Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    У поєднанні з чорним інший колір виглядає темнішим ніж сам по собі. Як альтернатива 321 не підійде?
     
  3. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Якраз ДМС 666 коло 310 виглядає чудово як на мене[​IMG], вишиваю тут на молочному полотні.
     
  4. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я вишивала скатертину 321 (червоний) та 310. можете глянути в мене в галереї
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    подивилась і таки взяла 321. Бо 666 заяскравий. Дякую за поради :)
     
  6. Olegova

    Olegova New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, підкажіть, будь ласка. А цей магазин фабрики "Юність", у якому продаються вишиванки, в неділю працює?
     
  7. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Можна по низу трошки щось дошити.
     
  8. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я б також по низу дала б не дуже широку смужку. Але в принципі дуже гарно і елегантно! Все на ваш розсуд!
     
  9. pip

    pip New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я думаю що на спідниці потрібно дошити самим низом смужку що йде на рукаві! Результат буде супер(на мій смак). Просто верх гарний насичений, а низ дуже простий і невписується, так що дошивайте не пошкодуєте!))
     
  10. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дякую, я також хотіла дати по низу смужку, але там є вертикальне мереживо до самого низу,тому горизонтальна смужка не піде (хіба мереживо відпороти)
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    якщо смужка знизу не виходить, то може "порозкидати" по спідниці по одній квіточці з осн. узору. Або вишити донизу оті зигзагоподібні тоненькі смужки, можна спробувати різної довжини.
     
  12. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А я б нічого не додавала. Мені подобається як є.
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    приплюсуюсь
    теж би нічого не додавала
    дуже гарно!
     
  14. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    І мені так. Просто щоб не вийшло аж забагато всього.
     
  15. Habrita

    Habrita Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Іринко, а якщо спробувати з боків вишити такі тоненькі смужки орнаменту довжиною 15-20см у вигляді імітації розпорки(я маю на увазі пе-подібний вигляд).Можете прикласти ту смужечку з рукава і здалека глянути,як воно виглядає.:girl_smile:
     
  16. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    виставляю на прохання форумлянок, ще що нафотографувала (найбільш фото вдалі) із виставки у Тернополі
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    фото багато не виставляю, через те що багато чого є в неті і вони просто повторюється (https://picasaweb.google.com/102704364610587467273/GBIqAH)
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Сьогодні була на Вернісажі і бачила "свою" вишиванку. Один в один, лише перід інший. Ціна 2500 тис. грн. Але я глянула на акуратність вишивки і можу сказати, що вишито дуууже неакуратно. Головна помилка-хрестики усі в різні сторони. При чому це так помітно. На одній маленькій квіточці суцільний хаос. І гудзи видно. Одним словом я почала ще більше пишитись своєю вишиванкою:girl_tender:. А щодо ціни, то зробила висновок що вишите своїми руками-безцінне:girl_yes2:.
     
  18. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вишивала я сорочечку собі... і ось закінчила рукав...
    тепер є пробелмка
    вишивала на льоні накладала канву... та що клеїться праскою... а як тепер ту канву повитягувати понятття не маю...
    нетянеться біда чорна
     
  19. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    попробуйте намочити в воді, має помогти
     
  20. sonatka

    sonatka New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я теж так думаю, що треба намочити, щоб клей розмочився
     
  21. altari

    altari New Member

    Відповідь: Наші вишивальні плани

    Хочу вишити сину сорочку...і потребую вашої поради.Сорочку хочу купити готову класичну на планку спереду(ще кажуть потайна).Хочу,щоб тканина була шовк або атлас.А як мені нашити узор?Звичні сорочки вишивала,а над цією голову собі ламаю...Хочу,щоб і гарно ,і акуратно.:d64:Допоможіть!