Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Я така розчарована, що вже й не знаю, що робити... Ніби в нас так багато патріотів, які "борються за мову", а де результати тої їхньої боротьби? Вирішила приєднатися до одного проекту із створення аудіокниг, бо укр там аж десять віршів хтось начитав. Вже для одної збірки приготувала запис, але треба посилання на текст онлайн. Не знайшла жодного сайту із укр книгами в суспільному надбанні (ВСІ сайти мають ще й піратські книги, мені таке не підходить). Облазила сайт проекту гутенберг вздовж і впоперек - жодної укр книги. І що я маю робити? І тут теж волонтерити? Собою всі дірки затикати? Чи куди піти, щоб комусь на то вказати. Комусь із наших активістів. Ну, чому тим не можуть займатися студенти-філологи? Невже більше ніхто про ті проекти не знає? Чи не розуміють, що то треба виставити ті тексти, щоб вони там були, а не сидіти і надутися, мов сичі, "чому наше не цінують?". А де воно?
    :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    І далі хандра. Хочеться забитись в якусь нірку і щоб ніхто не чіпав. Щей ДН на носі, навіть не уявляєте, як я не хочу його святкувати. Зараз я хочу відпочити і відіспатись, а не прибирати\варити\тушити. За місяць дуже важлива подія, потратила вже купу сил на підготовку, і зараз найвирішальніший момент, треба зробити все як слід... Але хто мені дасть можливість зосередитись і робити свою роботу! Треба дьоргати з подарунками\приготуваннями. Як донести людям що я не хочу святкувати ДН зараз! Я його відсвяткую влітку, мені зараз взагалі не до святкувань...Але ні, відпочинеш, наберешся приємних емоцій...ага, щас, в мене так головна пухне від всіх справ, так ще думай як кому добиратись, кому що давати їсти і бла-бла...
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    А як ви пробували?
    Я так і кажу, що святкувати буду влітку/не буду/на другий рік і т.д. Всім гарно, щиро подякувала за привітання і обов'язково наголосила, що з гостинною зараз не виходить ніяк. То щоб гості-сюрпризи не приходили. В мене було таке що все рівно хтось приїжджав-прекрасно. Купила під хатою пляшку, торт,зварила кави і сидимо, тріщимо)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    пояснювала так як є, що мені взагалі не до святкуань зараз (вони прекрасно й до того знали чому), але в мене ДН на Великдень. Дорога родина поставила перед фактом що ще в п'ятницю зранку приїдуть і вже тиждень виносять мозок з подарунком (гроші вони дарувати не хочуть, бо не буде згадки і бла-бла), давай ми в п'ятницю по магазинах походимо...а то пофіг що в мене робота, + навіть якщо маю вільну годинку я хочу трішечки тишини і посидіти чи полежати.
    +там до повного щастя в дядька через пару днів ДН, і вони святкувати в нас хочуть...В мене був план на шашлики в ліс...але 1) де ж то на перший день Великодня шашлики, 2) погода не альо + буде 2-оє маленьких діток.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не хочете- не святкуйте. В чому проблема? В тому, що скажуть родичі? Купіть пляцок, каву, коробку цукерок. І все. Нікого не запрошуйте - прямо говорите, що не святкуєте. Захоче хтось зайти привітати просто так- ок. От вам чайок і тортик.Я так давно роблю ( ну не люблю я ДН)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 3
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • мімімі мімімі x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    проблема в тому що всі морально тиснуть: а чого не святкуєш\а треба розслабитись\а ми просто приїдем. То все ніби легко, але я хочу спокою, щоб мене ніхто не чіпав, для мене найкращий варіант відпочити від всього, зараз так дуже багато подій. Я свідома що дехто відпочиває в колективі\в шумній компанії, але це не для мене і донести це своїй дорогій родині нереально.
    та і нікого не запрошували, нас поставили перед фактом, що приїдемо і все! Ок, але що приготувати обід для 2-ох, а що для 10, це трішки різні речі . Вже мовчу про наведення порядків і те що їх всіх треба зустріти\придумати як добратись (це взагалі добиває, коли мене по пару раз розпитують про трнанспорт і чи я їх зустріну\довезу), що з ними цілий тиждень робити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Ну якщо ніяк не вийде позбутись надокучливих родичів, то спробуйте з позитивом на це подивитись.
    Ви маєте близьких людей, Вас хочуть привітати, це ж чудово. Скільки є одиноких людей, яким ніхто навіть і не подзвонить на день народження.
    Всі ми не ідеальні, але так склалось, що саме ті люди будуть поруч. Колись, можливо, якраз вони Вам допоможуть, виручать. Якщо так все складається, то спробуйте з цього взяти максимум хорошого. А після свят собі відпочините :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Hermi, дуже добре розумію всю проблематику ситуації. В нас був такий період, що гості з хати не вилізали - тижнями сиділи: в кого сесія, кому треба десь перекантуватися кілька днів, бо якісь проблеми у Львові вирішує, хтось має проблеми в сім"ї і ніч-другу хоче переночувати не вдома, а хтось ніколи у Львові не був, а це туристична мекка. Потім ми переїхали за місто і почалось ще гірше - гарна погода - на шашлик до нас і затримуються на кілька днів, погана погода- бо камін можна палити і т.д. Я не встигала готувати, прибирати, змінювати постіль і рушники. І це в більшості були родичі і друзі чоловіка, які ж потім на мене ще "помиї" лили, бо я не добра господиня.
