Збираємось до ПБ -2

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Fistawka, 13 Червень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я напевно таки буду купувати одіяльце-конвертик літнє нарядне, хоч маю плєди і ажурний і кольоровий махровий.
    Спершу не планувала, але потім подумала, що мені на хрестини треба буде десь дитину класти. Ну можна було б теж плєд використати, але всюди де я була на хрестинах, діток хрестили в конверті, бо воно таке штивніше трохи.
    Сестра малого хрестила в 2 тижні, не мали конверта, то хресний боявся взяти дитину, малий вовтузився, а плед мякенький... То їздили додому за цупким рушником, склали в кілька раз, щоб дитину покласти на нього.
    Може дурня, сама незнаю, але і муж вперся, що нам треба одіяло-конверт то най буде.
     
  2. knatka

    knatka Member

    На джамбула роблять таки клізму....
     
  3. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Тому я написала вище, що все залежить від пологового і від лікаря! На Мечнікова нікому з моїх знайомих і в т. ч. мені клізму не робили!
     
  4. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    вона не рекомендована протоколом, це по бажанню жінки . Мені на Джамбула не робили в 2011 році
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Мені на Мечнікова пропонували, але без тиску. Я робила.
    А в тому є якийсь негатив? Питаю, бо думала перед другими пологами зробити. Мені з тим ділом і так важко, а клізма і після пологів ще буде діяти, мало б бути легше...
     
  6. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Бо це стимуляція, яка робить перейми болючими, як і будь яка стимуляція збільшує ймовірність кисневого голодування дитини , ну і часто буває що вже жінка народила, а кишечник ще спазмує і це не буде легше, бо жінка має сходити в туалет на третю добу а три дні клізма не діє :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

Статус теми:
Закрита.