Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ду-у-уже багато схемок різних сорочок і рушників є в новому магазинчику на Сихові. А також там є сорочки, підготовлені для вишивання.
     
  3. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    а не підкажете адресу?
    або поясніть де саме той магазинчик. дякую
     
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    То я писала! А ніхто не питав їх за їхній сайт? Чомусь не працює. А там мали в них з"явитись чоловічі сорочки на сірому полотні
     
  5. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Мені дуже сподобалась така сукня (ткана):​
    [​IMG]
     
  6. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Класссс!!!
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    вона мені дала візитку. я подивлюсь
     
  8. ValyaVK

    ValyaVK New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчатка, то де той магазин на Сихові? Біля чого? Скоро будемо у Львові, дуже треба :girl_in_love:
     
  9. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Магазинчик за Іскрою, на новому ринку Зубрівський. Крайній правий ряд, ближче до кінця. Але раджу все ж таки завітати на Водогінну. Там вибір схем, наборів і ниток поки що більший.
     
  10. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Привіт,я новенька на вашому форумі,надіюсь з дружимось з Вами дівчата
    [​IMG]
    Це моє сонечко Станіславка в вишитій сорочечці.

    Похизуюсь ще роботою
    [​IMG]
    Ця сорочечка для хлопчика 10 років.
     
    Останнє редагування модератором: 25 Листопад 2009
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дуже гарні сорочки!
    Бачу ви з Косова, збереглися у вас якісь старовинні вишиті сорочки з прадавніми узорами? Покажіть фото, дуже хочеться побачити:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2009
  12. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Нажаль в мене немає,але в нас є музей Михайла Струтинського,то там є багато цікавих речей.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Дівчата вишила ще одну сорочечку технікою гладь,може сподобається Вам.
    [​IMG]
    Тільки горловинку залишилось обгачкувати і вставити шнурочок.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Грудень 2009
  13. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, привіт! Пригадую, хтось цікавився, де взяти домоткане полотно. Так от, в неділю в скверику коло церкви Андрія стояла жіночка, продавала різні стародавні вишиванки, плахти, тарілки, тощо. І в неї було домоткане полотно, причому ціна, як на мене, дуже дешева.

    Я купила собі плахту в неї, і взяла номер телефону, так що кому з Вас потрібне домоткане полотно, пишіть мені в ПП, я надішлю її номер. Вона сама з Карпат.

    Хоча, подумайте двічі, перш ніж вишивати на домотканому, бо я вже почала свою сорочку, по схемі Віри Матковської, то до сьогоднішнього дня тільки одну квітку осилила (а їх всього біля 50ти...) дуже важко вишивати, дрібненькі хрестики виходять.
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я підозрюю, що то щось типу рівномірки, і хрестик має захоплювати мінімум 2*2 нититочки.
    викладіть фото, будь ласка, полотна і фото відшитої квітки
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Такс,з взором ми приблизно визначились. http://ethnosstyle.ho.ua/index_MalahOberyg.html от приблизно пробуватиму щось таке вишити.надіюсь справлюсь без схеми! завтра йдемо нитки підбирати.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я би зробила так: там є картинки,на яких все добре видно, перенабери собі в РМ (РМ зрби не на весь екран, а зменш до рзмірів половини вікна і розмісти справа на екрані, а картинка буде фоново відкрита в бравзері), трохи попаришся спочатку, зато вишиватимеш потім набагато швидше
    тим більше, що то все мотиви, достатньо перенабрати кусочок, все решта-повторюється

    може хакер якийсь підкаже, як з Флеш Плеєра зберегти малюнок :girl_in_dreams:
     
  17. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    У Галинки на Добробуті є готові заготовки під вишиті сорочки.Моя мрія вишити собі сорочку.Але мабуть не хрестиком а гладю.Хтось бачив схеми для сорочок з гладю чи може щось комбінувати?
     
  18. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я не хакер, але я б робила так: (на ноуті) з відкритим малюнком на весь екран - одночасно натиснути fn+alt+prt sc (print screen) - може, на інших компах інша комбінація, суть в тому щоб працювала кнопка print screen - і тоді відкрити Ворд (або якийсь графічний редактор, типу MS Office Picture Manager), і просто вставити (ctrl+V одночасно).

    викладіть фото, будь ласка, полотна і фото відшитої квітки

    Завтра викладу... Але якось соромно, бо квітка і надалі одна-однісінька, самотня...:girl_sad:
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    можна, але якість буде зовсім інша :sad:
    немає чого соромитися, он я піврушника вже 4 місяці дзьобаю-і ніц-ще не вмерла від сорому :girl_haha:
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ми то давно зробили,але там ще гірше виглядає!!
     
  21. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я думала, що то низинка
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2009