Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це вже десь в тему мистецтва, мабуть, але все ж напишу. Коли на форумі дають якісь поради, то роблять проекцію на свою сім'ю. Наприклад, я часом читаю, як чоловік може до дружини крикнути матом і мені очі на лоба лізуть. Щоб ви розуміли, чоловік на мене ніколи не підвищує голос і навіть вчора агресія була спрямована на ситуацію, а не на мене. Він не ходить і не вичитує мене, але я й так знаю, що він якщо сказав - то переконати в протилежному буде практично неможливо. Тому я, коли читаю, що якийсь чоловік ставиться зі зневагою до дружини, хочу запропонувати тисячу методів, як його навчити так не робити. Але це не мій чоловік, а я уявляю свого. Я вчора після цього всього взагалі пішла гуляти до вечора, то він і дітей бавив, і нагодував, і навіть не бурчав, коли я повернулася. Так само мене дивує, коли інша жінка розказує, як чоловік обмежує її в фінансах (хоч вони є), чи вимагає три страви на вечерю, чи зранку будить принципово, щоб йому сніданок зготувати. Я розумію ваші поради і багато чого я собі влаштувала комфортно, наскільки це можливо. Але мій чоловік не буде 4 рази в тиждень на 15:30 возити дитину на балет. І приватна школа для старшої, на його думку, моя захцянка, а не необхідність, тому я можу розраховувати хіба на те, що він раз чи два в тиждень завезе її зранку. Маю те, що маю на даний момент.

    Я вже достатньо добре знаю свого чоловіка. Що могла пофіксати - то вже зробила, маєте рацію. А думки щодо фінансової незалежності теж часто в мене гостюють. Хоча це реально тупа ситуація, бо мій вихід на роботу фінансів в сім'ї на перші роки не додасть, а конкретно обріже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @NataliaFed, інструктор. Але для чоловіка, він навчає не так.
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Це офтоп, але думаю треба створити окрему тему,типу :"Хлоп і його ляля...або машини наших чоловіків(посібник з користування)" . Бо думаю, що зараз прийде хтось модеровий і злий і схоче нас насварити. По темі: теж починаю втілювати план, як мені дістати в користування машину, хоч якусь.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
    А ще більше по темі - вдруге за місяць хвора конкретно, Аня теж так гепає, що я боюсь, щоб запалення не було.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мене було і крило тернуте об ворота, і пів дня їзди на ручнику, і кілометр їзди на трьох колесах, четверте не крутилося, заклинило і стояло. А я їду і думаю : шо ж вона так фігово їде і ще й з таким страшним звуком? :girl_crazy:
    Мій чоловік каже: ти нікого не роздавила? Ти молодець!
    Ну жарти жартами, але я усвідомила одне - більшості мужчин не можна і, найголовніше, не варто доводити що з жінки може бути добрий шофер. В них відсутня та частина мозку, яка відповідає за усвідомлення жінки як водія. Не всім, звичайно, але дуууже багатьом чоловікам жінка за кермом то вже автоматично неповноцінний водій.
    Мене це забавляє. Особливо автомайстер до якого ми їздимо. Страшний сексист. Автосексист. Як як задом від нього виїжджаю в нього прямо хребці на спині дибом стають. Їду я нормально, не спішу, не вимахуюсь, але як їду в них по території то дуже люблю задом близько до паркану паркуватися, чи в бокс заїздити 5 см від стінки))) він так щиро летить мене спасати) он недавно колесо міняла, чула як він до монтажника казав: « ти їй задом виїжджати не давай, якось так хитро запропонуй, що ти виїдеш, щоб не образилась», милота)
    @Haidee чоловіка попустить, то 100%. І на себе не зліться. Вам треба окреме авто, будь яке але ваше. І їздити без суфлерів
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Набрала ще один зайвий кілограм, заїдаючи стрес. Так важко ті кілограми скидались, і бачу, що такими темпами, скоро повернуться. Дуже важкий період, і підтримки немає просто ніякої, а звідти, звідки я її чекала, взагалі така байдужість, що здається, обдає холодом при розмові. Те, що я вислуховую - або ридаю під то телефонне вичитування, або забираю телефон подалі від вуха, щоб дослівно то все не чути, і не прокручувати потім в голові по сто раз. Працювати не можу взагалі, а зараз повинна працювати, як ніколи. Розумію, що завтра ще буду на роботі за це відгрібати, а зробити нічого з собою не можу. Те, що раніше могла сісти і за кілька годин зробити, зараз роблю тиждень, і то дуже важко дається, так ніби намагаєшся йти, а ноги скуті ланцюгом, і кожен крок вимагає величезних зусиль. Ясно, що якщо рідним це все не потрібно, то на роботі тим більше ніхто не буде зважати
     
    • Співчуваю Співчуваю x 23
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Гидко на душі вже четвертий день, бо "дещо" взнала про дуже рідну/близьку людину, але доказати нічого не можу, хоча знаю, що це правда. Образа і біль, руки опустилися.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 22
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    То якийсь #$%^&. Мама має відмову у візі через страхівку.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а шо не так з страхівкою?
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Компанія страхова не сподобалась. Дають список з 7-ми рекомендованих компаній і взагалі говорять, що в них є страхва комранія в приміщенні. і то нічого, що в запрошенні написано, що приймаюча сторона, оплачує ВСЕ, в тому числі білет в 2 сторони і лікування. Так в мами була від дешевшої компанії і не підійшло., хоча минулого разу все було гаразд з цією страхрвою компанією. Прийшлось купити за 1200 грн з рекомендованого списку.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    Працювала колись при посольствах країн Європи, то дійсно може бути перелік страхових, акредитованих при посольстві певних країн і тільки у них можна брати страховку. Але цей список мали б вказувати на сайті посольства і при подачі документів вас б мали попередити...

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Страхова акредитована. Але не зі списоку рекомендованих.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так, то такий триедець зараз, щоб в пзу більше купляти. В нас теж в брата відмова через стразівку, купили нову, подали апеляцію чекаємо. Тому не переживайте все буле ок.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    бо треба, щоб відшкодовували. мені пзу відшкодувала тиждень в лікарні з обстеженням всього живота, бо нетипові симптоми мала. там одне КТ тягне огого.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як писала вище, в запрошені написано, що запрошубча сторона покриває всі витрати, в тому числі відвідування лікарів і лікування, і білет в 2 сторони.

    Це корупція. Запрошення мамі роблю гостьове, на 1 рік від воєводи,сама від себе, 2ий рік підряд.

    П.С. для мене це дійсно трагедія. Бо я і вчусь і працюю на 4/5, а мама мені допомагає, дивиться за малечею. Мій теперішній графік 6.40-19.30 відсутність вдома. Зараз за дитиної приглядає свекруха, не знаю чи схоче залишитись на довше.

    Мама подала на апеляцію. Сказали чекати 8 робочих днів. А це до 25.10. А ми якраз приїжджаємо на 19.10-22.10 до України. І довше залишитись не можемо.....



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2018
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а чого не додали до запрошення копію страхівки і бронювання квитків?
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В запрошенні це написано. Воно й видається, якщо є фінансові кошти, на утримання "гостя".
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я не в темі. але чому не вибрали з списку? менше менінгіту і нервів..
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Бо цей список дають вже з відмовою, при подачі документів ніхто про це не каже!

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ну і минулого року страхівка куплена в брокбізнесі підходила, а цього року при подачі документів, "дівчина у віконечку", спитались чи не хоче мама купити страхівку зі списку.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1