Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Вночі викрали бокові зеркала в машині...недешеві...я розумію, що то матеріальне, дурниця, але якось так образливо, що хтось може собі таке дозволити...та й, з рештою, я маю на кого ті гроші потратити, а тут комусь з неба впало...але ж хтось їх купить...ну як так можна...:girl_sad:
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 15
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нам пару років тому розбили машину.. дуже обідно. але після того тільки на платну стоянку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та я не економила на стоянці, я економила час, бо лише я за кермом, то зранку бігти до стоянки я не маю сил.
    Та й справа в тому, що в мене є повне Каско, завжди все мені платили, але зеркала ( без корпусу) це легкозйомні елементи, на них страхівка не поширюється. Це прописано в договорі. От якщо би мені розбили повністю і були сліди взлому, тоді би поширювалась. Мені, до речі, так і натякнули, що розбити повністю і тоді заплатять. Брєд! 5 тис. заплатити не хочуть, а 20 заплатили би. Я їм так і сказала, що вони провокують людей на нечесні вчинки своїми умовами. Думаєте мало є таких, хто розіб'є до кінця? Так само і з лобовим: якщо скол- не заплатять, розбити на осколки-заплатять.
    Я в них страхувалась 12 років, тепер шукаю страхову, яка платить за такі речі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас теж машина застрахована.. але заплатили дуже мало..
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    Останнє редагування: 7 Березень 2018
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Igor Zinkevych
    --- дописи об"єднано, 8 Березень 2018 ---
    і мене в відгук вашу страхову. дяку
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Тільки що на Варті1 у фб написали, що в 1ночі затримали крадія з автодзеркалами. Там є фото, ціла торба дзеркал. Просять постраждалих зголоситися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Це мій район. Дякую. Їду у відділок. Може якраз...
     
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Були вчора на дитячому святі. Воно було мегапозитивне : аніматор бавила діток більше двох годин, батьки за той час кавували-чаювали, словом відпочивали всі на повну. Це було все доти, доки моє дітьо не пішло на батути. Кілька прижків і один зовсім невдалий. Як наслідок - маємо спухлу ніжку, розтягнуті зв'язки, накладений гіпс і кучу непланових вихідних, де мама має "стукати бубном" і придумувати як забавити лежачу дитину((( :girl_devil::girl_mad:А найгірше у гіпсі 10 днів і багато-багато роботи, яку ніхто не відмінив, а няньки нема!!!:girl_cray:. Дякую лиш за одне, що нема перелому і тріщин. . .
     
    • Співчуваю Співчуваю x 22
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Люда, на Варту кинули пост, що затримали того .... в Личаківському районі з торбою дзеркал від машин.Ідіть, гляньте,точно свої знайдете.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Моїх, на жаль, немає... але люди свої знаходять, їм віддають. Є 40 шт. за цю ніч, з 7 на 8. А в мене це сталось з 6 на 7. То невідомо, наразі, чи він їх вже продав чи десь заховав.
    Чортяка продає їх по 100 грн., а стільком людям проблеми такі створює. Я би йому руки відрубала! Має жінку, маленьку дитину і таке робить... просто слів немає...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ох, шкода(. Це ж таких, як він може бути ділків не один. Зволучі:vinsent:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Знову маю запалення волосяного фолікула на обличчі. Місць на прийом до лікаря до понеділка нема(((( Навіть не маю можливості, щоб піти в загальні черзі почекати. Бо моя "робота" мене чекає. Все обличчя і шия сверблять. Мабуть поїду в "нічну" допомогу в лікарню.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    цікаво а хто купляє. здогадується. що то крадене.. і не мучить совість.що підтримує злодія
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    @ГаЛоЧкА, буває, що з битої машини продаються. На них ж не пише звідки.
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Зазвичай, з битих машин продають на великих шротах, де є і кузовні елементи, які йдуть з розборки, що важко просто зняти. Ще вони пронумеровані маркерами, які змиваються. Ну це легко зрозуміти, бо люди мають базу цих запчастин. Не бояться афішувати це. Чи вони можуть вам привезти певну запчастину з Польщі, наприклад. А Торпедо чи OLX з зеркалами, ковпаками, щітками, реєстраторами ( без коробок) і т.д - крадене. Так я собі це уявляю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Власне ми своє нове дзеркало знайшли у власника побитої машини. Якраз там уціліло, те що потрібне було.
     
  21. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    Останнє редагування: 8 Березень 2018