Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    На старому місці з вас зробили жертву і сподіватися, що ці люди будуть вести себе по-іншому не варто. Для вас там нічого б не змінилося. Ви молодець, що наважилися спробувати розірвати це коло, в якому почуваєтеся нестерпно. Саме основне, що до вас прислухалися і повірили. Погоджуйтеся на нову роботу і голову вище.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Одна старша пані вчителька спілкуючись із вчителем християнської етики дійшли висновку що дітки з аутизмом народжуються у "комп"юторщиків". Що аутизм у діток від того що батьки "опромінені". КАРАУЛ! Вчені люди, дорослі.. Встидоба. І отаке вчить наших дітей.
    Мною вчора тріпало від почутого.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  4. Online

    Online Well-Known Member

    якщо закриваються одні двері, обов'язково відкриваються інші
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Ой як я вас розумію.. Та сама ситуація, ті самі відчуття..
    Треба якось жити, хоч то складно, і йти вперід не дивлячись на перепони. Крізь терен до зірок..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівки, хватить нити, пішли краще у Вихвалялки. Не вірю, що нема чим похвалитись)!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не встигли зробити старшому ID картку, як десь посіяли. І що тепер робити? Йому треба для здачі ЗНО...Вже робити заново? То не так просто...Чи ще ту шукати? Не уявляю, де вона може бути...Робив медичну довідку у військоматі, їздив туди-сюди з тими документами і все, пропала...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Моя сестра взнавала, що відновити ід-картку простіше, ніж робити першу. Бо всі дані вже є в базі і там все швидше буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мені одна мама на майданчику, показувала на старшу дівчинку і радила своїх дітей до неї не пускати, бо вона може бути агресивна. Потім сусідка розказала, що дівчинка-аутист всього навсього і то ту мамочку краще до дітей не пускати. Фууу, тепер як ту маму бачу, то тільки вітаюсь і йду далі, з такими обмеженими людьми страшно спілкуватись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Власне, що не вчені, багато бздурів люди говорять через необізнаність
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    До тої картки мали видати такий Витяг, от берете його і йдете в Цнап. Але може ще найдеться?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Витяг маю. Дякую, що Ви сказали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Коротко розкажу про майже аналогічний випадок у моєму рідному місті - у школі, де я свого часу (на 4-5 курсах університету) була на практиці як вчитель укр. мови і літератури. Пройшло вже багато років після того, як я закінчила університет - підписалась у ФБ на сторінку однієї пані, яка працювала кимось з адміністрації школи (здається, заступник директора з якихось там питань). Чесно кажучи, не знаю, що там стався за конфлікт, але її почали виживати зі школи - зробили роботу нестерпною. Та вона не здавалась, тріпаючи собі щодня нерви. Врешті директриса пішла на злочин - підробила її підпис на заяві про звільнення за власним бажанням. Вона судилася, якщо не помиляюся, 2 роки. І графологічна експертиза була. Але директриса - теж шанована людина, яка "багато робить для міста". Тому ясно, що їй абсолютно нічого не було. Під кінець судової тяганини тій пані запропонували роботу у Морській академії. Вона, звісно, погодилась. Зараз надзвичайно щаслива - постить фоточки з колективом. Квітне й пахне, одним словом.

    Тому щиро бажаю вам успіхів у новому колективі і нового щасливого робочого життя з багатьма досягненнями і перемогами.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    от зараз такий етап, як тільки відкрились нові двері, вони жорстоко захлопуються перед тобою, тільки спробувала поставити ногу на поріг.
    Ви праві, буквально все змінилось, кардинально і безповоротно, а підтримки як такої нема :sad: Всі друзі розїжджаються, плани розвалюються, а що далі робити - навіть немаю уявлення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 3
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    В мене пропав "старий " закордонний паспорт. ...:girl_cray: Зібрала всі доки на візу, брат нині докинув ще потрібне. Вирішила спакувати все в конверт, полізла по старий паспорт - а його нема. Подумала, що в мене глюки: перекинула все, де тільки могло би бути, потім полізла туда, де взагалі не могло би бути. Паспорта нема.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @flame ,згадуйте де востаннє був:валіза, літня сумочка, внутрішня кишеня куртки, в якій їздили закордон... В найдурнішому місці точно знайдеться(перевірено))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В меншечкого температура, як реакція на вакцину АКДП, переживаю, шкода його маленького.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  20. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Сиджу в розпачі на роботі, намагаюся зібрати себе докупи і працювати...
    Дуже плекала надію побачитися з товаришем-військовим. Він був на передовій, потім на полігоні, збирався взяти пару днів і вискочити сюди до мене в гості. Я сподівалася влаштувати йому хоч якийсь відпочинок, щоб відіспався в теплі, поїв нормальної їжі, побув у людських умовах. Тут-бах! його чогось перекидають до нас на Яворівський, не знаю точно на скільки часу, а звідти потім одразу в АТО. Думав, зможе заскочити до Києва по дорозі хоч на день, але щойно подзвонив, що не зможе.
    Дуже мені сумно і хочеться плакати. Господи, хоч би той поїзд ішов через Київ, я тоді на вокзал підскочу. Хоч би на пару хвилин. Крайній раз бачилися у жовтні, коли я до них їздила. Або тоді постараюся вирватися на пару днів до Львова, може вдасться там побачитися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 19
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  21. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1