тема для плачу в жилетку, але...
  Лікарська жилетка-халат висить тут
  Педіатрична - у дитячому здоров'ї
  Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
  Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

  **********************
  ЗІ: попередня жилетка висить тут.
   
  Останнє редагування модератором: 4 Лютий 2014
 2. Savchenko

  Savchenko Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  В мене не день согодні,а якесь жахіття((( Малеча вже другий день хниче,все в слюні,грезе все.що попадається в руки і перед очима...вичитала,що то прорізуються в яснах зубки...шкода мацьоху(((Сьогодні я не спала добре,а на ранок вже мала нежить,сльози з очей і температуру((( І малеча з рук не злазить,одягла маску,то аж дитина лякається((( Кароч спасаюсь афлубіном,чаями...І до того всього чоловік купив в аптеці для зубок гризучку,хоч їх немає,але хай чухає...і щоб ви думали пише на упаковці, що одна частина з гуми одна з пластику...пробував чоловік на зуб,я пробувала,а воно все з пластику:girl_devil: Чеку немає,20 грн на вітер,бо таких брязкалець вона має повно :girl_devil:
   
 3. Neverland

  Neverland Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Ні. Але я не вважаю, що ситуація де "брат іде на брата" щось може змінити в кращу сторону. Бо люди, які мають ті ж самі франшизи тих же регіонівських ТМ мають суттєво більше грошей ніж ті ж самі люди, які їх байкотують, і можуть реальніше допомогти ситуації. А тепер вони або збанкрутують, або просто зненавидять своїх же земляків, галичан. І що доброго? Влада добилась свого, тобто розколу населення? Ну нема в нас реального впливу на верхи в цій ситуації, тому треба шукати такі виходи, де той вплив буде дієвим.
  Ну та, дійсно, добити ітак жахливу економічну ситуацію яка є в країні, до повного краху, змусити голодати сотні тисяч людей і спровокувати розкол країни - це так, мізер.
   
 4. toria

  toria Active Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Це я розумію і погоджуюсь. Але, коли приймаєш якесь рішення, наважуєшся на якісь зміни, завжди доводиться чимось жертвувати і робити вибір, виходячи зі своїх потреб і пріоритетів. Я просто не бачу таких методів боротьби, які б підійшли абсолютно всім. Маргарет Тетчер - велика людина в історії Великобританії, про її зуслуги всі знають, але багато англійців ненавидять її за те, що залишила їх без роботи, проводячи свої реформи.

  ---------- Додано в 21:39 ---------- Попередній допис був написаний в 21:23 ----------

  Так, бойкот кількох магазинів і т.д. може довести до краху економіку і спровокувати розкол країни. Більше ніж вся корупція, "реформи" і борги за останні кілька років. Ви не пропонуєте нічого реального і дієвого, а критикувати тут легко, бо всюди є якісь мінуси. Ви так драматично описуєте ситуацію, що в мене складається враження, ніби Вам пропонують взірвати ті торгові центри.
   
 5. Nastylove

  Nastylove Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Знаєте, чомусь впевнена, що втративши і будучі при владі, він собі десь ще вкраде...
  а ось
  це правда, і постраждають набагато більше, ніж власники бізнеса. А хіба цього ми добиваємось...

  Я з самого початку не розуміла суті бойкоту, і читала, і цікавилась, чи реально це може якось позитивно вплинути, не впевнена...
  тим більще, що проблема взяти, там де погано лежить, корупція і т.д, почалась задовго до "євромайдану" і процвітає не тільки в політичних кругах. І поки кожен з нас не почне з себе, нічого з того бойкоту не вийде. А під "не почне з себе" я маю на увазі, поки кухарі з садочку не перестануть носити додому продукти дитячі, поки будівельники не перестануть носити на власну будову "зайві цеглинки" з об"єкту, поки за добре зроблений аналіз ми не перестанемо платити лаборанту і т.д.
  "Україна починається з тебе" - моя улюблена фраза!
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. octavia

  octavia Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Ну то почитайте он цю статтю http://uareview.com/boykot-partiyi-regioniv/
  Якщо бойкот нічого не давав не було б таких ініціатив зі сторони Ригів. Так звичайно від бойкоту страждають найперше наймані працівники і хто їм поверне зарплату чи втрачене робоче місце?! А хто поверне вбитих закатованих на Майдані? Хто поверне здоров*я тим хто відстоює наші права? І бойкот дає також свої плоди ,будуть менше в Ригівський общак здавати ,не будуть голосувати за дурні закони.

  І пікетування будинків бандюків і бойкот їхнього бізнесу дає результати.
   
 7. Virchuk

  Virchuk Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  це сайт з фейковими новинами. Будьте пильні ;)
   
 8. Siania

  Siania Love Life

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Я кожного ранку прохожу повз Епіцентр біля АС-2. Що ті хлопці роблять - не розумію. Стоянка заповнена, проїзд вільний, половину вїзду закрили, сидять мерзнуть в тих палаках, палять щось смердюче. А в чому зміст? Знаєте, коли просто закривають вїзд - несвідомі люди обурюються. Я б радила хлопцям стояти на вході в магазин з плакатами жертв ригів, і розказувати, міняти свідомість! Щоб люди самі не захотіли йти туди. І з самого ранку, коли працівники йдуть на роботу - говорити з ними, пояснити що роботу вони можуть знайти і в іншому місці! Хотілось би щоб всі самі відмовились від них, без примусу, якось так.
   
