Відкрита велика жилєтка (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут.
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2012
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це вже переходить всі межі...постійні телефонні дзвінки...інколи вже просто здають нерви...
    я вже е знаю як пояснювати, що дзвонити що 2-3 год це є без смислу...з нею раніше такого небуло..це десь півроку таке твориться...
    + в неї щей діабет виявили..то взагалі катастрофа...приїхала додому і мама відразу по сумках що привезла. взяла собі шоколадку до кави на вечір, вона вже вхопила ту шоколадку, кажу мам, тобі не можна, ти навіть своїм мамі шокаладу шкодуєш..і так зі всім, що містить цукор...я зараз вдома сама перейшла на цукор замінники...

    розумію що вона то зі злості сказала, але всеодно душа не на місці...з рук все валиться... особливо коли вона не розмовляє зі мною:sad:
     
  3. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    В мене з мамою бували схожі ситуації. Читаю ваш допис і як себе згадую.
    То вже з часом я зрозуміла, що такі речі, як "не розмовляє", "плаче собі десь в куточку" називаються маленькою маніпуляцією...:girl_haha: Моїй мамі по цьому можна було б чорний пояс видати. :girl_haha:
    У вас немає іншого вибору, як зрозуміти і прийняти вашу маму такою, якою вона є. Усвідомити, що вся ця "капосність" - це не що інше, як проявлення її любові до вас. Кожна людина проявляє її по своєму. Адже вона вашої уваги добивається, не більше. Коли ми були маленькі, наші мами мали схожі ситуації з нами. Треба про це пам"ятати.
    У важкі для мене хвилини, коли мені теж важко справитися зі своїми негативними емоціями, я часто думаю про те, що час летить швидко. Батьки не вічні. І поки вони є, треба їх розуміти, любити... може і терпіти. Подумайте про тих людей, які втратили маму чи тата... чи вже обох... Вони шкодують про той час, який стратили... що недосказали, недослухали, недо... :give_heart:

    ---------- Додано в 18:01 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

    Ще додам, що незважаючи ні на що, ви є щаслива людина. Багато хто з тих людей, які вже не мають тих "капостей" віддали б багато за те, щоб повернути час. Адже батьків не обирають. :d25:
     
  4. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Hermi, спробуйте зрозуміти свою матусю, вибачіть їй такі "пустощі". Просто Ви вже виросли і вона почуває себе непотрібною, а ще як виявили діабет, то взагалі дуже переживає і хоче підтримки від вас, якоїсь ласки, теплоти людської, розуміня. Дайте їй відчути, що, незважаючи на те, що ви вже доросла, подовгу вас немає поряд, вона все ж така рідна вам і потрібна людинка для вас!
     
  5. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Hermi, а ви б спробували маму вчити нетом користуватись. Я мала схожі клопоти, мені постійно мама казала, що я задовго за компом сиджу, що невідомо чим займаюсь, а їй шкодую то пояснити. Врешті я таки стала займатись з нею, щоб на рівні користувача вона спокійно могла собі дати раду. Це було кошмарно, бо мама спершу боялась "щось не то зробити", не розуміла взагалі нічого, записувала на папірчик послідовності дій, нервувалась і я і вона. Але тепер мама чудово володіє і знанням з деяких програм Офісу, нетом спокійно користується, нема клопотім щось переглянути, завантажити, відправити, когось знайти, в скайпі постійно спілкується, навіть сама реєструється на сайтах. Якщо виникають питання, то тільки якісь несуттєві, бо тепер вона чудово знає принцип дії і не боїться, а головне не дістає мене проханнями щось знайти, шось настроїти, навіть питання довгого сидіння в неті відпали зовсім.
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    моя також з цього починала, а тепер без проблем сама собі у всьому орієнтується, купила собі власний ноутбук і тепер :bazar:. Скайп давно вже освоїла - в соц. мережах бавиться в різні ігри, каже, який же той інтернет затягуюючий...Сидить деколи до 3 ночі..
     
  7. носик

    носик New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Реву, як дурна. Наш Сьомич, напевно, вмирати буде. Тиждень назад нормально літав, співав, годі було загнати в клітку його.
    а вчора і сьогодні не їсть, не літає. дивиться в 1 точку.
    Мала заснула, а він сів їй на голову і терся головкою до неї. потім пішов на долоню і лоскотав нігті. таке враження, що прощався з нею.
    незнаю чим йому допомогти((
     
