Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Четвертий день в садку - малюку норм, гуляє, грається, навіть їсть. Але я вже сьогодні вижата спілкуванням з батьківським комітетом. Одні маніпуляції, осудження іншої точки зору, згадування про те, "що ми купимо - а ваші дітки гратимуться - айайай. Прийшла на все готове, і тільки чекаю поки вони організують дозвілля дітей. І як то ми будемо кудись скаржитись, то ж довго". А готівка - ось тут вона. Хтось мав успішний досвід? Куди крім директора і відділу освіти йти за роз"ясненнями? Може які депутати люблять дарувати щось у садок чи фірми. В групі дійсно 2 трактора і кілька ляльок.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  3. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Знаєте що?
    90% що вони всі решта іграшки поховали, а потім нібито "куплять".
    Ми так тюлі купували, показали голі вікна, а я точно знаю що тюлі просто були зняті.
    Ну а де тоді поділись всі іграшки, якими бавились попередня група?
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В нас батьки самі купляли. Зрештою, дешеві іграшки ламаються, а дорогих в садочок ніхто не купує. І я прекрасно розумію тих батьків, я б теж за 100 грн не заморочувалася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Каже вихователька, що батьки попередньої групи купували і забрали "своє" при переході у старшу
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2019 ---
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хороша версія:d23:
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене така собі жилетка. Але щось я розстроїлася. Віддала я безкоштовно одну річ. Відправити відправила свою маму. Я рідко відправляю любими службами, нюансів не знаю. Перед тим у жіночки перепитала. Сказали замотати це в пакунок і так відправляти. Мамі, як виявилося через пару днів втулили ще пакет Укрпошти за три грн. Так, це невеликі гроші. Але я віддаю річ,яка коштує 100 грн. і платити ще три грн, щоб хтось отримав це практично задаром:scratch_one-s_head: Я могла це просто викинути. Дівчата, просвітіть, краще одразу в свою коробку пакувати чи як?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я так купувала вживані речі.
    Ціна речей - 30 грн; 50 грн; найдорожча була 150 грн. Вийшов такий собі невеличкий пакетик.
    Відправляли мені новою поштою з Винник.
    Прийшла забирати - до оплати 55 грн, бо речі запаковані в фірмову коробку нової пошти.
    Ніби і невелика сума, але, холєра, якось воно не рентабельно.
    Посилка з Києва з новими речима - 45 грн, бо інтернет магазин надає свою коробку, а посилка з Винник - 55 грн.
    Я собі зробила з того висновки, що коли я виступаю відправником, тре пакувати посилку в свою якусь коробку, щоб отримувач не переплачував на рівному місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Колись відправляла, то мені в одному відділенні укрпошти сказали, що їхній пакет обов'язково, а в іншому - на мій розсуд. Єдине що - мій пакет має бути без малюнків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Ми щороку купували іграшки до Миколая у якості подарунку дітям. Іграшки часто ламаються, нищаться. Приносили з дому....якось так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    упакувала я річ в коробку, пішла на Укрпошту відправляти, а вони не хочуть приймати - кажуть, що коробки з їхнім логотипом мають бути, або чисто білі (у мене була коричнева з одним невеликим написом), довелось пакет у них купувати
    То Укрпошта знахабніла в край!
    --- дописи об"єднано, 13 Жовтень 2019 ---
    Нова пошта раніше пакувала у свої пакети різного об"єму. Тепер пакети ті майже скрізь вилучили, залишивши лише пакет 0,5 кг. Усе що не поміщається в той пакет пакують в коробки (за які потрібно платити, звісно ж)
    Таким чином збільшують прибуток компанії
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @lilochok, ну от як ті правила їхні знати? Сьогодні я півдня потратила, щоб знайти коробку відповідного розміру. Спакували то все, якщо вони то завернуть :suicide:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Я нещодавно відправляла на Укрпошті. В мене була коробка від взуття, то треба було купити їхній пакет. А перед мною жіночка мала 4 коробки, обмотані в однотонні чорні або білі кульки, то їй так прийняли.
     
  17. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Взагалі нічого особистого, сама стикаюсь з подібними додатковими витратами.
    Але, здається, то не вони знахабніли, а люди збідніли...
    Мені раз на рік приходить посилка зі Штатів, завжди в фірмовій коробці... і я не уявляю, щоб відправник спаковував посилку в кульки. Це якби тема жилетки. І взагалі приємно, коли в фірмовій упаковці. Проте, ось сама пакую на відправку Укрпоштою посилку в білий пакет без надписів :sad:
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Є гіперактивні діти, а я собі була така гіперактивна людина)). Постійно кудись бігла/летіла/їхала, мала купу справ , обов"язків і завдань, всюди встигала, трохи не встигала, псіхувала, але всерівно встигала)), паралельно працювала (дуже багато працювала)), дітей гляділа, мало спала, бо зі своїм дригом вчасно покластися просто не реально...та й взагалі не давала проблемам себе наздогнати, я їх сама обганяла і збивала з ніг))). Тільки одного не впильнувала- то здоров"я.
    І тут я стала слоненям, таким собі неповоротким блідим слоненям...і тепер я вигулюю себе хіба підперши стінку біля під"їзду, а кожен різкіший рух -то як подвиг.:sad:
    Одним словом, післяопераційний період, пролітай чимпошвидше і ніколи більше не повертайся в моє життя.:facepalm:
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 30
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    та ладно... мені теж приходять посилки зі США, у коробках з різних магазинів
    там нема вимоги щоб була коробка саме їхньої пошти

    а коли я принесла посилку на Укрпошту, запаковану в коробку з написом магазину, Укрпошта її забракувала і одягнула на 3/4 коробки свій пакет, обмотала скотчем і відправила

    То так, дійсно причина в тому що люди збідніли:girl_haha:

    І раз вже пішла мова за Америку... кількість пакетів там стараються мінімізувати, деякі онлайн магазини мають платну додаткову опцію
    "Ship My Order Carbon Neutral"

    Зараз у супермаркетах забороняють кульки, зате Укрпошта їх вводить:girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доня знову має температуру. Я просто у відчаї. З кінця серпня доня більше хвора ніж здорова. 3и дні в садок після запалення легенів, і знову температура. Вже боюсь тих походів до лікаря.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7