Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А мені дві подобається. Дуже вам гарно. Я б хотіла таку вишивку як на останній
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    То Яні в спадок перейшла ще моя сорочечка:
    [​IMG]
    А ця вишита саме для неї:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я тоже б дала яскравіші, але в неї ті квіти вишиті як живі. Може то схема така, а може це якийсь вид вишивання хрестиком.
    А можете цю схему дати або сайт?:girl_smile:
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Сорочки приватного колекціонера Віри Матковської. Дуже гарні:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    уф, поки маю трошки часу, поділюся своїми планами, набутками щодо вишиванок:
    хочу вишити собі і чоловіку вишиванку (спочатку почну з простого), благо в магазинах вистачає арнаментів для вишиванок, купила чоловіку західноукраїнський арнамент, а собі з простенькими трояндочками.
    В магазині вже придивилася сорочкову тканину, коштує 46 грн за метр. Є в двох кольорах льон і біла.
    Пішла в ательє дізнатися чи зможуть розкроїти а потім сшити сорочку (у самої до шиття дві ліві руки). І тут я зтикнулася з проблемою, пошити зможуть чоловічу але при умові що вишивка буде вишиватися не по самій сорочці а нашиватися в ході зшиття. З вашою тканиною таке задоволення буде коштувати 150 грн.
    З жіночою взагалі проблема, якщо!!! знайдуть лекала то може і пошити зможуть.
    А тут мені подружка розказала, що в Києві є магазин де є вже розкроєні чи вже пошиті (сама не бачила точно не скажу) сорочкі чоловічі і жіночі з місцями для вишивки. Так що коли сама подивлюся обов"зково розкажу точніше (там приблизна ціна такої сорочки 170 грн.)

    P.S. дякую всім хто дочитав :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Птасю, щойно подивилася, як моя бабця зробила Даркову вишиванку. Воно так робиться - вишивка нашивається на вже готову сорочку. І взори вишивають окремо на канві, а потім нашивають. Тільки шиють вишиванку трохи інакше, ніж звичайну сорочку. Із жіночими гірше. Їх моя бабця вишивала за допомогою такої канви, що потім нитки витягаються. І вже вишиті сшивала потому.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Порадьте будь ласка, де крім Вернісажу можна купити чоловічу вишиту сорочку білим по білому. Чи може хто знає майстринь, які беруть замовлення. В чоловіка через місяць День народження, а я зі своїми Зіроньками-дітоньками при всьому біжанні ніяк не встигну вишити.:girl_cray:
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Не певен у асортименті, але навпроти Фокстроту є магазиничик (Цифровичок виїхав з того приміщення, ріг Наливайка)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Сорочки всі такі гарні... знімаю капелюха, дівчата.

    А я свою вже рік вишиваю... :sad:
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А хто знає, де на закарпаті/прикарпатті можна купити вишиванки? Але з натурального льону, такі сірі? Бачила колись таку на Вернісажі, але дууужжже лорого. Пам"ятаю, що колиьс давно, майже 15 років тому їздила з батьками не то в Кути, не то в Косів - була і там і там, не пам"ятаю точно, де саме той величезний базар, продавались колись вишиванки та інші народні промисли, але якось ті базари специфічно дуже працюють і тільки до якоїст певної години - може хтось недавніше був, поділиться інформацією? Бо хочем знов десь поманрувати, заодно і сорочки всім прикупити. Шкода, якщо день небазарний виявиться. Пам"ятаю, що ціни були вдвічі-втричі нижчі, ніж у нас
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А ви впевнені, що то льон? Лляні сорочки завжди білі, хіба за ними господиня погано доглядала, то посіріли. А темна тканина - конопляна. У мене є лляні - всі білі, а сірі - власне конопляні.
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    тааа?....Власне, не впевнена - вона така світло-світло сіра була - казали, що то натуралньий колір льону....
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ну, раз казали, то най буде. :girl_smile:
     
  15. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    І як шукала собі тканину, то бачила такий колір льону:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    здається, ту бачила www.etnodim.com.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    в Косіві є ринок величезний, але він працює в основному вночі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    ? вночі? Мабуть, йдеться про "зранку-ранесенько" ?
    Базарний день в Косові в суботу,
    він починається вдосвіта і десь о 10 год ранку починають розходитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    знаю, що колись працював саме вночі, бо в 3год. приїзджав якийсь потяг з польщі. може щось змінилося... сама хочу туди поїхати
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Птася! В мене є такі сорочки:) Зараз продаються сорочки зі вставками під вишивку, вставки не вшиті і не нашиті, а ткані- немає швів. Є жіночі і чоловічі, різні розміри, в п"ятницю буду мати 44-46розміри жіночих. В набір входить дві простенькі схеми, але при бажанні на вставках можна вишивати будь-що. Ціна таких сорочок - 170грн. Маю теж вже пошиті стильні жіночі сорочки, але зі вшитими вставками. Там настільки кравчиня все продумала, що дійсно вражає - дала підкладку під вставку, щоб прикрити виворітку. Підкладка відгинається і під нею легко вишивається. Ще є лляні чоловічі сорочки - тільки вишити:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ліля, зараз льон є всіх кольорів райдуги. Так як Аіда є кольорова, так і льон є різних кольорів.
     
    • Подобається Подобається x 1