Відпочинок біля води у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Yunevych, 24 Червень 2012.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Так приїхала подружка з Білого озера,то дуже задоволена.Вона брала мого малого,свою малу і ще подружка з дітьми.То за 5 днів,що мій син відпочивав я їй повинна відати всього 600 грн,то з житлом і їжею(вони самі готували) і зі всіма смакотами типу морозиво,фрукти ,які там купувала їм))Вода прозора,чистюща і видно,як рибки плавають)Тим більше,що це озеро не глибоке .Діти отримали море задоволення.
    --- дописи об"єднано, 28 Червень 2016 ---
    Я чула,що там в трейлерх можна зупинитись,я б дуже хотіла.Правда за воду я навпаки думала,що вона там кришталево чиста...Але ті краєвиди це напевно щось:girl_in_dreams:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    І ми на цих вихідних були там компанією з палатками, класно провели час . Дуже мені на цьому кар"єрі подобається, вода чиста і тепла, люди не товчуться на одній купі, бо місця достатньо, немає комарів) Особливо якщо їхати з ночівлею, то як на мене, варіант супер.
     
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А як він називається той кар'єр?
     
  4. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Я знаю його просто, як Яворівський кар"єр, він знаходиться біля села Новий Яр і дуже великий за розміром.
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А вода як Вам? Думаю не дуже каламутиться, якщо пляж піщаний?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    така погана вода, ""больото"", чи просто всі зколотили? Скільки вхід з людини?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ми, напевно, були на різних берегах, бо біля нас була купа народу))) Розкажіть, будь ласка як добратись до "Вашого" місця. Ми за Тернавицею повертали направо.
     
  8. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ми повертали на Шкло і були зі сторони Цетулі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    там нормальний спуск до води?
     
  10. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Та наче нормальний, всі (діти в тому числі) купались і не жалілись))
     
  11. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Там є де сховатись від сонця?
     
  12. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Можна сказати що немає... місцями є маленькі деревця і кущики, але від них толку мало)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Говорилисьмо ми тут недавно про Румбамбар і ціни. Прошу дуже
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    А що там в Брюховичах, озеро хоч на вихідні відкрите? Бо ми були в будні, то все закрите.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ще тут напишу: хто що знає/чув за озеро в Оселі? Хочемо туди з наметами, але ніякої інфи знайти не можу(((
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми там були декілька раз пару років тому. І тут в темі, зокрема, є пару відгуків.
     
  18. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    А вже хтось в "Румбамбарі", хочемо поїхати завтра, але чула що там шалені черги
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Саме озеро бомбезне, чистенька і тепла вода (були там минулої неділі), хіба діти трохи каламутять.
    На березі є столи, лавочки, але зазвичай на вихідні важко щось знайти, машин купа, з наметами людей багато, доїзд важкий, по лісовій дорозі, по ямах...
    Природа гарна, минулого року попали туди в будні день, то були на пляжі самі -рай.
    Зі сміттям також проблеми, походу його там ніхто не вивозить...
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2016 ---
    В будній день стояли в черзі 15 хв., в вихідний туди не варто їхати, якщо в них немає місця, то не пропускають.... Треба стояти чекати поки хтось вийде, а перед вами ще черга... то може й година пройти, хіба рано вранці, тоді так, пройдете без проблем, вони з 9:00 відкриті.
    Басейни класні, умови також, для дітей файно! От з тіньком в них не дуже, парасолі маленькі, накриття на газонах таке собі...Знову ж таки, якщо мало людей, то можна ще десь знайти, а якщо багато... жаритись на сонці доведеться, але хтось так любить :)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ага, але там відгуки тільки про риболовлю, то моєму мужу було би цікаво)))
    як їхали? до Новояворівська, а потім наліво?
    туди є якісь контакти? чи то дикий пляж і озеро без адміністрації?