Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  3. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Бо поставити коронку або імплант йому фінансово вигідніше. Погоджуся з дівчатами, зробіть рентген, проконсультуйтеся ще з одним стоматологом, може цей зуб ще не безнадійний. Маю 3 шістки з нормальними коренями і без стінок. Моя стоматолог вкрутила в зубні канали штифти і наростила зуби. Стоять вже близько 10 років. Звичайно, чистка зубних каналів не дуже приємна процедура, і стоматологам не дуже хочеться з тим бавитись, але все ж краще ніж вирваний зуб. Я вже наслухалася від чоловіка, який працює зубним техніком, про недобросовісних стоматологів, які вговорюють пацієнтів виривати зуби і ставити штучні.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В минулому році стоматолог поставила мені штучну коронку. За 12 років шостий зуб поступово зникав, аж поки пломба стала як коронка за розмірами... А потім запалення, лікування і в моєму випадку стоматолог одразу казала, що поки є корінь - видаляти не треба зуб. Місяця чотири зайняла процедура лікування і встановлення штучної коронки.
    @rununkulos, мені сни снились і що зуби прям в руку висипаються... не переймайтесь, то просто від переживань ;)
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую,що відгукнулись)
    Та власне,що на тій 6-ці коронка вже є і то з такою довгою і заплутаною історією...
    Спочатку на шкільному медогляді вліпили "золоту" коронку. Потім мені за років 10 набридло, вирішила на білу міняти, але зняли, запломбували канали,поставили штифт і наростили пломбою. Ще за кілька років таки поставили металокераміку, яка мені злітала. Останнє трималась трохи кривенько, з шпариною( де швидше за все почались процеси). Складно то все. Зараз на панорамі, принаймні так лікар сказав, щр навколо кореня утворилась вода і почала ясна просідати, бо запалилась. Рятувати не бачить сенсу
    Сьогодні я кидалася до всяких клінік, всюди записи наперееееед, далі не буде можливості.
     
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Мені мало пояснень доктора всієї складності ситуації. Ще асистенту казав, що видаляти і доведеться підсипати кістку ( тут мені вже стало недобре, не уявляю скільки коштує це все) ..а я... дуже бережу свої зуби, не можу просто прийти і вирвати...подумаєш (приблизно так мені прозвучав вердикт стоматолога).
    Тому, буду дуже вдячна за рекомендацію до кого бігти (де реально до останнього боряться за живий зуб).
     
