Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Щось і мені так важко на душі.. була на цвинтарі сьогодні...розплакалась там...і знаю чому.. ось так..таки правда, що кожен мусить нести свій хрест ...а ще отак дивишся на то все і розумієш, яке то все скороминуще і, справді, "суєта суєт"...

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    А в мене останні дні хоч вий(( як не одні новини - то інші. Тиждень тому помер троюрідній брат, всього 37р. серце. Потім маленький Матвійчик - вчора (певно багато хто "вболівав" за його життя на ФБ). як же я вірила і хотіла щоб він одужав:girl_cray:
    А ще..сьогодні зранку померла наша улюблениця сімї - киця Мася, якій було майже 14р. так, це тваринка, але серце щемить.. Малий як побачив зранку, як я поклала її в коробочку, вкрила - як почав кричати, плакати(( (я думала малий ще спить - повертаюсь, а він стоїть. вже думала може яку історію придумаю, та не вийшло). потім сидів з нею на балконі говорив: "я би все віддав, аби ти жила, Мась".."Мам, відкрий вікно на балконі - може вона задихає", "Мам, а напиши на табличці що я її любив.." Сльози рікою і просто тяжко.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 40
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В свекрухи знову онкологія, знову хімія і пушки. Вісім років пройшло і знову:girl_cray:. Плачу на роботі, добре що мало відвідувачів.
    Мала йти дівчинка до мене на роботу ,попала в лікарню, хотіли вирізати їй труби, відправила до Філіпюка, поки буде лікуватися.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 25
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Все валиться з рук. Я то в курсі, що для вагітних це норма. Але отак безглуздо, щоб впали ключі від машини з рук, а піднімати вже не знайшла що.
    Йду шукати далі...третю годину поспіль.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    аж страшно як їх багато, я недавно мала розмову, і ніби недурні люди, лікар і працівники освіти. То вони вважають, що основне, що має дати держава таким дітям і батькам- то пенсія. Про соціалізацію чи інклюзивну освіту, то вважають,що то таке, непотрібне, бо бачте, і так їм не поможе.
    Я кажу, ну так, звичайно, на візьміть гроші і сидіть тихенько в хаті, нікому не заважайте.
    Так фінансова допомога має бути, але в комплексі з іншими відкритими можливостями для таких дітей.
    При тому, що дуже наголошували, скільки заробляють працівники в Канаді і скільки в нас. Вибачте, то трохи мені накипіло після тої розмови.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  7. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Цитата від Shapokliak:
    Багато ще в нас народу "родом з СССР", де все інакше щонайменше замовчувалось
    Ну, буває по-різному. І не всі "родом з СРСР" ставлять палки в колеса "особливим" діткам. Говорю так тому, що в нас молодша донечка має ДЦП. І за 7 років ми вже стикнулися з різними ситуаціями.
    Щодо інклюзивного навчання, то були неприємні моменти з боку працівників освіти, які до цього часу ще до кінця так і не вирішені, але, дякувати Богу, не із сторони дирекції та вчителів школи, в якій навчається мала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Зніміть мене з болячкової каруселі, я вже накаталася... :girl_cray:
    Сил нема, як не одне, то інше :girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я не вмію спрятати під той, але просто відпустіть все, розслабтеся, не зациклюйтеся, повірте, все пройде, навіть не помітите.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Накрився мій телефон.
    В один момент завис і більше не відвисає. Екран чорний, на зарядку не реагує...
    Що сказати.... Там вся сесія... Розклад, варіанти контрольних і самостійних, купа-купезна корисних фоток, які мали би згодитись на іспитах.. Я в такому глибокому розпачі, що навіть говорити ні з ким не хочу....

    А чоловік тільки недавно пообіцяв малому телефон, бо Данік дуже старався гарно вчитись протягом всього року і буде мати грамоту.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 12
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Поплакати можна тут...
    Наїлась полуниці ще в вівторок, траванулась конкретно. Висипка, алергія, розлад шлунку - все чітко. Ну вроді відмучила.
    Так ні. Від учора ламає кістки (?) в кінцівках, так ламає, що кульгаю. Вниз по сходах спускатись не можу. Враження ніби ноги від колін і кисті рук викручені в іншу сторону. То жесть... Стільки справ, планів, ще й робота. А я ледь ходжу.:girl_cray:
    Хотіла на завтра малюку спекти кекси в садочок, та, бачу, то поки тільки в планах залишиться...
    Ще й цукор скаче :girl_cray:
    І щоб добити: не вийшли мені кабачкові оладки :cry:І ще дізналась що нам таки точно змінили нормального авіаперевізника на the worst :shout:
    Йти поспати чи що...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Підтвердились сьогодні найгірші прогнози - маю двохсторонній гнійний гайморит, лор навіть додому не хотів відпускати, а я би з радістю повалялась, але двох курдуплів де подіти? Поки поколюсь антибіотиком вдома. Блін і де воно взялось?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Заклало ніс, не просто нежить, а капець не дихаю-не сплю. Вчора на ніч не витримала, знайшла якийсь називін, то хоч заснула. Майже ніколи не мала проблем з соплями, а тут в такий важливий період на тобі. Рот пересихає, в голові шумить .
    Та все б нічого, доця минулого тижня до неділі віруску під 40° вхопила, вже забулось, а
    від вчора маєм рвоту, діарею+39°((
    І кому то розгрібати?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  14. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Швидше всього протянуло перетягом. Якщо маєте можливість щоб хтось привіз з Польщі Ібупром затокі можете спробувати, я вже 3 роки ним рятуюсь. В нас його немає в продажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    сумніваюсь, що ібупрофеном лікують гнійний гайморит, навіть з тим додатком, що ті "затокі" мають, нежить може і так, але для чого? риториче
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене " стаж " гаймориту більше 10 років і поки мені мама не почала привозити Ібупром затокі я 2 рази в рік була клієнтом лор відділення. Незнаю як Вам але мені після першого дня стає краще.
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Власне можете спробувати від гаймориту цинабсин або купити цинабаріум в гомеопатичній аптеці
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Звісно що не лікують. Це ж знеболююче і слабеньке протизапальне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Щойно дізналась, що минулого тижня помер лікар, завдяки якому я живу.
    Коли в 2010р всі лікарі визнали мене безнадійною, і прогнозували мені не більше 6 міс., він не тільки взявся лікувати, а повернув мене до повноцінного життя.
    Завжди на зв"язку, з неймовірним почуттям гумору, з ним мені не страшно було жити далі.
    46 років, інфаркт
    Я не просто плачу, я ричу....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 46
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Жахливий, сповнений болісних переживань день.
    У співробітниці вночі померла дуже бажана, довгоочікувана передчасно народжена дитинка, попри всі зусилля лікарів.
    У близької львівської подруги сьогодні, в її день народження, померла улюблена кішка.
    І я остаточно розчарувалася у двох людях, яких вважала дуже близькими. Один мене банально використовував, а іншому я виявилась просто непотрібною взагалі.
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 26
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1