Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Блаблакар найідеальніший варіант. Шукайте і домовляйтесь вже
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я реаліст і на 200% впевнена, що блаблакар взагалі не варіант. Дівчина в 9 ранку прилітає до Києва (або в Бориспіль), нехай 30 хв висадка-багаж-посадка в "блабла". До часу Х 5.3год. Відстань 550 км. Денний час, найбільше завантажена траса, може і туман. Краще вже Інтерсіті на 11 і в 17 бути у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Або комусь навмисне по неї їхати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Ну чому ж не варіант. Я особисто двіччі підвозила людей, які перетинали польський кордон автобусом. Так іноді були затримки, але ж спробувати домовитись, щоб трохи почекали завжди можна))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, дякую за варіанти і підтримку!!!
    Отже, вночі блаблакпр не знайшли, не було на потрібну годину. Ще один варіант - їхали наші гості з Києва на Інтерсвті, тому що вже в 11 у Львові. В них є авто, але за кермом там тільки жінка, а вона цього разу дуже не хотіла так іхати. Ще й зустріч мають у Львові на 11-30. Почали прокручувати той варіант. Ну і найвірніший наш варіант був - чоловік сідає і іде. Вирішили, що поспить 2 години і в дорогу. Не зміг заснути. Вирішили не відтягувати. Пишу подрузі (а вона без телефону), на телефон якогось іншого пасажира. А вони вже зарезервували авто на прокат. Там якийсь америкос на 5 днів прилетів до дівчини, не має часу чекати. Тому дуже сподіваюсь, що подрузі і нам з ним повезло). Тільки то авто коштує якісь страшні гроші. Не але кохання робить чудеса))). Чоловік такий щасливий ліг спати що йому не треба в ніч зробити 1100 км. Звонимо нашим друзям а вони якраз хотіли білети вертати щоб іхати машиною, переносити зустрічі. Повезло, що не здали). Нічка була весела))).
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2017 ---
    Так мені хочеться ввечері відмітитись у вихвалялках. Бо поки подругу не обніму і доню не похрестимо, доти буду переживати. У нас з цією малою все через якісь складнощі проходить.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
    • Смішно Смішно x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Пішов вчора ввечері наш Цезарчик на хмарки. В мене таке відчуття, що вирвали мені серце і душу.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 68
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчатка, дуже дякую всім за підтримку, за слова в карму і в ПП. Намагаюся тримати себе в руках. Погано виходить.
    В той момент, коли ми приїхали просто подивитися на цуценят і подумати чи дамо раду, а то "чортеня", в зграї собі подібних, вибігло в кімнату і першим ділом вчепилося мені в штанину, я собі навіть не могла уявити, ще це початок неймовірної любові, а не кранти моїм новим штанам.
    Вчора трохи в хаті намагалася трошки прибрати, що він натворив за 10 років, то капець: надгижені меблі коли різалися постійні зуби, 2 подертих дивани - коли мостився спати, робив собі "гніздечко", купа іграшок, рушників і простерадел на гумку , 2 шуфляди ліків Ну і "чорні голочки" певно ще з 10 років будуть звідусіль сипатися.
    Але ті відчуття щастя, не зрівняються ні з чим.
    Я свої емоції не душу в собі, а от чоловік закрився в ракушку і дусить все в собі до температури і тошноти.
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2017 ---
    А, Пи.Си. Дзвонили мені сьогодні з клубу. Цезар був найстаршим Кане-Корсо в Україні, зареєстрованим в ККУ і UCI України.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 35
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 4
  10. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Поплачу сюди, бо нестерпно сидіти одній в порожній хаті плакати.
    У кішки виліз лишай. Іди знай, де воно взялося, вони з хати не виходять. А у тої, яку я залишила мамі, коли переїжджала (вона хворіла, а я тут не мала би змоги її лікувати) виявився діабет...
    Чого плачу? Боюся непередбачених і непрогнозованих витрат в чужому місті на орендованій квартирі. Боюся, що захворіє друга кішка, яку я забрала з собою, і я теж. Квартиру всю обробляти треба... Боюся, що сама не дам ради з лікуванням, чисто технічно (купання-таблетки і т.д.).
