Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Початок обговорення тут
    і тут

    Варіанти списків до ПБ.
    Варіант 1:


    Варіант 2:

    Варіант 3:

    *********************************************


    я на виписку купила трикотажне платтячко і вже майже зв"язала ажурний пледик з бавовняної нитки
     
    Останнє редагування модератором: 19 Жовтень 2016
    • Корисно Корисно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. mavpena

    mavpena New Member

    Як ви боретесь з небажаним волоссям перед пологами???
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Дівчата, чи купляв хтось підгузники одиничку поштучно в районі привокзального? Здайте точки, будь ласочка.

    Вчора облазила маленькі магазинчики- всюди кажуть, що одиничку тільки пачками продають і запевняють, що ніде не знайду поштучно. Хочу різних марок взяти по декілька штук випробувати, бо в мене дуже чутлива шкіра і будь-які прокладки не підходять , думаю в малятка теж можуть бути реакції на підгузники.
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Накупіть двійок. Одинички в памперс, хагіс, ліберо +-одинаково добрі, якщо брати ті ніжні. Ще кажуть дада теж добрі, я не пробувала.
     
  5. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Двійки "на пробу" не будуть великі? я думала як до двійок за пару тижнів після народження доростем.
    Виходить зараз дати собі спокій, купити по маленькій пачці хагісів і памперсів тих кращих і витягнути по декілька штук в пологовий :girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2016 ---
    Ще хтось починав збирати торби на середині 33-ого тижня? Думаю чи не зарано, чи то я одна така шалена?
    Мама і секруха якось дивно реагують, а мені вже зараз важко ходити, на узд казали, що малюк дуже низько, живіт великий, боюсь відтягувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Двійки переважно від 3кг, тому не думаю, що будуть великі.
    Добре, що ви вже пакуєтесь, поки маєте сили і бажання.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Дякую дуже, нам прогнозують вагу 3,5 -4 кг, мене вже паніка накриває хвилями.
     
  8. Veranda

    Veranda Member

    Теж 33 тиждень і теж закупи в повному розпалі. На останньому огляді лікар сказала, що малюк вже досить низько. Після того 70% речей в пологовий були куплені (хоча більшою мірою замовлені) протягом 2х днів :girl_crazy:, бо вночі прокидалася і прокручувала в голові список потрібного:girl_impossible:.То все не просить їсти, хай стоїть готове і буде всім спокійніше. Орієнтувалася на списки з цієї теми+ трохи інших форумів підчитала. З медикаментів не буду купувати наперед певно нічого, все вже на місці.
     
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    В мене з 30 тижня почалось збирання)) може і зашвидко, але так купляю по 1-2 пункти зі списку, щоб по ім зразу вся сума не вдарила по кишені.
    Ну і нам кажуть можливо предчасне, так що краще бути готовим. Чоловіку вже два рази снилось що їде в роддом)))))) то в нього взагалі стрес він перший виступає за те щоб сумки поскладати :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Моя дитина народилась з вагою 4 кг, в пб я брала 2-ки, але вдома ми ще місяць користувались одиничками, бо двійки протікали. То ще залежить і від об'ємів дитині, бо при різному зрості та вага по різному виглядає, мій був досить таким тоненьким) так що візьміть різних, так не вгадаєте, та й що там тої пачки, коли по 8-10 штук в день витрачається.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  11. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Це ви шалена ? я зараз на 18 тижні, сиджу вже і думаю - коли б то починати пакувати сумки :girl_crazy:. Тоді стараюсь сама себе заспокоїти, що ще рано. І заспокоююсь, за пару днів, знову нападає паніка : а що якщо я потім забуду; а якщо я не все куплю; а якщо.... ух...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І ще врахуйте, якщо дитинка буде мати таку ж чутливу шкіру, як у вас, то підготуйте собі і багаторазові підгузники. Моя доця мала подразнення від усіх видів памперсів
     
  13. SovaBa

    SovaBa noctua

    Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, що входить до дорожезного комплекту на плановий кесарський розтин ? Бо ціну називають шалену просто - 1800+ грн, то в аптеці лікарняній, звісно
     
  14. SovaBa

    SovaBa noctua

    власне, ціна вже 2035 грн ))) Круто взагалі.

    може хтось буде мати КР найближчим часом і може сфотографувати список необхідних ліків? бо то явно якась аптечна корупція)))
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2016
  15. Kichka

    Kichka Member

    Є на олх є памперси преміум 1 запаковані по дві шт.,жіночка що продає буває в районі привокзального,думаю моглаб вам підвести.Якщо потрібно - можу дати вам тел.Вона має і вологі серветки.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
  16. SovaBa

    SovaBa noctua

    а яка їх ціна- напишіть, будь-ласка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Kichka

    Kichka Member

    1 шт-3.50,тобто упаковка 7

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
  18. Kichka

    Kichka Member

    В інших містах є й дешевші до 3 грн,але оплачувати пересилку вигідно коли береш багато.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2016
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата, а підкажіть на рахунок одягу для малючка із списку в ПБ.
    Той що на самі роди, то мають бути окремо штанці і розпашонка? Чи без різниці і одягають у те що буде ??
     
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Саме так
     
    • Подобається Подобається x 1