Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

 1. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  От в мене з паралельною парковкою теж ще не дуже. Там де місця впритик - не припаркуюся. Схему розумію, а практика не виходить. Хоча я в більшості уникаю паралельної парковки. А треба якраз зібратися з силами і тренуватися.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Паралельну парковку можна відшліфувати лише практикою, спокійно, щоб ніхто ззаду не підганяв.
  Шукайте такі місця і тренуйтесь. Все залежить ще від ширини дороги, чи є можливість більше вивернути колеса. Взагалі, багато факторів, треба пробувати і тоді воно прийде. Ну і знати чітко габарити своєї машини, якщо немає парктроніків.
  Але, повірте, коли навчитеся, то буде, так, як задом: легше, ніж передом.
   
 3. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

  Я віддотила паралельну парковку після того як прийшлось багато в центрі паркуватись, часом вже в такі вузькі місця вставала, сама собі дивувалась. Але це дійсно справа практики, бо був період що я місяців 4 не їздила то потім знову згадувала як то воно правильно паркуватись.
  Можна на арену їздити вчитись, я так на початках робила. Там собі ставила обмежувачі і відточувати паркування
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  @Lyudvig задом теж, ще треба навчитись паркуватись :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:.
   
  Останнє редагування: 24 Лютий 2020
  • Смішно Смішно x 1
 5. Tropikanka

  Tropikanka Active Member

  А як можна припаркуватися передом паралельно? то хіба має бути ну дуже багато місця
   
 6. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Це я в загальному, про паркування задом і передом.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  Відколи біля нас відкрили Ашан, де парковка ну дуууже вузенька, я навчилась нормально паркуватись та на око визначати влізу-не влізу)), зможе водій сусід відчинити свої двері без матюків), чи ліпше не пхатись.
  Та не тільки я, навіть мої діти, які мені завжди помагають шукати паркомісце, підказують "ооо, ти тут станеш", або "ойой, маммм, ти тут не влізеш...їдем далі".:girl_crazy:

  А от найсклшадніша парковка- то не парковка, то самубійство для мене:facepalm:, це коли потрібно влізти в кишеньку де машини стоять в ряд.
  Ну, капець, я мушу зробити пару маневрів взад-вперід шоб влізтися, і всерівно з боку воно не якось кривувато.:scratch_one-s_head:
   
  Останнє редагування: 25 Лютий 2020
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. podolyanochka

  podolyanochka Well-Known Member

  Час карантину - мій ідеальний момент для відновлення навиків кермування авто :). Дітей загрузили і на майданчик... вони правда скаржаться на головний біль і нудоту після 20 хв... ну і хай - я сама більше не витримую, як і авто здається. Паралельно почитую правила (нагадую чоловікові ггг - він тепер не радий) і знаки, трохи тести роблю. Як же то все важко після 10-річної перерви; ще й з автомата пересісти на механіку. У планах влітку виїхати на дорогу. Парківка - то капець. Вчора вчилася заїжджати в гараж заднім ходом - людоньки ЯК ВИ ЦЕ РОБИТЕ? Про паралельну парковку я тихо мовчу.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. mokhnatska lesia

  mokhnatska lesia Well-Known Member

  @podolyanochka все прийде з часом, пробуйте кілька разів, не спішіть, тим паче, зараз мало машин, пробуйте в гараж заїжджати передом, якщо є така можливість,
  в мене універсал, то в більшості випадків я паркуюся задом, особливо по парковках біля супермаркетів. В гараж також заїжджаю задом, ще й під гірку, ще й треба трохи косо, бо в гаражі багато всього зберігається.
  З часом Ви добре відчуєте габарити авто і паралельна парковка не буде така страшна.
  --- дописи об"єднано, 30 Березень 2020 ---
  А ще в ютубі є відеоролики, як паркуватися, я їх просто трохи подивилася, як машина себе веде при певних маневрах, мені візуально це допомогло, а ще я вчилася сама без коментаторів на парковках біля супермакетів, де було багато вільних місць, виходила з машини і дивилася чи добре припаркувалася на виділених лініями місцях
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Інформативно Інформативно x 1