Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    а може хтось допоможе з викройками для дитячих вишитих сорочок? бо вишити можу, а от з викрійкою проблема, зшити нормально не вмію
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    Мамина коліжанка народна майстриня, дуже гарно робить і сучасно. Мені навіть здається, що вона робила сорочку для Ющенка.
    Ціни, як на мене, не дешеві, але того варті. Якщо вас цікавить можу сфоткати сорочку, яку вона вишивала малому на ДН, є ще її виконання сорочка моя, але вона у мами. Якщо не горить, то можу також сфоткати.
    Мені мама часто привозить сорочки з Карпат з ярмарок, можна купити старовинні і за непоганою ціною, але треба попасти :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    Та власне сорочку жіночу легко купити стару, а на дитину дуже швидко розбирають.
    Я б з радістю купила доці на виріст і на 3-4 рочки сорочку. Якщо Вам попадеться така маленька то згадайте про мене :)
    Якщо можна і чи та майстриня захоче бавитися з сорочками на діточок?
     
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    Справжню хорошу сорочку важко знайти, як і на дорослого так і на дитину. Правда на 3-4 рочки легше знайти ніж на 1 рочок. Нам кілька раз траплялися класні дитячі сорочки, та у нас 2 похресниці, то ми купуємо для них на подарунки. А для чужих важко купувати, бо як кажуть "на вкус и цвет товарищей нет". Може не сподобатися і ціна і сама сорочка.
    Ми на свого козака так і не знайшли, тому нам на хрестини подарували мамині знайомі з Яремче. Це їхній бізнес і вони на тому розуміються, якщо нам треба для когось купити замовляємо у них.
    Ось вона наша перша сорочка:
    [I MG]http://img231.imageshack.us/img231/8422/dsc01462wa7.jpg[/IMG]
    Цю сорочку нам передали ті самі люди Тимофію на рочок
    [I MG ]http://img231.imageshack.us/img231/2665/dsc01463yo3.jpg[/IMG][I MG]http://img231.imageshack.us/img231/3429/dsc01466cy0.jpg[/IMG]
    мама не знала і замовила у своєї знайомої (про яку я писала вище) на рочок ось таку (ціни навмисне не буду писати, бо розбираються вони по-коліжанськи). Вишиває вона і для зовсім маленьких.
    [I MG]http://img231.imageshack.us/img231/7635/dsc01467ha5.jpg[/IMG][I MG]http://img231.imageshack.us/img231/8581/dsc01470bc8.jpg[/IMG]
    А так виглядають три наші сорочки.
    [I MG]http://img231.imageshack.us/img231/7175/dsc01471ae7.jpg[/IMG]
    Яка вам подобається більше?
    Свою від цієї майстрині сфоткаю, коли буду у мами
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 12
  6. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, дуже хочу, щоб святий Миколай приніс приніс нашому Данилкові вишиту сорочку, от і взялася йому допомагати. Узір для сорочки я вишила, але шити не вмію. Бачу, на посиденьках так багато "умілих ручок", може хтось може допомогти нам з Миколаєм. Відгукніться. Або пишіть в приват, тоді домовимося про деталі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    Який ріст дитини, який фасон (можна намалювати на листочку), є традиційний реглан чи з вшитими рукавчиками, довга під плахту чи коротка, як коло горла буде і. тд. , маю також купу взорів, у мене бабуся вишивала.
    Є і складні і дуже прості, є цікаві варіанти на ситі .
    Думайте і напишіть на пошту , але викройку зможу зробити на новорічні вихідні тільки , раніш часу мало .

    А взагалі можна зробити таку собі жіночу творчу форумівку ;)

    П.С. взагалі люблю шити і щось цікаве
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    Ми цього року вирішили справити доці вишиванку і ось що з цього вийшло
    [​IMG]
    [​IMG]

    Тканина - батист (крижма з хрестин), до вишивки доклалися бабця і хресна мама:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 18
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Справді,дуже гарна сорочечка ,а синочок-просто красень !:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    В мене немає слів! :radist:М-О-Л-О-Д-Е-Ц-Ь! Золоті ручки! Творчих натхнень!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дякую дівчата, мені дуже приємно. :o Але "я не волшебник, я только учусь..." Я ще маю мрію собі сорочку вишити, хоча уявлення не маю, як до неї братися. Хоча поки в дикреті, то треба користатися можливістю, певно після свят перелопачу інтернет в пошуках, корисної їнфи на ту тему, а може хтось на форумі поділиться досвідом.
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    Я вже знайшла оптимальний варіант - жіночка вишиває машинкою, гарні узори. Крій робить теж. Великий плюс, що тканину можна дати свою. Ми вибрали льон...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    а що за жіночка? я теж хочу малому на весну сорочку
     
  14. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    І мені, і мені скажіть, бо я хочу шоб в нас всі мали гарні сорочки.... а ВІЗЕРУНКИ ДЕСЬ МОЖНА ВИБРАТИ???? Може якийсь сайт? бо я ніяк не можу визначитися яку хочу...:)
     
  15. Viter

    Viter Active Member

    Відповідь: Для дітей на замовлення (одяг)

    І я хочу для свого сонечка вишиту сорочечку на Великдень. Дайте, будь ласка, контакти:)
     
  16. Мартуся

    Мартуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, а ви часом сорочки жіночі не вишиваєте? Бо я дуже хочу!!!!!!
     
  17. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    А сорочку самі шили чи вишивали на готовій? Я теж мрію вишити сину сорочку, але як її пошити?
     
  18. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Ось туточки мої пробні вишиванки по готовим сорочкам, але хотілося справжню, а шити... може й вмію, але боюся :umbrage: , дякувати мамі, яка шиє з давніх давен. Вона мене в дитинстві так лаяла :sad: за переведені клапті, що аж зараз руки трусяться :8: коли крою те "рядно". Довго шукала викрійку, знайшла класичну сорочку, а там стільки дрібних деталей, тому ідею с застібками відкинула і продовжила пошуки. І знайшла. Знайшла нанабір "Вишивка хрестом" серія "Сорочки" до набору входять викрійки на 4 розміри та візерунок. Вишивала на полотні, потім кроїла, а от сшивала вже мама, дай Бог їй здоров'я. Тому вважаю - вузька спеціалізація, не є перешкодою до здійснення мрії.
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата я хочу спитати на рахунок вишиванки ,що треба зробити в першу чергу :вишити визерунок а потім сшити до купи сорочку чи навпаки сшити сорочку а вже потім іі вишити?Хочу сама до пасхи зробити своїй доні вишиванку,вишивати трохі вмію але з чого починати :confused:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    І я - на рахунок вишиванки. :) Яку тканину купити на сорочку? І, головне, ДЕ її купити? Буду ду-у-у-уже вдячна за відповіді!
     
  21. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Для вмілих ручок

    І я приєднаюся до питання про тканину на сорочку.. Чи можна у нас купити домоткане полотно?.. Або звичайне полотно, але чорного кольору.. Бо дуже подобаються вишиванки з чорної тканини, розшиті білими або червоними взорами..