Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Пишу про все.
    Моя старша дітка,
    @Orman - Максим,
    Приходить в себе. Перші дні після операції - слабусінький був... Хто стикався, певно, зрозуміє. Коли твоя дитина - неймовірно швидкісний говорун - мовчить. І тільки підстогнує. Весь час. Окрім сну після знеболювальних. Ніяких бажань, коментарів та рухів.
    Але, Слава Богу, йде на поправку. Чоловік заїзджав сьогодні в Інститут (де вони перед апендицитом лежали), забирав деякі речі, машину, то тамтешні лікарі чекають їх і передають вітання. Взагалі, там класні умови: палата з еркером (правда, з вікна - Байкове кладовище :girl_crazy: та лижно-санковий спуск), душ+туалет.
    А в нинішній - ну..совдепія з видовбанним вікном. Пластикове вікно поставили - а от обкультурити - ні.
    Сьогодні зранку мама за мною заїхала - поїхали в поліклініку (менший підкашлює, а в мене - тонзиліт і вірусяка з суботи). Далі в іншу лікарню - мамі знімати шви після оперованого перелому. Там зустріла подругу - її поселяли в пологовий. Значить ось-ось :d25:. І хоч 41т, перейм нема і не відомо, чи будуть чекати їх... Але то фінал вагітності після кількох зв.
    А я слаба, сил нема. З трудом навіть ліки відкручую. І взагалі, останніми днями в мені проявилось багато тих хвороб, які переживав чи переживає старший син. Треба заспокоювати нерви. Знаходити духовний спокій. Зараз - якраз той час. Бо вже багато часу рідко вдається заспокоїтись. Якийсь рік не простий. І продовжує бути непростим. Навіть, коли головою розумію, що є можливість поспати з дітьми вдень - не можу заснути, бо думки, бо плани, бо в цей час можна багато чого зробити...
    Наразі, маю наслідки.
    Купила старшому подаруночки, обновки. А замість того, щоб після обіду йти лікувати зуби - і додому, я вилежуюсь у мами. Батько в відрядженні, тож одна одній.. нє, цього разу не допомагаєм. Бо я - ніяка помічниця: мене морозить, кістки та мязи болять, думки плутаються і всяке-таке.
    Треба цим періодом скористатись, налагодити духовно-фізічно-логічний стан :girl_crazy:.
    І ще замайорила перспектива виїхати на тимчасове місце проживання до Львову, поки не доробимо ремонт. По-перше, вже той стан недоробленності будинку дуже пригнічує, а по-друге - старшого та пилюка загонить ще раз в лікарню. :girl_cray:
    Та і накопичились справи, походи по львівським інстанціям.
    Ох, скоріше б прийти в себе.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    @Freedom UK тримайтесь, все так не буде. Бог ніколи не дає людині більше випробувань, ніж вона може це винести.
    по темі лікарів - взялась я за свої зуби. я страшенно боюсь стоматологів, і якби мене не припекла болюча вісімка і сестра не порадила мені такого красунчика лікаря, навряд чи мої зуби ще з рік побачили бормашинку. і хоч я одружена і порядна дружина, але так приємно бігати до такого милого і симпатичного стоматолога на побачення....ой, візити))) (неодоужені дівчата, можу здати точку - стоматологу 32 роки,холостяк:))
    дітьо ходить в садок, муж на роботу, періодично ниють обоє. я, щоб хоч трохи розвіятись і чимось зайнятись, взялась за питання благоустрою нашого багатоквартирного будинку. але то не цікаво. цікаво те,що почала читати книгу "викинь мотлох з життя" і полетіло все з хати:))) муж каже, що скоро лиш голі стіни залишаться. але реально, мина цій квартирі живемо лиш 3 роки, а стільки непотрібних речей за цей час скопилось, мама не горюй. тож ревізія йде повним ходом.
