Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    на форумі купа годуючих форумлянок, якщо не зможете сцідити, то можна донорським погодувати, ну і на крайній випадок є суміш на кілька днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прищипнула сьогодні малій пальця дверима. Без сліз на той палець дивитись не можу. Добре, що був з нами хірург, сказав, що все ок. Але мала плаче, палець розпух, трохи здерлось шкірки. Як забавиться, то не помічає. А як гляне - одразу в плач. Ще й завтра мушу на два дні поїхати. Залишаю її «ранену» на бабцю. А вона в мене така мамина...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Orman до речі я ще до вашого допису подумала за донорське. І в групі підтримки ГВ бачила петицію про створення банку донорського молока у Львові. Хороша ініціатива. Мені такий варіант імпонує більше ніж суміш.
    А наразі щось на тих нещасних два годування намучила (ще в процесі до понеділка). Мало би вистарчити.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Вилетіла мені пломба :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Сподіваюсь малюк витримає той проміжок часу поки будуть мені вставляти назад.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Свято.. ага, щассс.. Защемило мені спину, ридаю. Ні сісти, ні лежати, ні повернутися. Обпилася пігулками, чекаю коли полекшає. І взагалі, якийсь капєц такий в мому житті, печаль печальная..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ніколи не думала що на власні очі побачу теракт. Ще досі не можу відійти від того. Просто трусить і сльози на очах. Що робиться в світі? Для чого розстрілювали невинних людей?
    Нам вдалось ще на авто проскочити до блокади... Вже вдома дізналась що головний офіс компанії де я працюю розстріляли, є загиблі.
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 32
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Моя жилетка то відносини з родичами...
    Ситуація: я після пологів, більше того, в мене кілька днів тому померла мама...нє лишити людину в спокої, нє, блін, треба по два рази в тиждень ходить в гості "внучка подивитися"....блііінн..нині попросили не приходити, бо втомлені, з самого ранку їздили документи сину робити, в мене ще зви розболілися. В результаті мали закатану істєріку від свекрухи...я з того сама впала в справжню істерику,бо я не розумію як можна не поняти, що людина хоче побути сама
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2020 ---
    Моя жилетка то відносини з родичами...
    Ситуація: я після пологів, більше того, в мене кілька днів тому померла мама...нє лишити людину в спокої, нє, блін, треба по два рази в тиждень ходить в гості "внучка подивитися"....блііінн..нині попросили не приходити, бо втомлені, з самого ранку їздили документи сину робити, в мене ще зви розболілися. В результаті мали закатану істєріку від свекрухи...я з того сама впала в справжню істерику,бо я не розумію як можна не поняти, що людина хоче побути сама
     
    • Співчуваю Співчуваю x 33
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Відчаваю себе недооцінею на роботі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  11. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Відчуття, що я трохи втратила контроль над своїм життям і мене несе хвилею і не знати куди. Не люблю так.
    Відчуваю себе лузером. Вагітна в майже в 37 років, без зубів і фактично без роботи, моїх збережень наразі вистачить лише на оперативні пологи. Навіть не на коронакризу зла, яка залишила чоловіка без роботи і мене без більшої частини доходу в такий період, а на себе. Що я не вигрібаю, не така сильна, як хотілось би мені.
    Сподіваюсь, в 2021 році я буду більш впевненішою в собі і матиму багато роботи.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Роботи чи доходів? Бажаю Вашій сім`і достатку, бо з маленькою діткою робоооти... Любіть себе, Ви можете працювати менше, а заробляти більше.
    Хочеться словами підбадьорити, та от я халепу маю...

    Бачу, що за цей рік в мене виник варикоз на ногах: вагітність, вага, носіння дітей... Щовечора розглядаю, і таке враження, що все більше і більше тих павутинок з кожним днем :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не знаю, не знаю...
    10 років тому я мала всього у 10 разів менше,ніж маю зараз...
    Але часто ловлю себе на думці, що 10 років тому я була у 10 разів щасливіша,ніж зараз...

    с."Настали,брате,такі часи.."

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Дякую! :girl_in_love:
    Теоретично так, але до 37 років я так і не навчилась заробляти багато з мінімумом зусиль. Не там шукала, чи мало зусиль прикладала. Тому хочу багато роботи, щоб хоч не розгубити ті навички і клієнтів, що маю зараз, бо конкуренція надто велика - багато молодших, спритніших, креативніших дівчат без дітей і з достатньою кількістю вільного часу.

    Ніжки треба берегти, взагалі носіння важкеньких дітей шкодить не лише ногам, а й внутрішнім жіночим органам - я з першим перестаралась і відтоді нічого важче 4-5 кг в руки не беру, заборонив гінеколог.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ех... сиджу і зле-зле-зле мені.
    Сьогодні - день відгуків по різних проектах, в яких брала участь. Класно, що 3 з 4 відгуків - мімімі і ойяккруто.
    А от четвертий... крізь землю провалитись.

    Я брала участь в розробці освітніх роликів спільно з ГО "Батьки в Дії" і ЛМР. Звісно, більше до текстової частини мала стосунок, до ілюстрацій не пхалась... але... як і всі інші учасники - не побачила помилку: карту України без Криму в роликах.

    Вже є офіційне вибачення організаторів, і виправлення, а мені далі щодо того зле. Можна сказати, що не винна, бо ілюструвала не я. І в сценаріях до анімації писала просто "карта України", а не "карта України з Кримом"... Бачу, сьогодні воно мене ще не відпустить...

     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    То і відпустіть. Є винні в тому, що Крим не під владою України: хоч пиши то карті, хоч ні. Але то не Ви. Ви молодець! :)
    П.с. Не сприйміть неправильно, просто я в ситуації з Кримом більше переживаю за татар, а не українців, яким колись подарували, а тепер - вкрали... :sad:
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    6 Зуб
    Таке болюче питання..
    І стоматолог без конкретики заявив - "нема що там лікувати". А мені як сніг на голову.
    Мало того, тепер чи то психосоматика спрацьовала чи після огляду, все в роті болить, першать ясна і сниться беззубий рот
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  21. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Маю величенький досвід з зубами, трішки прокоментую.