    В дні народження приходили як хотіли, на скільки хотіли і коли хотіли. Я, замість того, щоб отримувати задоволення від свята, гонила з тарелями з кухні до їдальні, міняла і підігрівала страви по кілька разів, бо ж всі вчасно разом не приходили - в одних вже десерт, іншим тільки тре подавати закуски. Потім народ роз"їхався по домах, або дрихне собі (то ж ще треба було на всіх можливих спальних місцях постелити), а я до ранку мию посуд - з днем народження Оля називиється.
    В якийсь момент я псіханула і поїхала на свій ДН за кордон. Запропонувала тур всім, що завжди приходили. Поїхало лише 2 коліжанки. Кайфанули по-повній. І з часом це стало константою - моє свято в новому місці і незабутні спогади на завжди. Дуже багато "близьких людей" відфільтрувалося. Хто хоче, той складає компанію в подорожі. А тому, хто дійсно не має можливості з різних причин, я завжди привожу якісь дрібнички, тонну фотографій і вагон цікавих розповідей, які видаю десь за смачним коктейлем на нейтральній території.
    Вже і не дується ніхто, і не приходить "незваним татарином". Звикли. А якби я гризлася тим "хто і що подумає", то і далі би літала з тарелями.
    Бери ідею на озброєння. І намагайся розвивати в собі резистентність до чужого впливу. Нехай спочатку це буде важко і страшно, але з огляду на останні твої дописи, тобі пора навчитися це робити. Коли ти зможеш відстоювати свою позицію і свої пріоритети, відчуєш кайф від того, що це твій вибір і твоє життя, ти його твориш на свій смак, а не родичі, друзі і сусіди.
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 16
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну в мене була одна гарна традиція, уже 4 роки підряд я ДН святкувала закордоном, і на стільки до того звикла, що мене зараз просто теліпає з тими всіма готуваннями\прибираннями.
    та мені всеодно що думають, мене вкурвлює що крім моїх проблем додаються проблеми інших людей, які якимось дивом я маю вирішувати. Я їх посилаю, але всеодно треба по сто раз уточнити чи я не передумала, і може в мене зміняться плани. +мама по сто раз капає на мозги, треба прибрати, я не встигаю, в тебе ДН, треба то-то купити, а чого ти не плануєш меню\торт\в що вбратись і бла-бла!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Hermi, трохи офтопну, але може зміниш курс бачення.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Корисно Корисно x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Hermi
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    100 % Як то кажуть, поки реально не надоїсть, людина нічого міняти не буде...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я так і роблю, але ж людям треба по сто раз на день подзвонити і перепитати чи я не передумала! А ще я диспетчерська служба і знаю чи їздять маршрутки на Великдень, і якщо я не знаю зараз, то за півдня ці знання до мене з неба впадуть.
    ні,я не роблю, але людям ніяк не доходить що я не буду робити, того що вони хочуть і все одно наярюють, і це мене бісить.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    спало на думку, що можна було б на день заблокувати номер, щоб показати так свою позицію, але від того може й гірше стати.
    не дозволяйте вв'язувати себе у ті розмови, присікайте, не пояснюйте, "ні. ви ще щось хотіли сказати? до побачення."
    не випускайте на них емоції. різко і чітко, але головне спокійно. не дозволяйте порушувати ваші межі.
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Вимикаєте звук/телефон
    Я в таких випадках кажу: "Вибач, в мене інший телефон/борщ збігає/дитина покакала" і відключаю телефон, не чекаючи відповіді
    Нє-а! Вони точно знають, що будете робити, і вже робите.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    От, скажіть, якщо я хочу, щоб в транспорті моя дитина і я сиділи і мене ніхто не чіпав, по певним причинам, і я для того плачу повну вартість квитка для себе і майже 3-річної дитини ( за яку могла б не платити, але хочу зробити все чесно і по-людськи), то я неадекватна-ненормальна-яка_молодь_тепер_пішла і т.д.? Отак, чисто ваший погляд збоку?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    угу. Бо люди не звикли, не впихатись в повний автобус. І ,впихнувшись таки , одразу починають очікувати, що їм дадуть місце--бо--№1-я стара, №2 - я з дитиною. №3- слаба..іт.д..... А почекати інший, не настільки заповнений---то ,як визначити --чи є життя на Марсі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    поправочка
    №1 - бо МУСИШ і не гребе.

    Моя жилєтка - моя мама. В тридцять років я наївне мале дитя, яке досі вірила, що мама мені може щось дати-зробити-допомогти.
    Чого я ще досі вірила? Дура патамушта, от і все.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 12