    а в суботу приїздає з-за кордону мама! і приїзджає не просто так, а в честь народження мого племінника, який поки чемно сидить в животику моєї сестрички і, здається, поки бабуся не приїде, поти й не думає вилазити:)))
    ну й чуть веселості наостанок: мою доньку дуже зацікавила тема, що в тітки в пузіку живе ляля. тепер вона на всіх малюнках персонажам лялі в пузіках домальовує. при чому в мами в животику живуть дівчатка, а в татів - хлопчики. така от логіка в 3-ьох річної дитини;)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Маю трохи розхитані нерви, проте, не дивлячись (ну ок, дивлячись поверхнево :girl_crazy:) на те, що цього тижня вкрали у чоловіка в лікарні ноут,


    зараз наврочищусь :girl_haha:. Ноуту 8 років. Місяць тому здавала на діагностику, бо глючив: батарея вже тримає тільки з мережі, жорсткий диск потребує скорої заміни. Тому, всі необхідні резервні копії були зроблені, а саме майно... Купим новий :girl_cool:
    Малого сьогодні виписують і буде він декілька днів вдома (у моїх батьків), а там - на дообслідування і, скоріш за все, будемо пильнувати астму. Ніколи не думала, але, наразі астма - це як благословіння... Бо за цей тиждень такого наслухались... Навіть снід висувався як можливий діагноз. Це така лікарська манера. Ляпнути свою "версію" - а потім перевіряти. І перевіряти через добу, щоб було про що подумати батькам. :girl_impossible:Ясна річ, що сніду нема, як вітрянки і всякого такого, про що чоловік мені завбачливо не говорив :connie_pull-pigtail.
    Я переживаю екватор свого захворювання, антибіотиків ще пити 3 дні. Тому, теж все достатньо веселково.
    Наготовлю салатиків, солодку ковбаску. І не тільки з нагоди побачення частини своєї сімї, а ще й малому тигрику завтра 1 рік.
    Життя продовжується, боротьба продовжується. Аж легше стало, коли написала :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Оптимістично Оптимістично x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ми вдома. на лікарняному. в Кві бронхіт, К просто кашлі-соплі, я - бобік здох. якось емоційно і фізично на нулі. вкотре шукаю сили і стимули до схуднення. чи то все лінь, чи то сил нема. сама вже не знаю...
    копніть-посваріть-пожалійте-підбадьорте ... мене хтось(необхідне підкреслити)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене те саме 2 тижні. Спочатку малий з Т 40, потім я без Т, але краще б було з нею. Мене всю ломало і боліло. Привіт-бронхіт.
    З схудненням "пощастило". Мене змогли перевести в наступну фітнес-групу на тиждень пізніше. Почувши мій голос сказали що довідку можу не нести :girl_crazy:.
    Скучила за донею. 2 тижні в батьків щоб не заразилася від нас.

    Хочу весни. Тепла. Завершення гавкально-сопельного періоду. Пити каву надворі, гуляти з сухими ногами (і носом).
    І взагалі хочу носа надвір висунути :girl_in_dreams:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Щось так важко мала вітрянку переносить. І я теж важко переношу її вітрянку.
    За 5 тижнів це друга інфекційна хвороба, і я щось в неадекваті..вчора малій при 39 всунула наніч пврацетамол...здогадайтеся, хто всю ніч не спав? Питається - нащо ?, як всьо ок було.
    Взяла в сусідки мазюку від чухання - та, мало мені було води з содою - тепер двоє дітей кашляють, бо там якась така ударна доза ментолу до всього решти, що як в пенсіонерів тепер пахне, і не вивітрюється, зараза.
    А малу обсипало і по вухах, і по долонях, добре, що невеликі, але багато. Іііі, я устал, сьогодні 3 день. В перший гонила як скажена на біговелі, вчора нила, сьогодні мама вже чудить.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Проза- хворі діти, і ще бабця 93 роки, лікуємось. Я не ходжу в спортзал і від того дуже злюсь. Ми не поїдемо цього року до мами в Португалії, Тай напевно на море також, і це ще більше мене засмучує. Надіюсь хоч мамуся зможе приїхати і ми виберемось хоч в Карпати. Ремонт тягнеться, бо робим самі з чоловіком, а так як малявки хворі , то чоловік сам. Треба вирішити дальші кроки по роботі , а я боюсь і не знаю як зробити щоб було мені добре. І це найбільше мене дратує.