 9. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)


  ну фейк не фейк, а збитки вони таки мають. я сама бачила як герега виступав, та й писарчук розпинається, що то неправильно, і родинна ковбаска вивіски знімає, і кулиничі майже вдвічі зменшили виробництво. иак працівників шкода, але хіба не шкода тих людей, яких риги своєю політикою позбавили робочих місць? от далеко не треба ходити, в нас на фірмі не так давно працювало більше 60 людей, тепер ледве 20, і то фірма ледве дише, з/п просто смішні.
   
 10. Virchuk

  Virchuk Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  звісно шкода. Але добиваються не звільнення людей, а виходу підприємців з ПР. Хоча, зараз щоб мати нормальний бізнес і не бути в ПР певно важко.
   
 11. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  я вважаю, що треба тиснути всюди де можна, навіть якщо це мізер. а жертви є завжди, шкода, але шо зробиш. краще пожертвувати зараз, і мати щось потім.

  і критикам. я вже рік ходжу на роботу і не знаю скільки та фірма ще протягне, от зовсім недавно знов було скороченя, нема, просто нема чим платити з/п, і роботи нема. а я так не хочу, б я можу, хочу і вмію працювати, але за тих умов що є зараз це не реально. враження, що запущена якась програма на знищення людей. тебе просто затискають, затискають і затискають. народ свідомо ведуть до зубжіння. і тому вважаю, що нехай тимчасово втратить роботу якась частина населення, ніж за межею бідності опиниться вся Україна.
   
 12. Nastylove

  Nastylove Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Якщо така критична ситуація, чому не змінете місце роботи? що тримає?
   
 13. Gorda

  Gorda Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Можливо надія на те що все виправиться.
   
 14. Nastylove

  Nastylove Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Не мішайте все в одну кучу. Я говорю саме про бойкот. Просто не розумію, як зменшення прибутків ригів може вплинути на політичну і економічну ситуцію в країні. Поясніть...
   
 15. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  У тій галузі де я працюю всюди така ситуація (((
  та навіть при зміні роботи (навіть у іншій галузі) з/п не дуже поміняється, всі ми знаємо що зараз платять людям ((( міняти спеціальність, і починати все спочатку, не впевнена що хочу, бо таки вже чогось варта + прекрасний колектив, і так, надіюся, ні , не просто надіюся, знаю, що таки все зміниться.


  ---------- Додано в 09:43 ---------- Попередній допис був написаний в 09:41 ----------

  якщо їхня "законотворча" діяльність почне відображатися на їхніх доходах, вони почнуть думати і аналізувати, що приймають.
   
 16. Colombina1982

  Colombina1982 Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

  Уявіть собі, що притиснули великий бізнес на зразок Епіцентру. І ще багато таких структур, власники яких - аж ніяк не просто знедолені аполітичні підприємці, волею долі закинуті в ПР без будь-якого впливу там. Думаєте, вони не намагатимуться відстоювати свої економічні інтереси? І заради цього не лобіюватимуть хоч деякі логічні кроки назустріч Майдану, або хоча б не приймати явно неадекватні закони? Особливо ті олігархи, хто з ПР від початку, і кому виходити з неї, щоб рятувати бізнес, аж ніяк не годиться. Я думаю, що такий тиск хай не суперефективний, але не зайвий.
  Так, людей шкода. І сотень звільнених, але і, вибачте за пафос, мільонів "відчуваючих пакращення", також. Коли мене не в революційний, а звичайний "кризовий" 2009-й з дитиною на руках через 100 000 "перепрошую" звільнили, мене чомусь нікому не було шкода. І дали собі раду. Отакий я цинік (перефразовуючи, "які з вами, так ви"). Кидайте тапки..
  До речі, погоджуюся, що бойкот - це добровільна справа кожного, і барикада - це перебір, він і так працює. Хіба що для наочної демонстрації усім того, що "ми справді бойкотуємо, он барикада стоїть". І об"єктом наочної демонстрації обрано Епіцентр..
   
 17. algo

  algo СуперМодератор) Команда форуму

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

  [mod]Дівчата! Завершуйте оффтопити. Прошу у відповідну тему. Надалі всім видаватимуться картки!!! [/mod]
   
 18. Nitriotka

  Nitriotka Фея з сокирою )

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

  В мене вдома хворий п*яний муж.
  Ааааааа....... коли він нарешті піде спати! Випив собі сто грам з перцем, мав йти під ковдру і спати, але ж нє! Як то спати? Він ж мужик, може треба в хаті щось поремонтувати? Може треба цвяхів десь забити?
  5 хвилин він герой, наступні 5 хвилин від бідна людина, в якої висока температура, і можливо сьогодні останній день його життя, а наступні 5 хвилин мій муж готовий врятувати світ! Короче.... Наполеон Бонапарт нєрвна куріт в старонкє...
  Вколіть мені якесь снодійне...
  http://www.youtube.com/watch?v=MIprlTw5uhc
   
 19. poetka

  poetka Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

  А мене болить коліно,нині ледве ходжу,після вчорашнього відносно складного замовлення, вистояла на кухні цілий день з ранку до ночі і після неодноразової травми воно мені почало допікати, нині що заробила пішло на аптеку. Але то нічого, все минає :)
   
 20. shparynka

  shparynka Well-Known Member

  Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

  а я відчуваю себе такою ницою.... Мама я погана, дочка ще гірша, з своїм посварилась, вже 2 тижні не спілкуємось. Коротше, всім я не така.
   
Статус теми:
Закрита.