    І поїхати до Львова ближчим часом не зможу, бо просити сусідку з малими дітьми приходити годувати котів в такій ситуації мені совість не дозволяє. А я так хотіла вискочити - і я сумую, і мама сумує... Добре, що хоч на Схід встигла змотатися, доки тої зарази не було, провідала своїх вояк...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене так, журбинка... в малого вкотре неконтрольована (в процесі) істерика. Заледве доїхала з Південного на Наукову. Плюс вдома 20 хв розкидання речей з воплями і криками... Не та тема, кажете?... та, бо заспокійливі не взяла з собою. та і толку з них в такі хвилини... Маю велику надію що це криза 2х років.
    Коханий побачив мій стан. Миє посуд. а я - сьорбаю з горнятка. Стан - "ніцнехочу". Може треба виспатися? Бо навіть мушки нервують, які привезли разом із натурпродуктами батьки.
    а в хаті - дубар! Будинку двісті літ в обід. Дує звідки лиш можна. Вікна - за бабці Австрії. Паркет кладений совдепівськими "рукожопами" - діри в стиках на палець. Звідти теж зимно. Сиджу в 2х сведрах і мерзну? А що буде далі?! І це при інд.опаленні.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Купи собі такий будівельний жовтий скотч й ущільнюючу гумку. В нас теж дуло, але я то гарненько все законопатила, позаклеювала, вдягнула флісовий костюмчик й жити можна :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Завтра так і зроблю. А на кухні таке вікно - що його нічим не утеплиш. Треба міняти....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Я вже просто не маю сили, мушу виговоритися. Перше: є в мене додаткова робота. Влітку там змінилося керівництво. І от сьогодні вже 1 листопада, а я ще не отримала зарплату за вересень. Причому при нарахуванні попередньої зарплати мені не доплатили майже 200 грн. Керівнику було просто лінь дзвонити в київський офіс і розбиратися, що до чого, тому в кінці кінців він таки додав мені 100 грн з власної кишені, а про решту сказав: "Хіба ті копійки мають для тебе якесь значення?" Ну так, 86 грн - це копійки... Про вересневу зарплату віджартовується, що буде як тільки, так одразу. А що мені його жарти, якщо гроші треба? Друге: основна робота. Працюю у школі і маю "чудову" директорку. Ще минулого навчального року мені мали дати повну ставку, про що урочисто оголосили на педраді. А після педради мене тихенько відкликали в бік, і сказали, що ставка дається, коли є 800 учнів, у нас - 826, а раптом хтось піде? Так я нічого і не отримала. Цього року змінилося законодавство. Тепер ставка дається, коли в НЗ навчається 700 і більше учнів. У нас станом на 1 вересня було 860 учнів. Коли я підняла питання про ставку, директор просто повернулася до мене спиною. Зате потім обурювалася перед вчителями, що я така-сяка, гроші гребу лопатою, бо маю на вихідних додаткову роботу, та ще й смію просити у неї підвищення, в той час, коли в країні війна і в освіті економія! Тільки чомусь сама вона не соромиться під час війни отримувати надбавку за завідування басейном, який ще навіть не закінчили будувати! Зверталася щодо цього в управління освіти - почула, що такі питання вирішуються на місцевому рівні, тобто виключно адміністрацією школи. Все, замкнуте коло. Третє: стосується цієї ж роботи. В кінці серпня у нас звільнилася одна працівниця, і на мене повісили тимчасове виконання її обов'язків. Майже 1,5 міс я розривалася між своєю роботою і чужою. Радувало тільки те, що заміна була офіційною і оплачуваною. А потім вияснилося, що наказ на заміну кудись таємничим чином зник, і нічого мені не заплатять. Четверте: за той час, поки робила чужу роботу, значно запустила свою. Тепер треба швидко то все попідганяти. Вже другий тиждень цілими днями у своєму кабінеті розгрібаю папери, нема коли навіть елементарно випити чаю-кави, бо ще ж треба встигнути працювати з учнями. І от вчора на мене налетіли директорка і 2 завучі з криками, мовляв, я така-сяка, мене ніхто не бачить, а значить, на роботу я не ходжу, цілими днями нічого не роблю, а вони мені зарплату платять! В мене після того скандалу довго трусилися руки. Тут не знаєш, за що хапатися, сидиш у цій школі допізна, щоб все встигнути, так ще й винна! П'яте: орендована квартира. Трохи більше року тому власниця затіяла робити ремонт. Питали, для чого, у відповідь чули: "Йой, діти, та все для вас!" Майже рік ми жили в тій пилюці, мусили терпіти її майстрів-алкашів, 1,5 місяці не було кухні, тільки газова плита в коридорі, 3 тижні не було ванної, 4 дні жили без туалету в квартирі... Ну але чекали результату, думали, може власниця підніме вартість оренди, та й будемо жити далі. Позавчора приходить: "Йой, діти, я тут подумала... Ви живіть до 15 листопада, а потім вибирайтеся, тут я буду жити." А раніше не можна було сказати??? Переглянула ряд оголошень про здачу житла - ціни жахають... Отаке. Якась суцільна чорна смуга, і не знаю, як то все вирішувати...
