Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, якщо чоловікам дати набавитись в компютерні ігри, один раз аж до тошноти і не діставати його тим - воно саме пройде, повірте)) Мій часом згадує, що давно не стріляв/танки не возив/вікторини не грав. Трохи побавиться і попускає. А років 5 тому, тому для мене зло - весь час в тому компі проводив, але я якось забила і воно пройшло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    @Козенятко дякую за компліман. Моє гасло з малими "Не умееш - научим, не хочеш - заставим"(рос.). Думаєте мої хочуть? Ага. Звичайно простіше і легше самій зробити, але це шлях в нікуди. То "ведмежа послуга" дитині. Їй потім серед людей жити і давати собі раду.
    А основне, з самого початку ми не робили з дітей господарів і принцес у хаті. Все разом, інтереси і потреби усіх у сім'ї мають враховуватися. Є права, а є обов'язки і тд. Але я вже десь про це писала. Ніколи не пізно почати. Дорослі теж багато не хочуть робити, але життя не буває, щоб тільки робити що хочеш. І це треба донести дитині. Імхо, звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    В мого мужа з 15 років не проходить...навіть з інституту один раз вилетів...і розійшлись на деякий час через те. Зараз компютерні іграшки є в нашому житті (без вову і фал ауту ніяк))), але тільки тоді, коли всі справи зроблені і є час на відпочинок) в такому дозуванні - 2-3год в день - мене не нервує)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    мій чоловік перший раз сів за комп у 1990 році, і пішло-поїхало... і він ще й комп"ютерник... весело, коротше:girl_crazy::girl_crazy:

    ну, але в нас є відповідна тема Чоловік та компутер:)
    бо зараз нам модератор дасть хвостів:girl_mad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Козенятко, я теж своїх активно залучаю до роботи, наприклад сину майже три: прибирає іграшки, доні 5,5 - витирає порохи, перетирає посуд, розставляє по місцях, складає у тумбочках книги. Нічого мега складного, але мені суттєво економить час. Періодично пояснюю чому це має робитися, бо запитання типу "чого я маю складати посуд кожного дня" або "чому я маю складати на поличці косметику, як взавтра там знову буде розкидано" (поличка в нас одна на двох, якщо що). У мене відразу готові відповіді, чому я готую, прасую, прибираю щодня, як взавтра знову всі голодні.....це не робота загнати себе, а потім що...починайте з маленьких обов’язків, якщо діти не звикші, ну і по наростаючій)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та я теж залучаю до роботи, але з власної ініціативи не дуже хочуть, та в мені і діти вже дорослі 20 і 15 років. А от сама найменша, майже 4 рочки, то дуже мені допомагає, цибульку, часник чистить, а як бере швабру підлогу мити, то в мене душа радіє і появляється стільки енергії! Але все рівно я їх шкодую, і лишній раз не наполягаю на допомозі(може і не правильно?), але коли, щось попрошу, то звісно мене послухають і допоможуть.
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Козенятко, я пригадую своє дитинство, мене ой як залучали, жили в селі, завжди була якась робота, бабуся говорила: "Потрібно все вміти, та необов’язково все робити :)", але я вдячна батькам, що всього навчили, образи не маю жодної, і зараз навіть на відстані 200 км лечу до батьків при кожній можливості, щоб щось допогти, бо серце рветься, що так далеко. Тому я за те, що дітей потрібно залучати і заохочувати,а деколи і заставити.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
    • мімімі мімімі x 16
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я тойво, трошки понию.
    ніц не вийшло, бровіак на місці, незрозуміло, що з малою, на вірус не схоже, але црп підросло, температура куди хоч гуляє.
    і знов не вийде спокійних свят, знов карантин, знов мотлошити людей питаннями, чи вони здорові, щоб просто забігти на каву самій (!). це просто атас, маніпуляції з опатрунком з кожним разом стають все важчі, до печення пасок настрою нуль, мої мужчини ганяють мною безбожно, аж хочеться їх послати і не робити, от просто не робити, що вони придумали, що для мене є правильним і взагалі є правильним.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та вони гуляють, особливо старший))). То ніби його пес). Але він то так робить, що пес вже дві купи дома наклав))). Поки встане, поки виведе). І купи ті він теж прибирав). Але їсти псові дати - мені пса шкода))). Вчора взяв і запхав його металеву миску в мікрохвильовку))). Раз перегрів страшенно). І за порції якось переживаю. В понеділок йшла на концерт, залишила те, що треба дати. Пес отримав 1/3 з того. Бо "хватить". Вони мені все ніби помагають, але то хлопці-халявщики ще ті))). Пилососять 180 м.кв. за 10 хвилин. Потім купи пилу по кутах, над ними просто стояти треба, а я зараз не можу.
    А ще похвалюсь - старший теж той мастер-шеф любить дивитись. То він у нас такі оладки та налисники смажить, що я так не вмію).
    Не пропаду я з ними, просто проблема у моїй голові))). Бо ще поки не можу забити на все). Мене нервує недосконалість виконання).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я сюди:
    Я здратована, знервована і ображена на себе. Головою не подумала...