  8. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Кислий день. Впрочєм, такий, як і кілька попередніх. Удома на лікарняному із меншим дзєцком, шо, загалом, добре - відпочила від роботи, яка останнім часом геть не тішить.Здається, чиїсь дні там сочтєни - альбо мої, альбо цілої компанії. Гнилячковий настрій....У голові асоціація : у одній фірмі на ставці є космонавт. Але ні космічного корабля, ні коштів на його придбання нема і не прєдвідіцца. Висновок, на жаль, очевидний.:sad:
    Цілу гору вчора назамовляла із "Шувару" ( і в якому угарі це я була?) :girl_crazy:Вдома я і манєнька напівздорова дитинка, а я набрала, ніби взавтрі починається блокада Лєнінграда...тому нині трошки розпихала то по морозильниках-холодильниках і частинку переробила (тіки хто ж то їсти буде, га?) :scare:
    Старша дитинка на канікулах у бабусі, себто - у моєї мами. Поступають сводкі: чемний, вихований, скромний. Ей, а про кого це?:dntknw: Чому у мене це - лядащий, нахабний 15-річний хлопчик? Якого можна цілий день просити зробити елементарні речі на кшталт прибрати порохотягом квартирку і результату не діждатись :shok: Шось тут не стикується....
    А чоловік уже два тижні як у Гамериці. Ше тиждень ждати його. Показані по скайпу подарунки чомусь не тішать, хочеться, аби вернувся швидше. Ех.....щодня слухаю, яка та Гамерика холодна, жорстока і цинічна. Шо не хтів би там бути. Байдуже, шо прожив там свого часу 15 років.
    Таке....Під боком муркоче моє котеня 5-ти місячне, зате 3-х кілограмове...радіє, бо напхалось індичкиного філе.....затишок:smile: Тим і тішимось!
     
  9. SofOcHkO

    SofOcHkO New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Сьогодні з мамою посварилася ((( головне через дрібницю,але такий скандал був!!!Навіть не знаю шо робити...як миритися?Ненавиджу сварки!
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    це напевно якесь заразне:sad:
    їй пробувати вчити не треба, вона вміє...в свій час обслуговувала інтернет, а зараз і сама сідає, правда як ви кажете, з папірчиками...має свій скайп, фейсбук...але всеодно сидить з моїх сторінок...каже що їй того не треба...не той вік...якось я їхала на місяць і залишила ноутбук, то після її лазання по різних сайтах треба було віндовс переставляти...не знаю як пояснити що всякі реклами, халяви нічого хорошого не несуть..в неї просто слабке місце в цьому...
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    ну що це за погода? що за сніг? ну скільки можна? ще й лапатий такий.
    Сашко другу ніч собі бавунцяється, а потім всю першу половину дня сопе, як має бути.
    з"їла дві цукерки - тепер мене тошнить. чоловік нервує. хочу весни, ні, хочу літа, і дико хочу на море... :sad:
     
  12. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Та погода мене просто добила сьогодні((
    так сильно промерзлася із тими чеканнями то там, то там під тим снігом-вітром-холодом, що вже дві години в хаті, а досі мене теліпає, не можу ніяк зігрітися..
    чи то вже "розбирає" так помаленько на хворобу?:girl_cray:
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    ааа..в мене подвійно-потрійна халепа..я вже випрала минулого тижня тюль на кухні , намучилась, коли тих 5 метрів попрасувала, а нині смажила деруни і на самому дні картопля стекла, а я не додивилась і виклала на пательню, а тут як почалось-одним словом вся тюль в масних дрібних цятках. Я її напшикала якоюсь хімією і кинула прати на делікатне прання, а внизу тюлі була жилка в шві і на кінці якась залізна штучка, от воно десь підпоролось на 5 мм і вилізло, і усю туль позачіпало. Катастрофа. Тільки 2 місяці , як купила...Плакати гіркими сльозами йду....:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Як мене часом денервує, коли тобі роблять нездало то, за що ти гроші даєш... зла.... Сканувала документи нині, багато. Наприкінці зауважила, що сторінки бракує, почали шукати якої, дівчинка мені самій нормально знайти не дала, сказала сама зробить. Окей, знайшла, доробила. І що ви думаєте?? Зробила мені дві однакові, а одної так і нема :girl_devil::girl_devil::girl_devil: А я ще з ними сварилася, бо вони там так працюють, що аж не знаю. Почав сканувати чоловік, потім він десь побіг, прибігла одна дівчинка сканувати, потім ще одна, потім вони отак одна одну міняли, закінчував сканувати знов той чоловік. Холєра... Знову завтра їхати в центр заради одної сторінки....:girl_devil:
     
  15. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (2)

    Нам нині знову "відтермінували" садочок - до літа (хоча завідуюча зразу казала на літо, а я "наівна" надіялась, шо впрошу).
    ...нічого не хочеться робити. Нападає сум з депресняком.
     
  16. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Пожалілась і не в ту тему ((
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    настрою ніякого, здоровя також..нічого не хочеться робити..погода щей похмура...кури зарази втікли зі своєї загороди і всі мої квіти, петрушечку, розсаду пороздерали..плакати хочеться;(
    все просто валиться з рук..щей їхати в понеділок...не хочу!!!немає ні сил, ні бажання...
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    у мене телефончик тільки що вкрали, досить новий, біленький Самсунг, а там стільки фото і відео, і номери важливі..... в магазині...
    муж пішов заяву писати...
    ееееххх, шкода, зіпсутий гаарний день
    розумію, що сама винна, писок роззявила, але якого ...лізти в чужі сумки?
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    ПМС!:girl_mad::girl_cray::girl_devil::girl_feminist::sad::tanksmile::ireful::suicide:
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    йпрст!! завтра йду на забаву , а на чолі такий прищ росте... хоч роби гривку на один день.
    може хтось знає якийсь експрес метод, щоб до завтра той прищ не був такий червоний?
     
Статус теми:
Закрита.