Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    Раджу: перш ніж починати ремонт, будову - порахуйте. Додайте 20%. Це буде та цифра, на яку орієнтуватись. Інакше, хаос. 99% вірогідності. Або борги, або не ті строки, або неякісний ремонт. За вибір майстрів тут вже кожен собі вибирає.

    Порахуйте завчасно - набато спокійніше вам буде. Узгодьте вартість робіт наперед, аж до підписання домовленності на папері, щоб потім не було суперечок "а ми не так домовлялись, а ви не то говорили, а я не так казав". Моніторинг цін - в основному достатньо того ж Хотлайну та інетної інфи.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2018
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я вже й не знаю, чи колись не думатиму про ту будову:swoon2:.А ще з нашими всілякими мастірами те задоволення ×2.
    З ремонтом так завжди і по грошах треба ціну матеріалів множити на 2, це буде кінцева вартість.
    Тримайтесь :superman2:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    співчуваю, але то все мине, головне не зациклюватися))
    то я з тих, що будуються) все пройде , і ремонт теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ага)))це щось безкінечне....))),але знаєте-по троху,по-троху.... «очі бояться,а руки роблять»)))Ми он фільтри на воду ставимо-ніби й не видно вкладень,а вони ой які....)))
    Та й ще толком не обдились,а вде би здалось хату перемалювати....і де той просвіток????(напевне в коінкері,якому пофіг бруд)
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я не вчуся на власних помилках, взагалі. Таке враження, що б"юся головою об стіну і сама себе за це зневажаю...
    В людей зимові сімейні свята, вечеря... Цей рік як почався по-дурному, так все гірше і гірше стає, все більше закручується :sad: В мене вчергове опускаються руки, я знаю, що не зробила все від мене залежне і це мене мучить, але я правда геть не маю на це зараз сил. Я втомилася боротися за речі які здаються безнадійними, тим більше що точно роблю це якось неправильно:girl_in_dreams:...
    Я боюся, знаю, що зможу все й сама, але мене це страшенно лякає, бо ж так хотілося вірити в краще. Так важко давалося уміння взагалі хоч комусь вірити і так страшно тепер наважитися знову закрити наглухо двері і ставні... І чим далі, тим важче мені взагалі хоч у щось вірити... Вірити в світле майбутнє, в його навіть гіпотетичне існування. Якщо коротко - зараз мені просто дуже страшно дивитися вперед.
    Ага, якщо що - я в курсі, що сама винувата :girl_smile:і описувати детально нічого не хочу, просто дуже хотілося поплакатися.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 24
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Не берусь Вас розраджувати....просто знайте-все йде так,як має йти,і стається те,що має статись...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви головне не спішіть в своїх рішеннях. Зараз йде молодий місяць і все таке :)
    Не транслюйте такі думки. Яка різниця, як пройшов якийсь один з попередніх днів в минулому. Це минуле. Воно не впливає на ваша майбутнє життя аж ніяк. Впливає лише ваш настрОй. Тому починайте думати в позитивному руслі, шукайте щастя в простих речах, не давайте негативу підживки своєю енергією, менше боріться, спостерігайте :)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Третій день не можу заспокоїтися. Знову неприємності на роботі з боку директорки. Це талант: спочатку нагадити, потім публічно принизити, і при цьому не переставати задоволено посміхатися. Все це можна було б пережити, бо ж не вперше. Але цього разу вона не лише виставила мене посміховиськом перед всіма, а ще й своїм "мудрим" наказом зруйнувала те, над чим я працювала майже 2 роки, на що витратила купу сил, нервів, часу і грошей. А все тому, що "їй так хочеться". Першою ж думкою після того, як перейшов перший спалах образи і злості, було рішення звільнитися і тікати геть з цієї роботи. А не можна, поки не знайшла нову, бо гроші мені зараз ой як потрібні... Потім подумала, що може варто було б спробувати пошукати правди по вищих інстанціях, поскаржитися на дії директорки, довести, що є порушення, і далеко не одне. Але і тут глухий кут: мене ніхто і слухати не стане, бо для всіх, хто не знає ситуацію зсередини, наша директор - дуже шанована людина, свята жінка, яка понад 30 років успішно керує навчальним закладом! А для досягнення успіху усі засоби добрі, в тому числі і скотське ставлення до працівників. Тому поки лишається тільки терпіти... Такий відчай охоплює! Не тільки через перспективу і далі тріпати собі нерви, а й через те, що немає де шукати справедливості. Дуже важко усвідомлювати, що правда на твоєму боці, але все-одно допомоги чекати немає звідки.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 21
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не переживайте, справедливість, обов'язково прийде, можливо там, де навіть не очікуєте. Тримайтеся.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не треба її шукати...Розумні люди все розуміють і так, а ідіотам нема чого пояснювати. Ви собі для свого спокою знаєте як все насправді. Цього достатньо. Бо з вашого допису видно, що нема чого тріпати собі зайвий раз нерви, пояснюючи начальство "ху іс ху".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Masja