    Має прийти кума на каву. Дай, думаю, кексиків спечу, заодно і похреснику передала б...
    Нє, ну чужа газова духовка. Печу перший раз. Треба було мені за то братися, щоб на виході мати напіввугля???

    Ще раз переконалася, що газові духовки - то не моє! :girl_sad:
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Має бути в такої плитки поличка з суцільним дном і дзюрками по краям. І постійно тре крутити, бо ззаду горить. Я що 15 хв. міняла сторони.
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    свекруха клала цеглу, щоб була рівномірна температура. Завтра спитаю, куди треба класти - там де горить, чи там де бракує жару.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Понию і я трохи...
    мені не вистачає часу... стільки всього задуманого та запланованого і вмістити це все у 24 години + залишити час на сон у мене не виходить. Перекладаю частину на інший день, а іншого дня чекають нові справи. І "хвости" все більшають і мене то гнітить
    Коли приходять вихідні і часу вільного ніби більше, я просто кайфую від нічого неробіння, а потім картаю себе за втрачений час
    Таке враження що стою на місці, а життя вирує навкруги
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не хочу (та й не дуже маю) ні на кого звалювати свої рьови, тому постою тут в куточку :cry:
    Мене не тішить весна за вікном, якось ще більше відчувається пустка в душі... Я хочу кричати, плакати і, навпаки, сховатися і мовчати, я вже не можу тримати "покер фейс"... Хочу ридати вткнувшися комусь в коліна і, може, коли виплачу все що є всередині, зможу нарешті наважитися. Я боюся палити мости і сама себе за це не поважаю, це не я... Не змогла стати мудрою і дорослою, я визнаю свою поразку і не хочу більше старатися, але більше всього я шкодую, що перестала бути впертим дівчиськом, яке знає собі ціну і вірить що зможе досягнути всього і все подолати. Хоч та моя самовпевненість частково виною тому, що є зараз... Я тепер ні тут, ні там - не пам"ятаю минулого, не відчуваю теперішнього і боюся дивится у майбутнє...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 24
    • мімімі мімімі x 1
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    омг. я вчора теж перший раз в газовій духовці. все спалила ( то ад
     
  19. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Мені, напевне, не в цю тему, але боляче дізнаватись до всіх своїх негараздів, що мене ще й феєрично дурять... багато років... а я вірила, кохала, терпіла, вибачала, розуміла, приймала...
    Я мега-феєрична-ІДІЙОТКА.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 19
  20. Alexina

    Alexina Member

    @Cybulynka це дуже прикро, але добре, що ви дізналися зараз, а ще не набагато пізніше(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  21. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    гммм, не ви одна, так саме себе почуваю. Емоції вирують, рве на шматки, прямо аж до якогось нервового тремтіння, а всередині-пустка, і купа питань, на які вже, мабуть, не буде відповідей
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10