Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І в мене загнутий жовчевий-теж з дитинства любило затошнити(проганяю жовч 2 рази в рік алохолом і все ок)
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    В мене два рази загнутий. Не тошнить.
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    це і є причина, Вам треба до толкового гастроентеролога піти,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Meriroma може жовч в шлунок закидає, того й тошнить.
     
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    В мене з меньшою малою так само було. Теж має загнутий жовчний. Кожен рік були в інфекційній і капались ( не могли зупинити рвоти) Зараз вже ніби меньше (11 років), але як поїсть щось важче на шлунок, то ....
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я питала, відповіли якось не однозначно, ніби, що трошки може закидати
    Завтра буду ще лікаря питати
     
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я теж народилась з загнутим жовчним. Мене, як переїм, чи щось важке з'їм частенько може тошнити.
    Але, я б не ризикнула все списувати на це. Ліпше 1000 разів перевіритись, та віднайти точно, ніж гадати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    і що Ви з тим робили? просто дієта чи якось можна то полегшити, попередити? Малу щей в маршрутках страшно закачує, в машині не так, але теж буває
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Так дієта...ще дуже подібно це на ацетономічний синдром-почитайте.Там є обмеження в певних продуктах.Якщо їсте якусь важку їжу то , давати креон. Моя мала з дитинства навіть дивитись не може на помідори, і я вичитала , що при цьому синдромі їх не можна...
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Meriroma то шо закачує, то переросте. Мене в дитинстві так закачувало, що, вибачте за подробиці, мама без кульочка зі мною в автобус не сідала. Дітей часто закачує. Навряд чи то аж так сильно одне з одним пов'язане. То, напевно, швидше вестибулярний апарат ще нормально не сформований.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    А в мене останнім часом вічно закладений ніс. Без судинозвужуючих не можу.
    Я вже не знаю, що робити. Вже і протиалергічні пила і все рівно закладає. Так мені з тим носом тяжко:girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Несе часом( закидається жовч в шлунок, що провокує тошноту. Сліпе зондування то випити одну-дві скланки боржомі, лягти на бік і на сторону жовчного грілку покласти. Полежати, поки живіт булькати не почне. то натще
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Останнім часом теж мала дуже сильну тошноту, якийсь такий металевий присмак в роті. Наважилась піти на ендоскопію і нічого не виявили. Сказали, що може давати те, що загнутий жовчний і порадили харчуватись часто і маленькими порціями. В дитинстві дуже закачувало в транспорті, зараз менше, але часом буває.

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    випав малий з крісла. От знаю ж, що може впасти, але завжди лишаю "на секунду". Дурепа...наплакалась. холодне не дає прикласти до шишки на лобі( то тре щось давати йому? парацетамол дитячий, якщо буде темп? навіть не знаю що, не маю в хаті жодних ліків, ще нічого не давала йому з ліків ні разу. отаке, маєм першу травму
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Десь читала, що дитячий череп, спеціально задуманий природою, так що під час удару головою, є мембрани - тім"ячка, які пом"якшують їх, і що удари для дитини, менш травматичні ніж для дорослого. Мене це заспокоює. Особливо зараз, коли малеча, ще не ходить і по 2-3 рази на день падає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Мене в таких випадках рятує олійка м"яти, бо вона охолоджує і то реально швидко можна зробити , єдине тільки вважати , щоб в очі не попала !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    @Oleksandrochka , якщо тiльки шишка, то нiчого страшного. Бажано вiдразу прикласти щось холодне. Я затискала доню в обiйми й тримала мороженi ягоди, покричала трошки, але синяк розiйшовся, залишився лише вiдбиток вiд паркету. Не хвилюйтесь, дiти з цим ростуть)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    він у вас закладений, бо багато користуєтесь судинозвужуючими -- ними ж там 5 днів лише можна (ну я і 10 можу, але не більше). В мене так було -- більше ніж два тижні користувалась, вже не могла без крапель (але я користуюсь завжди дитячими краплями, мені достатньо маленької дози). То потім мені сказали просто два-три дні перемучитись без крапель, щоб слизова в норму повернулась (ну можна сольовими розчинами). То я десь три дні ротом дихала, думала з розуму зійду, вже аж руки за тими краплями трусились... Але втрималась -- і минулось. А чоловіка брат взагалі пару років без назолу чи ще чогось не міг з хати вийти -- то в нього там взагалі капець -- оперували. вже все ок, навіть мені недавно свої краплі (ще запаковані) віддав
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    може бути набряк слизовоі , можливо алергія на щось. дарма підсідаєте на судинозвужуюче, краще до лор щоб глянув і назначив лікування. я теж дитині лікувала насмарк, поки не попали до лікаря і не змінили ліки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Натуля

    Натуля Well-Known Member

     
    • Корисно Корисно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1