Змінити себе - можливо?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Masja, 5 Листопад 2017.

 1. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 2
 2. Online

  Online Well-Known Member

  Дуже правильний і тверезий посил. Краще і не скажеш. Правда трохи ідеалізовано. Бо зі свекрухою, батьками, чоловіком - це повинно працювати в дві сторони. Нічого з того не буде, якщо ти від них "відчепишся", а вони від тебе - ні. Хіба що тебе перестане це зачіпати. А за дітей - свята правда. Джерелом 90% проблем з дитиною є піськомірство з іншими батьками - "щоб наша не гірша" і намагання зліпити зручну для всіх дитину "щоб не позорила нас серед людей". Спостерігаю таке щодня. І мене так ростили теж. :) Тому коли в себе або чоловіка бачу такі симптоми стосовно вже наших дітей, то зразу б'ю себе (і його) по руках.:)))
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Посилати тепер всі вміють:girl_crazy:
  Мені не сподобалося. То така інструкція: станьте вищими від суєти цього світу, забороніть собі ображатися, злитися і робити дурні помилки в спілкуванні з людьми. Дайте всім спокій. Не реагуйте ні на що. Наберіть 103. Замовте номер на Кульпарківській:girl_emo:
  Людина істота соціальна і залежна від поведінки близьких. Все одно час від часу якісь ситуації будуть зачіпати, та й бажання випендритися майже в кожного проскакує. Я б не брала ті поради близько до серця.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Online

  Online Well-Known Member

  Нє, ну то шо розвелося гуру, готових за дрібну копійку всіх навчити правильно жити - то да. :))) Але за себе скажу, до багатьох речей з цієї статті я колись дійшла сама інтуїтивно. Методом тику) І так, це працює. Якщо не сприймати все буквально і робити поправку на обставини. Батьки (і не тільки) почнуть вважати тебе зрілим, коли ти станеш зрілим.І переріжеш ментальну пуповину. Токсичні люди перестануть намагатися тебе вкусити, якщо тебе це не колише. Справді не колише, а не тримаєш себе в руках з останніх сил. З чоловіком складніше, звісно. Бо з ним живеш 24/7. Тому тут треба індивідуальний підхід... :crazy: Ну і це все не панацея, звісно. Я ж не готую їсти за однією книгою рецептів все життя і на всі випадки. Навіщо тоді користуватися якимось одними рецептами поведінки? Пробую, міксую, до чогось сама дохожу, щось читаю, слухаю, в інших "підглядаю"... В деяких сферах дозріла і якісь проблеми самі відпали. В деяких дозріваю... Якби сьогоднішнє розуміння в 20 років - було б набагато простіше. І більше часу насолоджуватись результатом, а не боротися з проблемами. Тому щиро захоплююся людьми, в яких внутрішня зрілість в заводських настройках.:)))
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  • Подобається Подобається x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 5. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Цікаво сказано, що є то є. Життя настільки різнобарвне, що важко визначити кольоротип, і взагалі, на ту тему можна багато і довго говорити.
   
 6. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Ви таких знаєте?))
  Я повністю з Вами погоджуюся. То треба дійти до всього методом "прощупування своїми власними руками". І я б ще залишала в житті місце для помилок і слабинок: не для того, щоб їх допускати, а щоб не робити з кожної трагедії.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 1
 7. ShorpaJanna

  ShorpaJanna Member

  Змінити себе можливо, але це потребує сильна самодисципліна.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1