Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Зараз малого готують на операцію, вирізати апендикс. Аналізи погіршились.
    На моє питання "Тобі погано чи дУже погано?", малий відповів: "Погано". :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 20
    • Співчуваю Співчуваю x 19
  3. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Без слів:cry:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Ліпше не мати ніякої родини, ніж гі..яну. Як мені то вже обридно. Гроші псують всі стосунки.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Три тижні не сплю. Пережили кір в середнього і старшого. Тепер хвора мала. Не знаю ще чи кір, але скоріш за все.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 34
  6. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @Зорянівонька тримайтеся, мої двоє тільки відхворіли, співчуваю. Але матимуть тепер імунітет пожиттєвий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Зорянівонька то з опери: шукати позитив в усьому. Перемучите і буде спокій Вам і дітям. Таки краще перехворіти в дитинстві тим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Переживаю дуже непростий період останні півтора місяці. Я остаточно усвідомила і змирилася, але ще не до кінця прийняла, що у мене ніколи не буде сім'ї і дітей.
    Я просто тут зараз поплачу, бо нема в кого плакати. А завтра знову встану і поїду на роботу. Хоча часом хочеться ввечері повити в чотири стіни вголос, а потім заснути і не прокинутися. Але це минає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 32
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Чи то той повний місяць, який, кажуть, сьогодні дуже близько до землі, чи то все разом, але плачу сьогодні майже увесь день з перемінним успіхом...

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  10. happy story

    happy story Well-Known Member

    Я патологічно не виношу чоловікових заробітків... Плачу знов... Так швидко ті два місяці дома проминули і знов ми самі... Трохи легше зараз ніж минулий раз, але всеодно хандра напала... Тай толку мені з тих грошей... Ой і зла я і сумна... Хоч би був не довше місяця...

    Надіслано від мого Redmi 5A, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я поплачу тут. Бо в реалі сил нема, місця нема, можливості нема. Ну і чесно, мені ніколи від сліз легше не ставало. А так, може, стане.
    Не бачу виходу.
    Що не означає, що його нема...
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---
    Як я Вас розумію...
    Це обов'язково мине, обов'язково!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 23
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вихід є завжди. Тільки деколи його наявність відкривається нам по якомусь часі...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну Ви знайдете точно не один, і не два). Я розумію, що сильній жінці ніби не пасує плакати, але насправді сльози, проговорення вголос проблеми дууууже допомагає. В мене деколи такі думки в голові крутяться, що життя здається беззмістовним і т.д. А потім я вирішую цими думками поділитись з кимось (дуже рідко так роблю, не тому що сильна, а тому що затиснута), і бачу що проблема реально не така армагедонна).
    Ну і в мене малюсінька жилеточка - не спали цілу ніч. Доня плакала кожні 10-15 хвилин, тільки я провалювалася в сон. І то не просто плакала, а істерила дуже. Таке було враження, що вона чогось дуже боялась. Не витримала, дала нурофену. Але то ситуації не покращило, хіба горіти перестала. Але оті крики тривали до самого ранку. А я так чекала, що вона виснажиться і засне міцніше. Хворіємо трохи. І ніч не дала відновити хоч трохи сил. А вдень їх ох як треба. Але сьогодні прийде моя мама і візьме мене на ручки).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дякую, ми то вже пережили.
    Юльчик, все буде добре, особливо в такої чудової Людини :girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І я прийшла плакати, в мене ремонтна жилетка. Я і зла, і сил злитись вже через ті ремонти нема, хіба плачу. Я і так вночі просинаюсь від страху, що не встигнемо переїхати до пологів, а тут ще й майстер криворукий, плитку у ванній вже всю зняли, а тепер ще й всюди на підлозі переставляти прийдеться, скоріше всього, а шпалери вже поклеєні, вже збирались прибирати в суботу
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Як я вас розумію, також в суботу плануємо прибирати. Пересварились всі, нічого не встигаємо, виснажені...
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @svoybox я вже в темі Ремонт висказалась на цю тему. Трохи крапель попила, вже не дуже переймаюсь. Тепер в мене етап-всі здорові ну і добре. А то все підправиться.
    Чарівна субота))) чоловік мав докласти підлогу цього тижня і ми в суботу теж мали потроху прибирати. Але він вирішив, що нас крива стяжка. Нова тепер сохне і ми чекаємо наступної суботи))
    Рясне...садок малого на Личаківський, громадський транспорт. Не знаю, що ще додати. Хочу додому.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  19. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    2 тижні ходила на стажування, сьогодні сказав начальник- прийшла відмова з області, "ви не підходите на цю посаду"... при тому що я маю стаж банківський ого-го... капець... розчарована, але ще намагаюся шукати позитив у цій ситуації :girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Коли ми тільки починали думати за ремонт, я трохи моніторила ціни на "ремонт під ключ", чоловік тоді сказав, що він за ті гроші зробить ремонт і всі меблі купить. Ха-ха-ха, нервово ржу, ясно, що самому дешевше, але з тою послугою не пішло би стільки нервів і часу.
    Якщо коли-небудь ще прийдеться робити ремонт, то я і ремонт під ключ, і ще й дизайнера під ключ візьму
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1