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я б теж радила дізнатися чи корінь цілий. Хоча навіть 3д кт рентген не завжди чітко показує наявну тріщину. Я мучилася зі своїм проблемним зубом багато років. То канали чистила, бо наривало, то доштуковували керамічні вставки, то коронки, бо зуб поступово розвалювався. Була ще й кишеня, але лише в одному місці біля того зуба. І постійно мене нило і боліло там і ніхто не розумів чому, бо рентгени тріщину не показували, хоча мені казали, що може бути причина в цьому. Але згодом таки виявили там тріщину кореня, розрізавши десну і зробивши діагностичну операцію, щоб на 100% впевнитися щодо кореня. Тепер таки маю 1 імплант.Згадуючи всі ті кола мук за багато років, бо той зуб почав псуватися ще у школі і постійний біль останні кілька років, я б поставила імплант ще набагато раніше. Тепер мене нічого не болить і маю чистий спокій. Тому тут треба добре подумати, детально розглянути саме вашу ситуацію і зважити всі за і проти. Щодо пластики кістки, то інколи це потрібно, коли місця на рідній кістці бракує. Мене то все теж дуже лякало, бо не розуміла того всього детально. Ну але моя кістка добре відновилася після видалення, я ще пила мумійо для кращого відновлення, тому додаткових процедур не знадобилося. Не бійтеся так тої імплантації. Краще вже зробити, ніж мучитися з яснами та іншими проблемами, бо вони лише будуть поглиблюватися і все одно до цього дійде. І ви можливо, тільки витратите зайві кошти на порятунок і так вже безнадійного зуба.
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2020
    • Корисно Корисно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Хочеться трішки поплакатися.
    Потроху здають нерви і сили. Якось все навалилося в один момент і немає сил боротися з тим всім.
    Мала надію що продовжать мій контракт, але з кожним днем ця надія все менша і менша. Найобідніше що найняли нову працівницю, яка постійно ставить палки в колеса
    Немає взагалі ні сил ні бажання вчити мову, хоч це зараз дуже треба.
    Здоров'я також підводить. Аналізи мяко кажучи дивні, а лікар не назначив перездати. Раз вас нічого не турбує, то навіщо лишній раз бігати, якби це була правда ви б поводилися зовсім по-іншому.
    Чоловік наполягає на переїзді, але я невпевнено що нам це зараз покишені. Точніше якщо я матиму роботу, тоді без проблем, а коли ми в повній невизначеності - не хочеться. В чоловіка аргумент-буде день, буде і рішення.
    Дістав локдаун...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    А ви знали, що якщо впасти на лікоть послизнувшись на дорозі, то болить так, що ноги трусяться і сльози градом? Якщо ні, то я вам з власного досвіду підтверджу. По дурному впала, 10 метрів від дому, ледь встала, кістки в мене міцні, тому лише тріщина, сильний забій з крововиливом. Ношу корсет, рукою рухати не можу, постійний ниючий біль, спати майже неможливо, ех.... Хочу плакати і на руці...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @jylanda
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    ой, я чесно не з плаксіїв, а тут просто в шоці від болю. А про відновлення мені власне сказали, що як лиш буде терпимо, рухати і розгинати лікоть, бо потім складно. наразі лікоть круглий, розігнути просто неможливо...
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В мене був забій копчика, то прекрасно вас розумію, це не виносимо. І як тільки зможете, починайте рухати рукою, навіть через біль. Мені лише після того як почала робити фізкультуру почало ставати легше. Перші рази буде дико боляче , але мусите себе пересилити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    З подібною ситуацією моя подруга зіткнулась, зуб шістка, останній в ряду, стратегічний. Була в кількох приватних клініках - всюди імпланти радили. Проблема вирішилась в сімейній стоматолії в Києві Стоматологічна клініка. Стоматологія в Києві № 1️⃣. Краща зубна клініка сімейної стоматології - Familia Dental Clinic Зробили на рідному корні новий зуб.
    Помітила таку тенденцію - стоматологів наче і багато, ба - на кожному кутку кабінети, а як кинешся з чимось складнішим ніж пломбу поставити, то купу часу витратиш, поки знайдеш хорошого спеціаліста.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Та власне зуб стоїть без проблем. Проблема, що корінь "плаває" чи як правильно сказати.
    Хоч вже минуло 2 місяці..все ще стоїть, ясна час від часу запалюється. І я вже практично змирилась, що доведеться вирвати. Лікар, до якого я звернулась (по добрих відгуках, він головний у клініці) лікував спочатку, потім назначив пройти плазмоліфтинг ясен. Цю процедуру виконувала його колега. Якось вона мене заспокоїла, що поки стоїть - може ще так бути, якщо мені не приносить дискомфорт оте періодичне запалення. Я хіба переживаю, за ясна навколо сусідніх зубів..чи то нормально так чи я легковажу і втрачаю час:girl_sad:
     
  15. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    О, я також дуже хочу знайти такого доброго стоматолога, який буде намагатися врятувати мій зуб, а не одразу рекомендувати імплант. В мене ситуація наступна: відкололася добра половина зуба, моя лікарка одразу відхрестилася від нього, каже йти до імплантолога. Але мені здається, що ситуація не настільки критична і можна пробувати ще щось робити з цим зубом, перш ніж ставити на ньому хрест.
    Тому дуже прошу рекомендацій хорошого стоматолога в приватній клініці. Допоможіть!
     
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @fantazerka я скажу так я мала зую який відколовся до одної стінки.
    Стоматолог казав ставити коронку, але я сказала спробуйте відновіть так. І вдалось обійтись без коронок, імплантів. Стоїть вже 7 років.
    Лікую зуби ось уже 7 років в Рікоті (лікар Волошин).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Я теж трішки понию. Верхні передні зуби тримались на чесному слові. Кусати ними не дуже кусала, але декоративна функція була ок))
    Планувала ними зайнятись, але завагітніла і відклала.
    І от мені роблять кесарів розтин :d25: з загальним наркозом - і при постановці трубки для швл ті зуби ламаються. Капєц. Прокидаюсь від наркозу і як нащупала язиком те лихо....Анестезіолог вибачався дуже, але що вже вдієш. Тепер треба робити їх терміново, бо в зеркало гидко дивитись на себе. А я ні грошей після пологів на те не маю, ні часу достатньо. Чоловік каже, що я й такою йому подобаюсь. Син сказав, що тепер мамі зубна фея принесе монетки. Ага, аякже.:girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 12
  18. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Ой, дуже Вам дякую за відгук! Ви мені подарували надію, обов'язково звернуся до цього лікаря. (Це він врятував Ваш зуб, я правильно зрозуміла?)
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хто має йти за хресну у суботу? Я! А хто захворів невідомо чим? Я((((! Експрес-тест зробила, ніби не ковід. Але як же тим тестам можна вірити...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @fantazerka так він його відновив. Сподіваюсь зможе вам допомгти. Але все залежить від очного огляду, ситуація з зубом ж різна буває
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Чоловік мав лише одну стінку зуба. Йому його відновили без імплантів і коронок. Вже років 10 стоїть і все ок. Лікар - Ірина Василівна Підкуймуха. Має приватну клініку на початку Коперника.
     
    • Подобається Подобається x 1