Відпочинок з дитиною - так чи ні?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Nery, 18 Вересень 2009.

?

З якого віку можна лишати дітей і їхати без них на відпочинок?

  1. будь-коли, якщо нема ГВ

    8 голосів
    3,1%
  2. від 6 місяців

    1 голосів
    0,4%
  3. від 1-го року

    9 голосів
    3,4%
  4. від 2-ох років

    12 голосів
    4,6%
  5. від 3-ох років

    13 голосів
    5,0%
  6. від 4-ох років

    6 голосів
    2,3%
  7. від 5-ти років

    3 голосів
    1,1%
  8. від 6-ти і більше років

    2 голосів
    0,8%
  9. не можна залишати взагалі. найкращий відпочинок - разом з дитиною

    127 голосів
    48,7%
  10. коли підкаже материнське серце

    80 голосів
    30,7%
  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я їздила 100-500 разів. Що саме конкретно вас цікавить?
    Перетин кордону чи своїм транспортом, чи чужим, мало чим відрізняється. Дозвіл від батька, віза+страхівка, більше для дитини нічого не треба мати. Якщо літаком- дозволяють взяти маленьку пляшку води, запаковану. Але про то краще в авіакомпанії цікавитись. Все)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Мене цікавить більше те як дитина поводитиметься в автобусі. Нам 9 міс і моя донечка шалена непосидюча дитина, їй швидко стає скучно, тому боюся уявити,як саме я маю з нею стільки часу побути в автобусі, серед чужих людей. Не люблю завдавати людям незручності,тому й питаюся, чи то краще не ризикувати їхати автобусом, а все ж присісти комусь на "хвіст"?
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    У мене таке саме шило. Але то ви самі мусите вирішити для себе чи потрібно їхати і чи готові ви будете трохи потерпіти. Машиною звісно краще, ніж автобусом, але ще залежить з ким машиною, найкраще власним авто. Не знаю що вам порадити, якщо терміново, то таки треба чимось їхати. Тоді напевне краще автобус, але то лише моя думка)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Дякую, мені не терміново, але я готуюся до того)

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  5. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @Olyusya , у мене що середній непосидюх із шилом в одному місці, що доцік ще гірший непоседюх. Але в дорозі їх як підмінюють. Середній спочатку дивиться у вікно, йому все цікаво, а доцік гамає цицю))) Потім обидвоє засинають. Ми зі всіма трьома дуже рано почали подорожувати і то практично загальним транспортом. Минулої суботи їхали поїздом на весілля, то всі дивувались що такі чемні і спокійні дітки (я хіба посміхнулась, думаю знали б ви ту чемноту:girl_crazy:).
    Дітки в незнайомому середовищі поводять себе зовсім по іншому. Принаймні мої так.:girl_wink:
     
  6. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    В громадському місті вона в мене теж чемна, але я от думаю що за стільки годин перебування в транспорті може привикнути до обстановки і почати свій звичний двіж.

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    А далеко зібрались (якщо не секрет, звичайно)? Може є якась альтернатива?
    А мій що вдома двіжує, а між людьми то ще більше. Таке враження, що прям демонструє всю свою нечемність)
     
  8. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    У Варшаву, правда ще незнаю коли то буде, але морально себе до того готую)))

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Якби був нічний рейс, було б ідеально. Мені до року взагалі було важко подорожувати - то було висіння на грудях, марудження на руках - бо ж ще не ходить, ну і за 2 години - то вже так добряче ми змучувались від такої дороги. От після року з ним стало комфортно їздити громадським транспортом. Але дуже багато діток засинають в транспорті, навіть якщо не час сну, може це також і ваш варіант?

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Автобуси нічні, хоча є поїзд, тривалістб поїздки і вартість відрізняються)
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ну то ще не так далеко)
    Я б теж вибрала автобус нічний. Або просіть когось з близьких, напр. тата або брата вас завезти, ну щоб не їхати зовсім з незнайомими і не створювати незручності.
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Я з 9-місячною літала в Туреччину + ще зі своєю взагалі непосидючою, незамовкаючою 7 річною доцьою і мамою. Дорога не близенька, але в аеропорту дитина спала, в літаку їла, спала, цицялась, потім страшенно їй подобалось заглядати на людей позаду нас. Потім аеропорт в Туреччині і довга дорога автобусом до готелю - от тут дитина вже знудилась - поїздка видалась довгою. Найбільша незручність то перебрати памперс коли дитина покакала. От реально - це була проблема. Все решта не дуже накладно. Але є ще велике але - в моєї старшої рот не закривається і говорити тихо вона так і ненавчилася і сидіти на місці вона не навчилася, тому багато раз свою сестричку вона тим всім просто будила.
     
  13. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Власного транспорту нема, тому тільки один варіант)

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  14. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    о, то буде відмазка перед пасажирами, що дитина вже змучилась. ;)
    Я звичайно жартую, Ви дійсно мусите зважити всі за і проти, дивлячись в який час доби буде поїздка, бо як припаде більшість часу на ніч, то легше їхати, адже дитина буде спати. І в першу чергу мусите подумати чи Ви витримаєте "найгірший сценарій двіжу" Вашої дитини.
     
  15. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    @Olyusya я їздила з 7-міс дитиною в Шацьк рейсовим автобусом туди і назад. Більше подорожувати так не хочу. Дитина перенесла дорогу гарно, спала цмокаючи цицю 90% часу, але відсидіти у кріслі з малою на циці весь той час було дуже складно, все тіло затекло, я не могла дозволити собі розім'яти ноги чи сходити в туалет, бо мусила би будити малу. І це я їхала з мамою і чоловіком, і лояльним водієм, який зупинив би коли скажу. Тому не раджу.

    Інше питання - безпека. Ви взнайте, якщо наважитесь їхати, чи можна перевозити дитину на руках, чи лише в автокріслі. Я чомусь думаю, що міжнародні перевезення можуть вимагати автокрісло, і якщо дитина не привикла до цього то може бути складно. Якщо по території України Ви зможете якось їхати з дитиною на руках, то взнайте чи можна у Польщі, щоб не наробити пооблем собі, водію та іншим подорожуючим. І ще раз добре зважте, чи вартує гра свічок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Про автокрісло навіть не думала. Дякую, що попередили, бо моя його точно не признає, вона у візочку не любить довго перебувати, а в кріслі для годування сидить поки ії годую і то не завжди до кінця. Скільки ж то клопотів. ..
     
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, чим ваші дітки займаються під час довгих переїздів у авто? може є якісь лайфхаки як їх забавити? іграшки?
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нова іграшка) книжечка. хоча Рома більш любить в вікно дивитись. ще можна аудіоказку ставити чи аудіовіршики
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ---ооооо, то моя мрія!
    @Khrystik, співаємо :girl_crazy:, багато розмовляю - напр. "он дивись автовоз, рахуємо скільки червоних автівок...дивись,я кі дерева, а листочки на них що роблять?...іт.д." рахуємо автомашини різних кольорів--напр. я - зелені. малий- білі, чоловік- сині. .. в кого більше- той виграв.., бавимось в "садок". "магазин", "кухаря".. навіть в перукарню..
    якщо одним словом, то багато говоримо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Я ще шила малому столик для ігр настольних.але минулого року не зацінив.. цього року щось забула за нього..
    Пс. Рома фанат поїздок машиною. Як їдем менше 15 хв і зупиняємось.то возмущається.що так мало..
     
    • Подобається Подобається x 1