Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене сьогодні мега-жилєтка: ніч ледве пережила. Так хапало ногу, що думала не витримаю. Просто вила, навіть не плакала. Два тижні від першого корча в нозі, і кожен день лиш гірше. По два лікарі в тиждень. І відчуття глухого кута. Сьогодні я вперлась в нього до нємагу. Зранку візит у Параскевію, надія вмирає остання... А там знову одне і теж - попийте вітаміни, бла-бла-бла. Нічим не допоможемо. Просто кінець світу! Але Бог є добрий, і один хороший лікар взяв трубку, і прийняв. Правда, за 65 км від Львова, але є надія не вмерти цієі ночі, і пережити свята. Боже, дай мені сили!!!!
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 22
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. LadyEva

    LadyEva Member

    Дуже допомагає магнезія.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Посвятили кошички і зразу ж поїхали....медінститут....в Марічки через передні зубки розпухло личко((((Вона в мене така молодчинка,уявляєте-любить стоматологів)))Сказала,що піде з татом...біднятко,їй рватимуть аж два зубки(((.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    а ми замість їхати у гості до бабусі - на Орлика.....думали, що перелом пальчика. Засунув між двері несподівано. Слава Богу обійшлось забоєм і ще по дорозі довго шукали кафе, щоб льоду відсипали....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Болить стегно (суглоб?), дико. Болить хребет (не так страшно, але в дуже проблемному місці, є за що переживати). Болить (тріщить, розколюється, відвалюється...) голова. Жменя таблеток (не разом, звісно, по черзі, «авось» яка спрацює) не помагає. Зранку з'їла цукерку — то ще й зуб понив добряче, добре, хоч зараз не турбує до комплекту. Хепі вікенд, бейбі!
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Patty, Ви з тим не жартуйте, в понеділок терміново до лікаря. Сама зараз лежу(. То є не жарти, і чим швидше, тим краще почати лікування. То все може бути від защемлення. Та і сподіватись, що зуб пройде теж не треба, потім буде ще гірше. Одужуйте!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дякую, піду обов'язково. То не защемлення, а загострення пожиттєвої проблеми з хребтом, плюс, можливо через невиконання рекомендацій лікаря (ну бо мене ж нічого не боліло...) небажані процеси в стегні пішли.. перевірюсь... Тепер, як згадаю про мамин коксартроз (то жах і жахіття), думаю, яка ж я дууураа... з моїм-то хребтом так собі легковажити...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Забилась в кухні раковина((((((

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Щойно померла моя сусідка, яку я близько знала з дитинства, просто не віриться
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я трішки в куточку пореву. Писати багато, а на душі дуже зле. Хочу кудись дременути від того всього.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
    • мімімі мімімі x 1
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Втомилася від лавірувань, примирень, обіцянок і нових «віражів». Я не про чоловіка, якщо щось. Просто не хочу, щоб моя дитина бачила те неприглядне, в якому росла я. А що робити? «Ти няшкою завжди побути встигнеш, а зараз треба тупо напролом»? )). Ну та, варіант, погаркатись конкретно, може, дійде, може просто розплюємся навіки. Але реально — проблематично, бо.. я така дурна, що ще трохи вірю в здатність людей змінюватися, хоча б заради чогось важливого. Ну все, хникнула — і досить. Буде видно, як буде...
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  13. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Впав малий моєї сестри і розсік собі голову. Кров валить як дурна, їдуть на Орлика.
    Плачуть усі((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 21
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    двоє малих хворі. двоє т 38+. завтра вже тиждень як хворіють.
    чекаємо результати аналізів.
    я теж вже ось-ось зляжу
    :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Вже наклали три шви, і їдуть до дому. Богу дякувати)
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Напевно вже давно пора поселитися в темці про психосоматику і повністю перезавантажити мислення. Скерували мене на МРТ з контрастом щоб підтвердити/спростувати ймовірну пухлину гіпофізу. Збігаються думки вже 2ох лікарів, є майже усі симптоми, тому ймовірність помилки невелика. Знаю, що пухлини гіпофізу злоякісними не бувають, але ймовірність ще однієї пожиттєвої терапії не тішить. :girl_cray::girl_cray::girl_cray: Плюс свіжі витрати, плюс мама, яка вперто не хоче обстежуватися...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І в мене вже нерви здають... Від грудня постійні болячки...Після вірусного енцефаліту в малого (ускладнення вітрянки) я вже думала, що мене нічого не злякає... Але де там... Вчора був чоловік на УЗД, то лікар поставив питання злоякісної пухлини щитовидної залози...Як я пережила цю ніч сама не знаю...Але зранку відправила чоловіка на повторне УЗД в Параскеви. Ференц Н.М. нічого такого не побачила...Ендокринолог теж не погоджується з першим УЗД.
    І ніби з полегшенням зітхнула, але хробак мене все одно гризе з середини.
    З нирками малого не все зрозуміло. Треба робити біопсію і кілька гормонів.
    Гроші на ліки та обстеження течуть рікою... Все що відкладали на біопсію в Польщі потрохи розпускаємо.
    І як з того вибратися я не знаю. Постійно є проблеми із здоров,ям. Я вже мовчу про банальні кашлі/шмарклі, на них вже просто уваги не звертаю.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 25
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    І в мене сьогодні жилєтка:sad:(
    перед тим як зробити ремонт на другому поверсі, був майстер, перевіряв дахові вікна...Ремонт зробили, сьогодні в гардеробі помітили з вікна жовті струйки...і це ще не все
    прийшли сантехніки ставити унітаз, монтувати змішувачі у ванній, просверлили водяну трубу - залили котельню на першому...винних нема, відповідно.
    Я себе вже заспокоюю, що це все хвігня, головне, щоб усі здорові, а то все виправиться, але...в результаті треба переробляти стіни, докупляти плитку на підлогу у ванній, а вона під замовлення, чекати довго і щей треба ящик брати. Винуватець ситуації з вікнами не бере просто трубку і все.
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2017 ---
    Я вже навіть забула, що не пройшло і тижня, як ми валили комин, розбивали канал на цілу кімнату, коли вже стіни були готові до кольору, бо камін не горів, запах перетікав в інші приміщення. Плюс це все додаткові, не малі кошти(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
  19. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    щодо комина .....ми так прожили 20 років у будинку...вроді все гаразд....але з"явився запах чадного газу...
    перевірили все ,що можна....знайшли причину....два роки перед тим замінили котел , від того почав сипатись комин , одна цеглина впала всередину , а майстри ,які мурували комин давно, забули обрізати арматуру ,яка там проходила....будинок двоповерховий...цегла була на перекритті двох поверхів...розбили повністю одну стіну комина на першому поверсі- не змогли витягнути цеглу...вирішили бити на другому ...неймовірними зусиллями ту цеглу витягнули і арматуру розрізали.. так що у вашому випадку не потрібно йти в жилетку...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Може хай чоловік здасть кров на онко. Там є якийсь пакет. Свекруха здавала щороку після операції. Так вже впевнено одне питання відкинете .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Happy Fiancee ми сьогодні здали і навіть отримати результат. То мабуть вже у вихвалялку треба йти :) Гормони і онкомаркери в нормі.
    Але з вузлом питання ще хочу прояснити. Бо 2 УЗД протилежно різні.
    Найкраще робити біопсію. Але вузли розміром 6-7 мм робити не варто. Результат не буде інформативним.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1