Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А яку порадите? Я шукала, але нічого не знайшла. Можливо, не розумію на скільки вона буде густа.
     
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    З того, що є на бічних мережках, можна легко накрутити подвійних перевитих стовпчиків (тобто групками не по 2, а по 4 нитки перекручених), і між ними додавати бісер (наприклад, матовий білий, бо я щось не дуже собі уявляю блискучий на чоловічій сорочці) - бісер також трохи закриє дірочки. Якщо в центральній мережці легко витягується центральна нитка, то можна і посередині неї дати бісер, перевиті стовпчики не знаю, чи вийдуть.. А майстер-клас мережки зараз не маю часу шукати, хіба завтра вже..
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2014
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    дівчата якащо маєте кусочок полотна- спробуйте на ньому.. а мк в неті купа .. ось тут наприклад складні є , пошукайте http://www.liveinternet.ru/users/berizka/post182445190/
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Хтось ще фото сорочки обіцяв... ;)
     
  6. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Додом і я фото рукава своєї вишиванки
     
  7. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    url="http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/08/12/
     
  8. ivlana

    ivlana New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Мережка "Гречка"http://kolirbarvi.blogspot.com/2013/02/blog-post_3662.html
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Потребую поради. Вишила малому сорочку, занесла до кравчині, і мантелепа я така, не глянула уважно коли забирала, а вже вдома, ввечері роздивилась і побачила, що стійка була кравчинею вкорочена, і вкорочена не симетрично. Така за це сердита, що не можу передати(((. Вишила ту довжину, що вона мені сказала, намахалась, щоб все було симетрично і ззаду взір зійшовся, а тут така халепа(((. Порадьте, що робити: чи перевишивати чи це вже не так і помітно. Бо цей, що вишито переробити не вдасться - вона його просто обрізала((((((((((((((.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Просто, щоб перевишити треба знову всі нитки купувати, бо майже всі залишки пішли на кутасики, та і хотіла, щоб вдягнув її на 1 вересня.
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    забилам би за таке!!!
    я так люблю, щоб все було один-в-один
    перешийте, мене би нервувало б кожного разу

    кравчині висказати "фе"
    кравчині то обрізають, але обрізати треба трохи з одного краю, трохи з іншого, щоб взір мав симетрію
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ото і мене. Ну як там можна було???????? Та вона не першу вишиванку робить, і все акуратно так. Ех, пішла я в магазин((((((((((((.
     
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Таки так, може в іншому випадку було б і нормально, але цей орнамент такий, що асиметрія дуже помітна. Кравчині довіри вже немає. ((
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вишивана сорочка


    Дівчата, коли Вам шиє хтось, а не самі сто раз проговорюйте найбанальніші речі, щоб потім не було такого облому як в мене. А я буду вчитись вже на своїх помилках. Ех(((!

    Ну і ще питаннячко - як Вам сорочка (якщо б було все гуд)? Не буднуватий перід? Бо я щось постійно пробувала додати, а чоловік все критикував, тому прийшлось то все пороти, і залишити такий собі мінімалізм))).
     
    Останнє редагування: 13 Серпень 2014
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я вже як не приглядалася до фото - чистенько і дійсно дуже гарно. Чоловік був правий - сорочці нічого не бракує, дуже святкова і ошатна, узор достатньо широкий для хлопчика, в міру яскравий, а ще щось додавати - може бути перебір. Нє, ну то на мій смак ))
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    дуже гарна сорочка... шкода що так вийшло..
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дуже гарний орнамент. Хотіла в вас схему просити, якраз шукаю шось цікаве малому на сорочку з коротким рукавом. Буду дуже вдячна.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Скину Вам у ПП. Номерів ниток немає, все вибирала на око, так, щоб сподобалось))).
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Звітуюсь))). Все виправила кравчиня, лише ні фотоапарату, ні моделі зараз при собі не маю. Тому повірте на слово - тепер все симетрично і так як я хотіла))). Ура!
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Маю нестримне бажання вишити вишиванку, бажання правда зовсім не підкріплене досвідом - не вишиваю практично...все, що я вишила в життю, це весільний рушник. Потребую допомоги знаючих:)
    З чого мені починати? Де взяти викройку, взір, як той процес організувати і чи починати взагалі? Думаю, може почати з сорочки для чоловіка, оскільки в нього за три міс. ДН, буде подарунок - як дам ради, звичайно:)
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Meriroma, алгоритм такий
    найважчий - перший крок, далі простіше :)
    знайти взір, такий щоб подобався
    купити тканину на сорочку (тканини треба на довжину сорочки+довжина рукава+10% на ссідання (є таке слово?)), нитки, голку, в рукодільному магазині конкретніше підкажуть
    занести до кравчині (в рукодільних магазинах є контакти, мають своїх), якщо не будете брати з собою чоловіка (сюрприз чи подарунок), візміть звичайну костюмну сорочку, кравчиня по ній зніме мірки), кравчиня розкроїть, розмітить (+/-), де вишивати
    вишиваєте
    перете
    несете до кравчині, вона зшиває
    даруєте

    ще маєте визначитися з типом манжетів і комірця
    і про кутасики я ще пропустила
     
  21. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вибирайте щось не дуже складне, якщо хочете встигнути за 3м. З малявкою тяжкувато вишивати))