Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Або переставте свою сім-карту в інший телефон.
    Якщо у всіх оточуючих із зв"язком все гаразд, то, ймовірно, "полетіла" Ваша сім-карта.
     
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    в мене також буває така помилка, просто перевантажую телефон,
    прийнаймі досі це допомагало
     
  4. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Vinnytska ,вірус,проблеми з телефоном або з карткою.Або проблеми у оператора
     
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Така проблема виникла у мене з чоловіком одночасно. У нього полетів телефон, а в мене сімкарта...(
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене проблема була в телефоні - перевантажена пам'ять. Але в мене ні мережі, ні вайфаю не було
     
  7. Melian

    Melian Well-Known Member

    По-ходу я вгробила комп мужа...він завис, а тепер жодна клавіша не відповідає, не можу зайти в систему...

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Попробуйте просто перезагрузити комп. Чи вже як нічого не можете нажати ,то виключити (не через меню "Пуск", а так нагло кнопкою:)), а потім включіть. Деколи таке буває, що вони виснуть (комп'ютери), але з ними все добре:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    спробуйте одночасно натиснути Ctrl+Alt+Del і закрити програми, що висять.
     
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Прочитала в інтернеті, що саме Самсунги люблять так псіхувати. Ніби як оновлення не прийняло. Тож завтра спочатку сходжу в Київстар, далі буде видно.
    А сьогодні просто насолоджуюсь тишею і згадую часи без моб.телефонів)
    Вай-фай дуже поганий (якась ледь жевріюча точка інтертелекому, яку інколи вітром заносить в мій телефон)
    Чоловіку зранку написала на вайбер, коли зловила хвилю, що "вне зоны доступа, вне зоны доступа мы неопознаны, вне зоны доступа, вне зоны доступа мы дышим воздухом..."Він якраз повертається в Україну. Так щойно мама по внутрішньому робочому:" Біжи, зараз Ваня буде дзвонити". Я через 100500 поверхів біжу, щоб чоловік подзвонив ще раз на мамин телефон із запитанням: "Так і не включився?")))Згадала, як батьки бігали колись до сусідів, в яких був стаціонарний телефон і вони давали сигнал по трубах, коли до нас хтось в екстенних випадках дзвонив)
    Щось навіть ніяка не жилетка получилась)
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я це якраз зробила, потім ввімкнула і з "безопасного режиму" вийти не могла - клавіші на ноуті не працювали - ні "enter" ні стрілки. Зараз ноут, на щастя, запустився, але клавіатура не реагує. Тачпад і мишка працюють...чекаю мужа....

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В мене так псіханув Леново останнього разу після оновлень. "Злетіли" обидва ІMEI і тоді вже псіхував чоловік, поки перепрошив його і вшив ті IMEI заново. Думаю, майстер не нервуватиметься довго, вони це роблять на раз-два. А Ви поки відпочиньте. Як згадаю, як колись добре було без телефона

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Ціна питання - 25 грн.в Київстарі. Карточка вирішила дати собі заміну. Причина - та хз (консультан в центрі обслуговування клієнтів).Активізували та видали нову із збереженням номеру. Буває, одним словом. Заодно і тарифний план змінила.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    світло рубанули. я ридаю.:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я зла і дуже зла.
    Поїхали сьогодні з доцею здавати кров з пальчика в Параскевію. Запаркувалась на бічній вулиці, поки в сумку поскладала телефон - в моє вікно заглядає стара циганка і з жалісливим поглядом клянчить гроші. До слова - всі ті люди (Єгови, цигани і їм схоже) раніше вони до мене не підходили ні на крок - видно є в мене в фейсі щось, їх відштовхуюче.. А от появою дитини вони лізуть до мене всюди.
    Виходжу я з машини і всім виглядом і словом (міцним словом) даю зрозуміти, що грошей не дам. Думала, відчіпиться.. Але ні - обходить за мною машину, я відкриваю задню дверку, бо ж дитина в кріслі. Дістаю малу, малявка тяне за собою іграшки, ті падають на землю, я їх збираю - ну стандартно))
    Я вже про ту чувіху забула. Так ні - вона стоїть за нами, мол, давай поможу позбирати іграшки. Кажу - не треба, я сама. І далі товче - поможи.
    Я пояснюю, що йду в поліклініку і мені там потрібно гроші. Вона далі ниє (я би вже їй дала ті пару грн, але як на зло мала по 100, 200 грн, з дрібнх лише 5, бо в машині лежали і я їх автоматом згребла кудись в сумку). Пробую знайти ті 5 грн, тримаючи в одній руці 10-міс дитину. Нема.
    Сідаю назад в машину, закриваю за собою двері, шукаю гроші, знаходжу, виходжу з машини, віддаю їй в руку, і в той же час мені під ноги вона кидає розміром з чоловічий кулак чорної сирої землі з зеленим мохом.
    Якби не малА, я б ту шваль за волосся би і лицем би в ту землю. Але так як я не мала 3 руки - я пішла в поліклініку не оглядаючись.
    От тепер думаю - що значить сіє діяніє, якщо це був свідомий вчинок з її сторони, бо просто так землі і ще й з мохом там немає, бо повсюди асфальт з бруківкою.
    До слова, в тут сю єресь я стараюсь не вірити, в бабок-дєдок і їм подібних я не слухаю і в ці казки з гаданням не прислуховуюсь. Але зараз, відколи біля мене дитина я стала якась не то наївна, не то м*якша - от і лізе то все до мене. ПиСи)) додому ми доїхали благополучно, хоч мене від того слегка підтошнює
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а може якраз на щастя. Дали гроші, значить все ок, нема чого тій циганці на Вас зло тримати ;)
     
  17. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    думаєте, відкупилась?)
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    доки в то не вірите, доти до вас ніяка зараза не вчепиться:) от мене - ніколи в житті не врікали, і моїх дітей в т.ч. -бо я в таке не вірю.
    якщо буде вам трохи неспокійно на душі, підіть до на сповідь, а також розкажіть це священнику.
    та, вона прям щаслива була за тих аж 5 грн:girl_crazy:
    от тому ніколи ні при яких обставинах не даю тій нечисті грошей:bad: скільки історій в фб що дають гроші, а воно ще більше клясти починає. хоча @Monopoliya в цій ситуації звичайно розмію. не переживайте і викиньте з голови:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    нічого сіє діяніє не значить - рівно 0. Якщо залишився осад - помоліться.
    *не давайте грошей швалі, їм або мало, або не так, або ще якась притичка*
    ви правда думаєте, що цигани за замовчуванням всім на кого тримають зло (всю сотню людей в день) напускають якісь (які?) чари? Люди навколо них самі створили орел "відущості", а насправді то таке саме як алкоголік клянчить на пляшку.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

     
    • Смішно Смішно x 2
  21. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    та ніколи й не давала.. давала на лікарні і церкву, хоча вважаю що в церкву люди теж могли б менше, бо всі думають, що чим більше дають, тим блаженнішими стають))
    та я мозгами то все розумію, але ж блеать) противно. щоб мені під ноги якісь лахудри щось кидали