Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Перший раз тут пишу, захворіла чи просто виснаження, болить голова сташенно, спухла губа- вискочив герпес, не маю зовсім сил, погода добиває, тиск падає. Свекруху вкусив кіт, може зі сказом, здали його на анлізи, але уколи колять. Коли кіт напав, Васько був біля свекрухи, налякався.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я дурепа-дурна. Нагодувала вчора ввечері собак:girl_devil:. Тисячу раз собі казала не вестися на Цезарові попрошеньки. Нє, зробила йому проблему і собі "розвагу". Давала Гекторові яловичі легені, той "плюшевий" випросив собі. Вже 2 години рве і ковбасить його. А я лажу по коридорі і мию-збираю. Випущу на вулицю, він піде поїсть трави, істерить-гавкає під дверима, забираю, мию. 10-15 хв і він все вертає. Виганяю на двір і так по-кругу. ААааааааа:girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Мої теж дуже рвуть від трави(такою слиззю)....даю лактобактерії.Як будеш у ветманазині(аптеці)-візьми(пригодяться).А зараз можна дати сорбент(будь-який людський).
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та вони, навпаки, себе якраз травою і лікують - чистять шлунок. ТО я дурепа його нагодувала. Ну знаю ж, що не треба йому було ті легені давати, але він таааак просив. :dash1::dash1::dash1: Як то все нарешті припиниться, дам вугликів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Собаки рятуються
    /лікуються травою.
    @flame знайомо), співчуваю. Я також так ведуся на попрошайкуватострашноголодний погляд але мені легше, бо не в хаті.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ох ті псяки)))І я "слабка" на їхні "трюки"))))Теж з тим хавчиком люблю перегнути палку)))Мої дівки це знають і користають....а потім всі троє страждаєм(наш лікар інколи вже й трубку від мене не бере-замахую)))))
     
  9. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Залягла на дно і безуспішно прикидаюся мертвою :hang1:в надії, що нарешті ті всі негаразди підуть собі десь. І повторюю як мантру "Нам бы только ночь простоять да день продержаться":dash1:, далі буде краще, ну мусить же колись стати легше, найтемніша ніч і все таке... Ніфіга :girl_sad: - не діє
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 22
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну як людина, що недавно теж практично втрачала надію, скажу, що таки легше обов'язково стане). Або воно вже легше, а нам здається, що того мало. От для мене зараз велике щастя,яке я колись банально не помічала - це ходити, вдягти самій шкарпетки, поспати 4 години тощо. А зараз я цьому дуже радію))). Тому бажаю полегшення або щоб відкрилось третє око, яке й побачило усі переваги сьогоднішнього будення. Знаю, що легко говорити, на практиці все важче). Але якщо бачити позитив, знаходити радість у найменшому (сонечко, соловейко за вікном, спільно вигадана з дитиною байка для тата тощо), то життя чудове!!! Люблю життя! Тримайтесь, а кран, гроші то така фігня). Та і діти з хворобами ростуть. За пару років навіть не згадається скільки того хорування було))).
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    готувалась всі вихідні до екзамену, і завалила, як чому??? так шкода потраченого часу, краще б йог з дитиною провела((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    В моменти, коли мені здається, що я сама нещасна людина на світі , саме найбільше турбот маю ( 150 дитячих гуртків, школа, робота, будова, спортзал ), ночами не сплю, бо обдумую, як то краще зробити, або сниться той ремонт (((, перестаю радіти простим дрібничкам... захворіває Настя на чергове запалення нирок. І, повірте, все відступає на задній план. І думаю собі, яка ж я була дурна і сліпа, що переживала за такі дрібниці!!! Все в житті налагодиться, бо по-іншому просто бути не може. Єдине, що варто цінувати і за що переживати, то здоровя...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 16
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    А моя дитина знов жаліється, що її тошнить(((((...Ну що з нею не так?! Вже всі можливі аналізи здали, узд вчора енний раз зробили, місяць відпили бактерії, ферменти і вчора ввечері опять тошнить, зранку тошнить...Хочу на море, але страшно, бо як з тою дитиною в іншу країну, що буду робити як почне бекати. Завтра до 100 гастроентеролога йдем вже...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  15. Siania

    Siania Love Life

     
  16. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    А може перевтома?
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Психосоматика? Садочок чи переїзд, чи ще щось?
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене та штука, від того частенько може тошнота підбиратись. Після сліпого зондування попускає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    та може, бо і переїзд і садочок
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2017 ---
    що це - сліпе зондування? Мені пояснили на УЗД, що це спадкове і вона з тим народилась і що воно не несе ніяких наслідків
     
  21. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    на оці вискочив ячмінь. А головне завтра вертаюсь після відпустки на роботу. Ну чому має статися таке западло? Прийду вся така красавіца на роботу з підпухшим оком


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2