Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    як я вас прекрасно розумію! Зараз в мене такий же стан. Вірю що рано чи пізно все налагодиться ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Я в шоці. Полетів комп. Будуть намагатись відновити інформацію. Там усі наші фотки.за всі роки... 1.5 роки напрацювань по роботі (купа завантажених книг, фото, підручних матеріалів, сканованих паперів, моїх власних розробок). Якщо не відновиться? Мені легше тоді звільнитись, ніж починати все заново...бо то нереально......
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Журбинка... В мене таке було у далекому 2009 (всі фото і відео пішли в небуття). Полетів хард, нічого не відновилось. Не хочу засмучувати Вас, маю надію, Ваші дані відновлять. Рекомендую на майбутнє всю інформацію дублювати (на гуглдиску, зовнішньому диску, хмаринці чи бодай флешці).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Наскільки мені відомо (зі слів чоловіка), неможливо відновити з харда інформацію лише якщо його втопили або ж він згорів. І то - в таких випадках його треба нести у Центр відновлення інформації або шукати знайомих в поліції. Там його розбирають, дістають якийсь диск з нутрощів і на спеціальному обладнанні видобувають звідти файли.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нам частину чоловік відновив. частина пропала..
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага, після такого випадку бігом побігли і купили портативний диск. Трохи коштує, але коли стоїть питання
    порівнювати навіть нема сенсу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Трохи не розумію для чого щось купувати, якщо зараз є безліч безкоштовних сховищ в неті, найпростіший і найдоступніший Гугл диск, там можна тримати тонни інформації яка завжди під рукою;)
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Напевно, якщо це бухгалтерія, або ще щось в цьому роді то таки краще купити. Все залежить від характеру інфораінформації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А от в нас якраз зовнішній диск і полетів... Весільне відео лише там як виявилося(
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Десь з півроку тому полетів так диск в ноутбуці - теж купа фоток, особливо шкода було фото дітей. Відновили практично все , коштувало десь 2000 грн. Так що не все безнадійно, правда дорого, але пам'ять виявилася дорожчою.
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Нам озвучили більшу суму, це якщо вдасться. Не всі компанії, виявляється цим займаються (я в цьому не петраю, наш дідусь програміст). Сьогодні відвезли на діагностику. Плюс купувати новий вінчестер.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    мабуть, об,єм був менший, і нас цікавили в основному фото. Якщо ще якісь файли по роботі, то може і дорожче. І ще , мабуть, має значення ступінь пошкодженості... А вінчестер новий треба, звичайно... Сподіваюсь, все закінчиться добре.
     
  14. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    А якщо інтернет пропав, а дані потрібні терміново? Та й, на мою думку, до всього, що викладено в інтернет, можна підібрати доступ. А я б не хотіла, щоб певною дуже особистою інформацією хтось скористався не за призначенням. Мені кілька разів ламали сторінки в соцмережах, пошту, скайп. Отримавши доступ до моїх фото - розповсюджували їх з брудними підписами. Останній раз зламали сторінку ВК (коли вона ще існувала) і під моїм прізвищем розмістили повію, яка всім моїм друзям розіслала пропозиції інтиму від мого імені. Тому мені краще хард, який буде лежати у мене в столі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  15. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Мої міжхребцеві грижі знов перетворилися на смаженого півня і дзьобають мене в п'яту точку. Ліва нога і права рука болять нестерпно. Ногу тягну, а рукою не можу робити найпростіших речей - одягатися, взуватися, тримати ложку. Про інше навіть мовчу. Кожен рух супроводжується пекучим стріляючим болем. Напевне, доведеться завтра просити когось купити продуктів і зробити мені істи. Ще би до роботи допхати себе. Там мене хоч вколять знеболюючим і протизапальним.
    Один з найбільших моїх страхів-захворіти тут. Я не зовсім вже тут сама, але більшість друзів мають сім'ї, та й живу я далеко. І просто хочеться, щоб був хтось поруч, хто пожалів би і в кого можна поплакати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 27
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Cybulynka, щиро Вам співчуваю, бо на собі випробувала усі ці болі і повну неповносправність. Тут головне таки намагатись бути дисциплінованою і виконувати вправи, плавати. Як тільки я це діло закидаю - все знову повертається. От зараз теж геть зле. Але через маленьку доню не можу поки долізти до басейну, а моя лінь не дає щодня робити вправи. Чую, що скоро воно мені знову як клюне(. Але є позитив - воно поправиме). Здоров’я Вкм!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дізналась одну не дуже приємну новину...А найгірше, що про то дізналась від зовсім посторонніх людей. Обідно і тоскно. Але багато чого зрозуміла...На жаль не дуже добре, але то вже таке...Якось і це переживемо :sad:
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  18. Colomiat

    Colomiat New Member

    Не читається флешка, два місяці безсонних ночей коту під хвіст, найновіша інфо тільки там Що робити, в розпачі, ще й вихідний як на зло!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Придумав мій чоловік для мене "роботу". Роботу з людьми, так би мовити надання послуг. І якщо прослуга надана, а результат негативний, то я повертаю "клієнту" гроші. Результат від мене в принципі не залежить. І от тепер маємо віддати гроші, а нервів зіпсутих маю ого-го скільки. І ще скільки буду мати, навіть не уявляє. Крім нервів зіпсутих, ще дуже багато до цієї "роботи" справ треба було залагодити і ще треба буде.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
    • Креативно Креативно x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Вчора була мега класна новина, думаю, нарешті щось починає виходити, але рано раділа. Сьогодні людям, які везли документи поламалась машина в дорозі, пересіли на маршрутку, на зустріч виїхала інша машина, яка теж поламалась в дорозі!!! В результаті ніякі справи не вирішились ще й попали на гроші(((( Магнітні бурі чи пороблено?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Подобається Подобається x 1
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1