Збираємось до ПБ -2

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Fistawka, 13 Червень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я напевно таки буду купувати одіяльце-конвертик літнє нарядне, хоч маю плєди і ажурний і кольоровий махровий.
    Спершу не планувала, але потім подумала, що мені на хрестини треба буде десь дитину класти. Ну можна було б теж плєд використати, але всюди де я була на хрестинах, діток хрестили в конверті, бо воно таке штивніше трохи.
    Сестра малого хрестила в 2 тижні, не мали конверта, то хресний боявся взяти дитину, малий вовтузився, а плед мякенький... То їздили додому за цупким рушником, склали в кілька раз, щоб дитину покласти на нього.
    Може дурня, сама незнаю, але і муж вперся, що нам треба одіяло-конверт то най буде.
     
  2. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Хіба, можливо ще що куплю конверт- ковдру, ну тоді не буде потрібна стрічка, бо буде на липучках триматись. Я якщо я куплю пледики або ковдрочки, то потрібно буде їх чимось прикріпити (думаю стрічка гарно до того діла підійде).
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Коли перерізають пуповину, ставлять зажим. А потім Щодня зав'язують біля зажима ниточку, щоб пупок заживав добре...
     
  4. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    о то щось нове, нам окрім зажима, більш нічим не обв"язували ;)
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    згадую виписку меншого
    ляпота
    в штани/кофтину одягла, в слінг поклала, тато торби в руки і додому
     
  6. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    не нове, моєму малому теж так робили.

    оцей варіант теж продумую, принаймні в торбу собі слінг спакую, а там буде видно, може відразу й пригодиться
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ну я зразу так спланувала, і так сталось
    і порівняно з сашиною випискою, спогади приємніші
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Так, тільки в мене їх двоє, навіть не розглядаю слінг
     
  9. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Можна один слінг Вам, а інший щасливому таткові ;), а торби нехай бабусі з дідусями несуть :girl_cool:
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ехххх, тахіба мене б то зупинило? навіть 3
    до слова, з 2 легше гуляти, коли є слінг - один в слінгу, другий в візочоку (і контакт по черзі забезпечуєм, і погодувати легше, і одничний візок легше возити)
    я не подстрєкаю, я ділюсь досвідом
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    І в мене так. Медсестру відіслала, диину вдягнула сама і пішла, винесла сама своїм хлопцям найцінніший згорток.
     
  12. Fergie

    Fergie New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    зі мною було все аналогічно. Теж здерли 50 грн, і тих медикаментів я в очі не бачила.
    ДІВЧАТА менше роздавайте грошей в пологовому, ітак кожного дня працює різна зміна.
     
  13. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я сьогодні нарешті на 33-ому тижні почала свої збори до ПБ :girl_curtsey:
    Зайшли з чоловіком в Чікко в Магнусі купили пачку шортиків післяродових (79грн) і пачку звич. трусиків (39грн), прокладки 10шт (134грн), але то певно мало буде на тих 3-5 днів, то думаю ще купити урологічних від Сені, ну й саморобних хоча б парочку зробити :girl_cool: Малому одяг в ПБ купила вже давно, а в Чікко прикупили йому ножички і палички для вушок, хотіла ще аспіратор назальний, але на разі не було :sad: До речі дали нам ще подаруночок - 1 прокладка післяродова, 2 пачечки прокладок для грудей, якісь пробнічки кремів і соску для малого, як кажуть 'мелочь, но приятно' :girl_claping:
    На самі пологи прикупила собі таку сорочку-балахон, чоловік довго з мене сміявся ще вдома :girl_crazy:, ще одну нічнушку купила трохи ліпшу і халатик
    За пеленками одноразовими, памперсами і всякими лікарствами по списку поїду якось в аптеку Знахар, кажуть там дешевше, ну... побачимо :)
     
  14. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    отак в мене було, заплатила гроші, а наступний день медсестри тої не було. Вони працюють добу через три, то вже її не дочекалась. Тепер планую лікарю заплатити, акушерці і неонатологу і все.
     
  15. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    і мені, будь ласка, але по ПБ на Джамбула, щоб орієнтуватись, так би мовити:girl_smile:
     
  16. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчата, таке питання - який краще купити термометр для малявки в пологовий, бо бачила є всякі різні (вушні, під пашку і т.д.)??? Які з них більш точні, ну і по ціні як орієнтуватись - чим дорожчий, тим кращий, чи тут краще вибирати по виробнику?
    І ще - чи потрібно брати в пологовий такі штуки як: молоковідсмокчувач, соску, бутилочку, кашу (на випадок якщо не буде молока). А то я шось така зелена у тому всьому :girl_blush2:
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ні-ні-ні!!!!
    ану бігом читати!
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=46994
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Спочатку йдете і дуже уважно читаєте ось це, ось це, ось це, ось це і ось це ( і за компанію решту тем розділу), а тоді самостійно вирішуєте що ж вам треба.
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А то обов"язково тепер мати?
    Бо я не брала першого разу.
    Ні, нічого не треба.)
    Прочитайте собі ссилку, яку дала algo.
    І взагалі про ГВ гілочку перегляньте, поки не пізно, щоб потім бути в курсі. Краще заздалегіть бути "підкованим", аніж потім розгрібати наслідки.
     
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Термометр треба не для малявки, а для себе (на батальній принаймі). Будете щодня собі темп. міряти. В мене є електронний, то він кожен раз щось інше показує. Найточніший - ртутний звичайний.
    В роддомі є аптеки. Всякі каші і пляшки там в любий час купите. Я купляла наперед, то ще досі не користувалась і не відкривала навіть.
     
  21. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ну так - і не забути його там розтовкти)))) шоб додому швидше йти
    нашо то лишнє тягнути?
     
Статус теми:
Закрита.