Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    ОООО!!!!!! А в мене теж подібна, точніше модель напевно купляли в Призмі, правда малюнок інший. Вже маю вишиту тільки зшити докупи все треба, тепер є стимул свою показати, зшию покажу!:))
     
  3. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Niferttiti, дуже гарно та гармонійно в вас вийшло!
    і в мене такий ж фасон:shy:, але рукави з ліхтариком
    такі рукави захотіла, коли надивилася на моделі майстрині Ярини Жук і тут, о чудо, в Призмі трафився мені такий фасон мого сайзу
    тепер ліхтарики в моєму варіанті мене не дуже тішать, але то все залежить від хфігури:girl_spruce_up:
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Так, як є зараз - досконало! Нічого не міняйте!!!
     
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Сандра, bioland7 завершуйте скоріше свої сорочечки і сюди для порівняння. Дуже цікаво подивитися як виглядадтиме один і той самий фасон, але з різними орнаментами.
    Взагалі то в оригіналі вишивка там має бути червоно-чорна, геометрична. Хтось з вас так вишивав?
     
  6. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    вишиванка моя вже навіть трохи поношена
    довжину я трохи підрізала, але як намучилась:girl_cray: - все було криво і криво - боялась, що скоро топ вийде - не раджу різати самому
    не подобається мені взір на горловині і загалом всі взори тут якісь різношерстні
    але тре було вже і негайно і я "її зліпила з того, що було"
    тепер мрію про іншу
    а взір брала звідси (відсканувавши, поділюсь)
     
  7. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Суперово. Коли я купувала, на довгий рукав не бачила, такий фасон мені більш до вподоби. І той квадратик ви вирішили по інакшому розмістити. А поясок був цілий? Бо в мене з двох частин складався.
     
  8. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я в Призмі бачила такий фасон там іде поєднання 2-х тканин. Мені наприклад подобається вишивка, я б тільки колір інший вибрала
     
  9. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    пояс в мене також складався з двох частин
    але оскільки вшита була 14 Aida і взір мені не влізав і часу не було -
    я самостійно замінила Aidu базарною канвою
    пояс зробила суцільним
    а взір став подовгастим :girl_sad:

    якщо ви на рахунок мого кольору вишивки, тут також ціла історія
    хотіла теракотовий, під бабусин скарб - коралове намисто
    вибирала, вибирала, і ось вибрала
    сестра каже, та де твої очі були - а я знаю? де?
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2009
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Забрала я вже з Призми чоловікову сорочку!з понеділка підбиратимемо нитки і буду вишивати!от ще тільки з взором не визначилась!може ще маєте якісь цікаві, бо щось не можу вибрати!!
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    В мене теж з довгим рукавом (я так замовила) і пояс з двох частин,і візерунок в мене так само не влізав,але я занесла назад в Призму і сказала щоб перешили на більшу по ширині канву і з найдрібнішими хрестиками, вони це зробили безкоштовно, бо там ні одна схема не влазилась до цього. Я квіти вибрала замість геометрії, по кольорах теж вгадувала, точніше мені повезло, бо якраз в магазині одна старша досвідчена вишивальниця була і вона мені порадила гаму кольорів. Дівчата як тільки зшию відразу викладу.
     
  12. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Непамятаю звідки зтягнула це фото, дуже мені сподобались ці сорочки. От тільки ніяк не організую собі роботу над сорочками для себе і чоловіка.:girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Це сорочки не вишиті, а ткані. Ось тут джерело Рідна мода
     
  14. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Нічого цей теж гарний. Якби знав де впадеш, то підстелив - я теж вишиваю собі сорочку і то вперше і вже бачу свою "оплошність", неправильно почала вірніше зле розрахувала і фасон сорочки,готову купляла в Призмі, мені здається трошка не підходить до моєї схеми. Але нічого у нас ітак у всіх будуть і є гарні вишиванки
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    ВАУ!!! дуже гарненька!
     
  16. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Coffe 13 дуже гарна сорочечка! мама молодець.
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    дівчата, вчора була на південному. ВИпадково натрапила там на магазинчик з вишиванками, але не вишитими, а тканими. Дуже мені сподобались, та і ціни як на мене досить лояльні. Вишиваночка (готова) на мого Шилка 90 грн. А який там гарний лляний костюмчик жаночий на манекені, мммм
     
  18. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ага, всього за 600 грн :). Вже тут хтось про це писав, чи не Юстина бува...
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    можливо. не буду сперечатись ;)
     
  20. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчатка,підкажіть, будь-ласка, де саме та Призма (прочитала, що десь на Пекарській, але де саме(номер, якісь орієнтири)? А може хто знає, де ще можна купити готові сорочки і схемки,щоб їх вишити?
    А ще подарували малій -5рочків-вишиту сорочку і плахточку ткану блакитного кольору, але та плахточка виглядає як два фартушка зверху зчеплені докупи. Мала стидається і вимагає спіднички під низ. Може знаєте як то носиться, або як пошити чи де купити таку спідничку(я б ще хотіла по краю її вишити).
     
  21. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    З центру зайдете на Пекарську, тримайтеся лівої сторони, там раптом 2хвилини пройти треба і буде вам "Призма" - це кафе, а на 2-му поверсі в цьому кафе є магазинчик.
    А ото що ви кажете як 2 фартушки, направду носять зверха на спідничку