Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дурна жилєтка. Купила вчора спідницю. Коли міряла її в магазині, замок розійшовся. Продавець сказала, що віднесе в ремонт, зремонтує. Ну і я ту спідницю взяла. В неділю треба йти на забаву, а та спідниця знову розійшлася, коли я її вечером приміряла. Ну і де я маю в суботу її ремонтувати? Зла і недобра, хоч сядь і плач через дурницю


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. maty

    maty Well-Known Member

    @Yulia Lashkevich, не маєте сусідів-знайомих , що вміють таке робити. Я трохи шию. то до мене перед Паскою і перед першим вересня постійно сусіди-знайомі приходять штани вкорочувати. а буває і зранку в суботу. перед весіллям
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не плакати. Завтра взяти спідницю, чоловіка і чухнути на Південний.Там є багато різних ательє, де можна замінити замок за годинку-дві, а з чоловіком посидіти в "гуцульському Дворі" в альтаночці. Випити якогось освіжаючого напою, поговорити. Або сходити в "Вікторію" в кіно. Потім забрати спідницю і з гарним настроєм піти додому готуватися до забави.:girl_yes2:
    Пи.Си. бажано до кравчинь прийти в межах 11-12 год. Тоді все встигнете.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я трохи пожаліюся. Можна?:cry:
    Сиджу сама, святкова вечеря вже давно вистигла. Мужа знов прийде з світанком. Та робота реально задовбала. І чим раз, тим важче. Ненавиджу зерновози. Вже 2 раз маю з ними справу і не з власної ініціативи - винні люди багато грошей (дуже багато), і не мають. Єдиний варіант - віддали зерновози і я сама собі маю відробити ті борги, або довго і нудно судитися, а потім роками будуть частинами повертати гроші, якщо не збанкрутіють. Мало того, що це пекельна робота, так ті корита постійно ламаються і я зриваю договора, замовники скандалять, комбайни простоювати не можуть, а чоловік гонить по ночах по полях і ремонтує, щоб до вивантаження могли доїхати. Колеса купили за власний рахунок, заправляємо, водіїв знайшли (хоча водіями важко назвати, але брали що було, жнива короткі). Влазимо в ще більші борги і відробляти сама собі маю ще більше. І відмовитися варіантів нема, "назвався грибом - лізь в кошик".:girl_cray:
    А тішитися життю коли?:dntknw:
    Зараз хляпну той коньяк, що стоїть на столі і піду спати. Завтра знов буде пекельний жниварський день. Я ж не здамся, пра?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 22
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Якщо Вам полегшає, моя вечеря з трьох (!) страв з чоловіком теж до д*пи. Так хотіла і смачно і дієтично. З малою дитиною це вообше геройство. А він приїхав пізно, ще й повечеряв фіг зна шо. Навіть не питаю шо. Накрила все плівочкою і в холодильник. Завтра розігріте буде не те. Ото так всесвіт мені нагадує, що менше треба старатись і годити. Хіба собі любимій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сиджу в тихому шоці. Планувала сьогодні до стоматолога і відразу до Львова, стоматолог вирішила поговорити, +прийняла не в назначену годину і я вирішила їхати у вечері. Зараз заходжу в інтернет, а маршрутка, якою я мала б їхати розбилась, водій помер, є постраждалі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я думаю, що Ваш допис як мінімум не мав би бути в жилетці, але Ви вперто знову сюди. Як люблять казати японці:"Робіть те,що у ваших силах,а в остальному довіртесь долі")
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 2
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    воно то так, але останнім часом я почала катастрофічно боятись машин. У вечері треба їхати до Львова, а мене аж трусить від думки що треба сідати в маршрутку і їхати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Думаю, Бог/Всесвіт вас оберігає, раз ви не поїхали тією маршруткою. Лихе вас вже обминуло, тому не варто боятися вечірньої маршрутки. Блискавка не вдаряє в одне і те ж місце двічі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Заспокойтесь, хтось каже, що все в Божих руках, хтось, що наша доля написана наперед і ми йдемо по своїй стежині. І тими страхами ми нічого не змінимо. Все як має бути, так і буде, смерть знайде кожного саме там і саме в той час, коли має бути. Скільки є випадків, що після ДТП не сумісного з життям людина виходить без жодної подряпини. А є і навпаки - гине в якійсь буденній ситуації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 7
  12. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Тe відчуття, коли ти допоміг, а тeбe клянуть... і добивають зі всіх боків. А всe чeрeз тe, що правда в очі колe...І ніхто твоєі правди чути і нe хтів!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Реву вже другий день.. .(((У Вольти моєї знову "криза",онкологія повільно з'їдає мою кохану розрадницю...Антибіотики,знеболююче...печінкові...шлунково-кишкові...-все,що допомагало раніше-цього разу не діє...вона згорає в височезній температурі,а я не можу їй допомогти-роблю компреси освіжаючі,плачу,а вона вилизує мої сльзи...Ще підемо на УЗД і побачимо,що буде...(для себе вирішила,що мучитись їй не дам).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 26
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я просто в шоці, мені слів бракує. Як можна бути настільки наївною людиною? Не перевірити інформацію, а взяти і просто переказати гроші. Розвели мою маму знову! шахраї, а вона ще вірить, що отримає 18000$ або частину "вкладених" грошей. Скільки то треба разів попастися, щоб нарешті перестати вірити кожному зустрічному?

    Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну моя мама - то теж знахідка для шахраїв). Але от якось з великою сумою поки проносило). Згадала випадок, як колись зателефонували серед ночі зі словами "мама, я в міліції". Мама якраз жила з братом, а брат в мене такий, що його часами по ночах могло і не бути. Так от саме цієі ночі він був дома і спокійно собі спав в сусідній кімнаті. Мама з тим телефоном відразу в його кімнату пішла. Заходить така і в трубку: "..., ти що дибіл?!!!" Ті шахраї певно офігіли))). А брат ще довго ій доводив, що то не він дзвонив. Мені здається, що вона і зараз так думає))). Просто є такі люди, які вірять, навіть не задумуються. Свята наївність...
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Але як можна не перевірити, маючи інтернет вдома, перший результат, який видав Гугл, було МОШЕННИКИ! І моя мама не бабулька, їй тільки 47, вона користується інтернет банкінгом, пише ел.листи, купує в інтернет магазинах, освічена сучасна людина, а так наївно переказати гроші в нікуди. Ще якби ті гроші з неба падали, а то паше як коняка, все хоче для нас квартиру купити, бідкається, що не змогла нам з сестрою нічого дати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    @svoybox
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не люблю я цю тему, але зараз мушу поплакатись.
    Міняють нам у селі електричні стовби і дроти. Вже майже місяць, і ще місяць будуть. Постійне відключення електроенергії. І той графік, що на сайті висить, не відповідає дійсності. Коли хочуть вимикають, вмикають, знову вимикають... Ну але техніка того не витримує(. Спочатку якийсь бзік з'явився на електронному таблі морозилки (рік як купили). Вона запакована під саму зав'язку. Світить все можливе на ньому, але поки морозить. Хоч це добре. Потім пішла спати пралка. Теж глюки. То працює, то не працює. Вчора прийшли ввечері - глюки почались на табло сигналізації. То просто якийсь жах!!! Я вже мовчу про те, що й продукти в холодильнику в таку спеку псуються, чого в мене раніше взагалі практично не було. І води нема, бо насос не вмикається. Ех...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в нас теж постійні проблеми зі світлом. Набридло за 9 років страшенно, не тільки техніка не витримує, але і я при кожному відключенні псіхую. В мене ж робота моментально вся зупиняється, бо відразу нема інтернету. Навіть якщо включати генератор, все одно інтернету не буде - сервер на тій самій лінії і в них теж нема світла. І 3G будь-який ледво тягне, не можливо працювати. А світло вирубається по 2 рази на тиждень стабільно. То поломки якісь, то дерева ріжуть, то кабель міняють, то аварія і т.д. і т.п. :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  21. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1