    Masja Well-Known Member

    Ну чому декотрі люди вперто і вміло корчать з себе інтелігентів, а за маскою таких "інтелігентів" хамло ще то...
    Знаю людину досить давно, завжди думала, що то культурна, мудра особа, яка вміє адекватно донести свою думку. Ага..наївна я. Ех..граблі мої і ще раз граблі... :girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Я знову сюди. І знову через це:
    І знову цілий день в сльозах, хоча тепер ситуація кардинально інша. Я таки походила по інстанціям, спробувала довести свою правоту. Як не дивно, до мене дослухалися. Але після тривалого обговорення мені пояснили, що мені-то можуть допомогти і натиснути на директора, але тоді результат буде двояким: з одного боку, будуть дотримані мої права, а з іншого - стосунки з керівництвом ще більше погіршаться. Тому вихід один: міняти роботу. І навіть нове робоче місце мені вже запропонували, тобто з наступного тижня я вже працюватиму у новому колективі. Але, Господи, я не думала, що мені буде так важко прийняти ці зміни! Виявилася якось геть не готовою до такого різкого повороту в житті. Страшенно не хочеться розлучатися з колегами, з дітьми, навіть не віриться, що ті проекти, які я з ними запланувала, вже не будуть здійснені. Відчуваю себе при цьому якоюсь зрадницею... Так, я знаю, що все, що не робиться - то на краще, але на душі від цього не легше...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Brigitta, свого часу мене дуже втримала "на плаву" оця картинка
    [​IMG]
    Моя чорна смуга тривала майже два роки, доки стала злітною.
    Ви сильна жінка, якщо стараєтеся відстоювати свої права. І врешті-решт все буде добре, я в тому впевнена.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Online

    Online Well-Known Member

    На цьому місці Ви все одно не могли б працювати. Рано чи пізно довелося б прийняти рішення про звільнення. Подумайте, скільки б ще зважувалися, тягнули, нервували, переживали, тратили здоров'я.... Доля вирішила за вас. Насправді дуже пощастило, що перехід вийшов таким спонтанним, без довгих і виснажливих пошуків нової роботи, зараз це все непросто. Звичайно є нюанс: на нову роботу Ви переходите зі шлейфом конфлікту з попереднім керівництвом (ця інформація однозначно буде доведена до відома нового керівника) настороженості на початках не уникнути. Але зате є можливість реалізуватися, працювати в психологічному комфорті і отримувати задоволення від того, що робиш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Є така приказка:"Риба шукає, де глибше, а людина, де ліпше".
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Brigitta Ви така молодець. У Вас все складеться якнайкраще, от побачите. З колегами можна і так підтримувати стосунки. Одним словом все супер,супер,супер!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я так і не змогла нікому вірити. Якийсь час велась на те, що треба "працювати над собою", а цьогоріч сказала: досить. І відколи перестала "лікувати" свої особливості - все стало потихеньку на місця.
    @Akina Ви не конкретизуєте, але допис загалом дуже говорить до мене, тож я ще прокоментую.

    неможливо одночасно йти у двох напрямках. Це як їхати задом і дивитись через плече. Незручно і неефективно.

    Хочу Вас підтримати, не якимось там "все получиться", а просто - Ви знаєте, що краще для Вас. Це не значить, що треба от зараз вже почати щось різко робити, але загалом - ВИ ЗНАЄТЕ. Це як відчуття стилю.
    Ну і ще - бачила нові фото на фб - яка Ви гарнюська. Тримайтесь.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    щойно прочитала про Валентину Соболь , мені треба трохи тут посидіти. дуже шкода((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  21. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В один момент приходить усвідомлення що це кінець, кінець всьому до чого звикла, що будувала протягом довго часу. І ніби вже з тим змирилась, розплуталась і знову все валиться, знову біль. І немає сил далі іти. Всі фобії вилазять назовні і вже навіть не знаєш як з тим боротись.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1