Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    @Apelsynka ,в яблучко!!!Ти "прочитала" те,що я мала на увазі))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я завжди за компроміс, а не за відстоювання своєї думки. Помітила, що чим більше ми поступаємось один одному, тим нам обом краще), спокійніше. З віком ми напевно навчились бачити те, що не завжди ми є праві. Навчились дивитись на ситуацію очима партнера). От чесно, дуже дієво і всім раджу). Бо оте "я права, а всі решта ні", то є ніц доброго.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    До речі зауважу, що "подруга" подругою, але ключова все ж таки поведінка чоловіка. Якщо говорити конкретно про мого та інших подруг, то там спілкування практично відсутнє. Тому більше в такій ситуації я би чоловіку виговор зробила.
    І принагідно похвалюся, що з подругою при черговій розмові трохи зірвалася (певно нема чим хвалитися) і таки поставила в певних питаннях на місце.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    иии, а чому ви йшли переодягати дитину? Подруга ваша прийшла до вас, чоловік цілком може сам то все робити з дитиною. Чесно, я не дуже розумію якого милого вони сиділи вдвох і розпили мартіні пляшку. Це взагалі свинство. І з боку чоловіка, і з боку подруги.
    --- дописи об"єднано, 3 Липень 2017 ---
    я би краще чоловіка на місце ставила
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Чоловіка теж (і в першу чергу). Подругу за інше питання. Розібралася з обома. І на майбутнє свою стратегію трохи таки поміняю. Зрештою дитина вже може якийсь час і з татом побути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    не тільки може, але й має. Це такий же його обовязок, як і ваш. А коли до вас приходить подруга, він навпаки має максимально вас розгрузити, щоб ви могли поспілкуватись і відпочити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Як? Як підбадьорити людину, яка копирсається в своїх болячках, роблячи з того страшну трагедію? Я просто в шоці, сиджу і реву, бо мене звинуватили в безсердечності (напевно), бо я не махаю головою як кінь, а на кожну скаргу даю обгрунтування і що це пройде. Не хочу стресувати людину, тисячу разів вибачилась, побажала здоров'я і самоусунулася. Але блін, як обідно, а як совість мучить. Капець як неприємно, написала, може полегшає
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Не треба махати головою. Людина хотіла трохи співчуття, а не вирішення її проблем. Можна казати "Сподіваюся, тобі невдовзі стане легше.", "Розумію, тобі зараз, мабуть, дуже важко, але ти молодець і обов'язково впораєшся, виборсаєшся із того всього.", "Чим я можу тобі допомогти?" (ось це замість порад, бо Ви навряд чи знаєте всі нюанси ситуації, щоб аналізувати і радити щось універсальне).
    Ви не можете обгрунтовавати, якщо Ви не є лікарем тої людини і не бачили всіх результатів обстежень та аналізи. І так, універсальні поради страшенно дратують. Мені особисто, коли радять попити вітамінчики чи валеріанку від мого ВСД, хочеться часом аж вдарити (лікуюся нормальними ліками, для мого стану валеріанка - той же ефект, що води попити).

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ніяк.
    Їй від вас підбадьорення не треба. Викликати почуття вини і вашою енергією підживитися. Ось для чого копирсання це.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не.
    [QUO
    lk[/QUOTE]
    Я через таку "хворобу" пройшла двічі, я не лікар, таблеток їй не приписувала, я просто на кожну скаргу казала, що тут немає нічого страшного, що їй треба абстрагуватися, а вона лежить в лікарні і тільки те й робить що прислухається з якого боку її заболить і чи більший біль, ніж був вчора. А мене ще й звинуватили, що я двічі щасливо через і це пройшла, короче @Sera мене зрозуміла
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Так би й написали "Скажіть мені, що я все зробила правильно, а вона дура", а то пишете "як підбадьорити людину? совість мучить".... :girl_in_dreams::facepalm:
     
    • Тупо! Тупо! x 4
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    не виглядає,що когось хотіли назвати "дурою"....просто авторка пожалілась,що не може розрадити людину,може сподівалась,що їй тут допоможуть дібрати правильні слова для хворої....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Люто плюсую+++ :)
    В нас не часто, а впевнено скажу -завжди так і виходить. І не тільки, коли я піду на поступ)).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Правильними виявилися слова "вона енергетичний вампір і не вартує того".

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Зрозуміла, ага.
    А оце звинувачення - яскравий приклад того, що я писала.
    У мому житті це звучить так - тобі легко говорити, тобі повезло:girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Вкотре розчаровуюся людях, наскільки вони ірраціональні та непослідовні в своїх думках та вчинках. Видно, предмет "критичне мислення" в школах треба було вводити років так 20 тому.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Як важко на душі...Їхала додому, на відрізку дороги 70 км - 4 ДТП, 2 які летальні...Що за день такий? І всеодно водії несуться на скаженій швидкості. Я не уявляю як можна побачивши таке, далі гнати як божевільний, особливо на поворотах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  21. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені з тим в "Забила-м би" хочеться, але (чорний гумор) самі забиваються. І ще за собою тягнуть невинних людей. Виявляється, якщо включити аварійку і трохи помигати фарами, то можна летіти через суцільну на закритому повороті і хай собі решта водіїв тікають, куди хочуть. І то таке ненормальне трапляється якраз після того, як минули дві летальні дтп. Як то хочеться, щоб у всіх тих прид...ів забрали права довічно, щоб перестали ті права продавати, як сувеніри, щоб нарешті карали реально за ті шалені порушення на кожному кроці. На дорогах стало значно небезпечніше. І то така масштабна жилетка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1