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 44
  15. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Прочитала останні дописи.І не буду своє писати.Просто поплачу тихенько..
    Кому неважко- поспівчувайте.Вдруге у мене таке в житті сталося.Шок і сльози.Серце розривається.Це не кінець життя.Але враження,що частина мене вмирає.Гірко.Боляче.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 37
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Сходіть до юриста, щодо вашої ситуації в школі. Напр. Самопоміч здається має офіс з безоплатною консультацією. Також можете написати офіційний лист/запит в райвно, чому у вас не повна ставка. Не опускайте руки.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Була я у юристів і не тільки. Усі радять мені ознайомити керівництво з наказом МОН, де прописані нормативи моєї роботи Тут варіантів 2: або переходити в іншу школу, тобто міняти шило на мило, бо станом на вчора ставки ніде немає, або звільнятися і шукати іншу роботу, що для мене зараз не дуже можливо, бо для пошуку нової роботи потрібен час. А його в мене зараз геть нема, бо тепер моя біда №1 - це пошук житла. Власниця квартири і чути не хоче, щоб дозволити пожити трохи довше, відповідно, рівно через тиждень опинюся на вулиці, бо нічого підходящого поки не знайшла. У мене вже потихеньку починається істерика... :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    знаю, що радити зі сторони легше всього, а ви варитесь в цьому кожен день, але таки поділюсь досвідом. Колись чужа людина у чужій країні дала мені пораду: *все, що сказано на словах -вітер, на папері - відповідальність*
    Тепер я пишу офіційні запити по всіх сумнівних питаннях, щоб робити все правомірно ( дякуючи цьому, моя сім"я уникнула певних проблем минулого літа - була відповідь на мій лист і офіційне посилання на закон повністю обгрунтував нашу правоту)
    Так що пишіть офіційні запити у вищестоячі інстанції: є нормативи, є ваша ставка -нехай дадуть письмову відмову, зберігайте усі переписки, вдавайте особу, яка дійде до суду і доколупається до молекул - вони самі порадять вашому керівництву не шарпати вас, якщо ті не праві.
    Тільки будьте готові, що в Україні до такого треба відростити клики. Або терпіти
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  19. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Brigitta, дуже добре розумію Вас, бо сама була у майже такому відчаї.
    Повірте, Всесвіт чує наші запити, головне правильно їх сформулювати. Я бачу це, коли ФБ викидає мені мої пости дво-та річної давності, все, чого я бажала, відбулося.
    Напишіть, чого Ви хочете, від найменшого і найпростішого, до глобального, за пріоритетністю. Вас почують, я впевнена. Помоліться і попросіть допомоги. Я абсолютно вірю, що це шлях до щастя. Воно прийде з тієї сторони, з якої Ви навіть не чекаєте.
    До теми конкретних кроків у відстоюванні себе - згідна з попереднім дописом.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Дужe сильно болить... Хочу кричати від болі.
    А виговоритись нікому, у кожного своі проблeми. А ті хто послухають, виставлять на показ для всeлюдного осуду.
    Так важко...
    Просто дозвольтe побути тут трохи
     
    • Співчуваю Співчуваю x 29
    • Подобається Подобається x 1
  21. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    похникаю трішки: до сих пір не включили опалення.. а за вікном вже сніжок..
    Хочу терміново літа!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1