Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Ой, то все так за вуха притягнено. Я познайомилась з майбутнім чоловіком в 17. Про квартиру тоді взагалі не думалось. І не львівська я. Вірніше не зовсім львівська. Ну і одружились через шість років. Про квартири і тд не думалось тоді. Мали приклад його батьків. Обоє львівські. Він женився, бо вона мала квартиру, а вона, бо в нього була машина. Історія насправді сумна. Прожили пару років ненавидячи одне одного. І машини давно нема і в квартирі не вони живуть. То все таке умовне.
    Сподобалась стаття в журналі Кана, про сім'ю де шість дітей і однокімнатна квартира. І живуть же ж.
    Я чесно вірю в те, що Бог покерує так, як буде краще.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Випила вчора охолодженого вина. Зразу горло заболіло(( Квітень на дворі, а я з горлом:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Аналогічно, сьогодні фарингіт, чаї ганяю, ще й на кашель починає пробивати ;і як то людини може витримувати ті примхи погоди, то +20, то +8?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Новини про ціни на маршрутки мене реально шокують і лякають, я їжджу і по Львову і міжміськими дуже багато, тепер я навіть боюся рахувати скільки мені то обходитиметься. Залюбки б користувалася електричкою чи поїздом, але в нашій країні всюди бардак, поїзд може запізнюватися аж, на 1 годину. Електричка іде зі швидкістю черепахи і приїжджає у Львів по 9.00, відповідно працюючі вже не встигають на роботу. Ну кому то таке треба. Все прям для людей:girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Трохи тут поплачу. Робила салат і врізала собі палець разом з нігтем:girl_cray: Той, що минулого року помолола в блендері:hang1:Болииить:cry:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 3
  9. rysja

    rysja Well-Known Member

    анекдот на тему:
    одна жінка постійно плутала контрацептиви з антидепресантами, в результаті в неї було 10 дітей і їй було все пофігу
     
    • Смішно x 17
    • Подобається x 3
    • Креативно x 2
    • Погоджуюся x 1
    • мімімі x 1
  10. NetAnet

    NetAnet Active Member

    Я до людини по людськи,а вона..... просто підставила мене,лишила зі своїми проблемами. як же хочеться вити УУУУУУУУУуууу Ненавиджу себе-плаксу,ух!!! Терпіти не можу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Нє, ну я просто фігію. У мене ДеПешна жилєтка..... Я пишу -- мені ставлять Тупо, Сніжна пише те саме -- в оцінках купа захоплень....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Начиталась я тут про те, що дівчата ображаються на дурнуваті оцінки і вирішила перевірити, а чи не вліпила я комусь чогось такого. Виявляється є - одне тупо і одне безграмотно.... і в таких дописах, що ні в кут, ні в двері....для мене тих оцінок просто не існує при оцінюванні , а сталось якось випадково (пальці кучеряві - заходжу переважно з планшета)
    Можливо, у вашому випадку така ж ситуація і та людина навіть не здогадується, що вліпила вам таке?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А де то можна перевірити? Я теж з планшета заходжу, то мені може натиснутися будь що. А взагалі я тими кнопками і не користуюся взагалі, хіба " погоджуюся" або " подобається" можу поставити. Але, якщо чесно, то мене дивує що хтось звертає увагу на ті оцінки. Я ніколи не дивлюся. Думала що то всім до лампочки, а, виявляється, ні, хтось розстроюється. Так що , якщо я щось таке поставила, то не я, то планшет )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  14. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    На мою думку багато має вплив виховання , свекруха завжди давала настанови дочці що ій підходить тільки з міста і з кваритрою тоді вона буде "пані" , і для неі це завжди був основний критерій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 3
  16. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Клацніть на свій нік у верхньому правому кутку, вам розгорнеться два стовпчики різних функцій, виберіть пункт видані оцінки і перегляньте
     
  17. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Звертають :))) Дуже важлива для когось :crazy:

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Мене просто болить душа. Від вчорашнього вечора. На Великдень їздили до мами, вчора повернулись додому. А в нас біля будинку отаке нещастя
    14042015253.jpg .
    Так мені шкода так тих деревець, що не можу відійти. Ниє душа...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 25
    • Подобається Подобається x 2
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    о-йооой, я би того не пережила. Така краса:girl_impossible: В нас тоді теж страшне робилося і я боялася, щоб мені паркан не полетів і дерева не повиривало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Сосни дуже живучі, я б підняла їх, глиною розриви замазала (садівники можуть порадити кращі засоби від таких травм)навколо стовбура прикопала б кілька добрих підпорок і прибинтувала б їх до стовбура, щоб вийшов типу гіпс. Але то тре робити від самої землі і як мінімум на 50-70 см вище розриву. І ще підпорки під гілля на різних рівнях. Ну і поживна поливка регулярна. От як після цього не відживуть, то совість би мене не гризла.
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Музик

    Музик Мартуська

    а я про грошенята понию. трішки, бо втомилась від ситуації - зараз всі гроші, які отримую - відкладаю на лікування. а тут щось зробила з хребтом (в мене там постійно якість проблеми) і тре піти вправити, бо від болю уже третій тиждень сходжу з розуму. але на картці менше 5 грн, зарплати ще скоро не буде. а муж вважає, що то просто моя захцянка, яку можна відсунути, покигрошей не буде більше. образливо так. але направду, то не біда, зберусь і наскладаю на процедури теж. просто шкода, що підтримки нуль
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Подобається Подобається x 4