    Врочистість скоро весна і я купила сукні і спідниці, і дякуючи чарівній Вікторії, яка навчила і вселила впевненість, я одягаю навіть зимою. Ще три місяці і закінчиться стаття витрат репетитори і надіюсь ремонт, і я найду нову "запарку" і буду мучити чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Лікую я пневмонію. Собі.
    Все крутиться в моїй голові думка, що наскільки материнська любов така ...хм... всепроникна. Трьома діагнозами/симптомами, які були в старшого малого - тими хворію і я. Малий у батьків, з понеділка поїдуть на дообстеження та долікування, при потребі. Вчора провідувала - який же він мужній, став більш свідомим. Мені листівки написав-намалював. І так спілкуватись почав, більш по-дорослому. Тільки інтонація, вимова - ще такі дитячі та рідненькі :)
    Залишилось мені 5 уколів з 14. Дихати стало легше, навіть 2 дні як гуляти виходжу. Ліки дещо снодійні - і я засинаю: в одязі, без чищення зубів чи молитви :girl_crazy:. А все тому, що думаю прилягти на 5 хвилин після того, як вкладу меншенького. А чоловік пару годин згодом будить мене і приходиться дороблювати вечірні справи :connie_pull-pigtail.
    Маю на меті довязати сукні. Вязані, але мені вже короткі. Ще років 5 тому на це не звернула б увагу, довжина десь з долоню вище колін. Але от сьогодні вийшла гуляти, і по самовідчуттям - наче гола. Люблю довжину, щоб коліна закривав одяг. Це врочистість - бо в оці дві сукні влізла. Влазила і раніше, тільки зараз виглядаю охайніше в них :girl_crazy:.
    Нарешті поновила щоденні вправи, а то фактично з вересня мене відвернуло від того.
    Чим можна "полегшити стан" синців від уколів? :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  11. basia

    basia Well-Known Member

    Сьогоднішню прозу я сама собі влаштувала - мабуть, ще кілька днів адреналін повертатиметься до нормальних значень. Раненько, гарний день очікується, приїхала до праці, п"ятниця, дитина (якщо чесно, то цілком майже доросла) пішла в поліклініку. Дзвінок. Дитина в риданнях щось намагається сказати, а я нічого розібрати не можу. Думки в моїй голові в той момент встановили всі світові рекорди швидкості: хтось близький помер? щось в поліклініці сказали ТАКЕ? Коли , нарешті, вона змогла зв"язно пояснити, я вже була така, як треба.
    В нашому селі Онур зробив дороги. Це значить, що коли автівки везуть дітей/батьків до школи/ садочку/ на роботу, то швидкість така, ніби перехрестя треба не перетнути, а перелетіти. Ну і біля нашого паркану розтерли собаку по асфальту. Мало того, її акуратненько кинули нам під хвіртку. Дєтка сонна виходить, а тут...
    Чесно, я не знаю, яка б реакція була в мене. Цілий день я провела в роздумах як я маю зайти на подвір"я, чи йти до власника собаки, щоб забрав, чи самим десь везти і закопати. Так, я страшна боягузка...
    але коли я повернулась, нещасного песика вже не було, мабуть господар прибрав(((((
    П.С. Врочистість для мене, прото гігантська - це сонячний день ! І вчора теж !
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Напевно і я тут відзначуся. Маю натхнення до писанини. Тиждень був важкий. І закінчився теж без особливих втішних подій. Ситуація, яка мала вирішитися сьогодні, отримала пролонгацію на 2 тижні. А ця пролонгація заставляє мене задуматися на чиєму все таки боці правосуддя. Тому настрій в мене не дуже веселий. Батьки підкидають проблем. Люблять вони в мене стан вічної будови і вічного бардаку. І ще я винна, що не підтримую ідеальної чистоти. А в мене, так на хвилиночку, мала дитина, три коти, і два мужчини, які тарілку максимум до умивальнику можуть донести і то не завжди. Хоч я стараюся трохи по системі «флай леді» прибирати, але цього тижня було дуже сонячно і відповідно дуже гарно видно весь той бруд, який назбирався за зиму. І «бобік здох». То треба мати коняче здоров’я, щоб вставати в 6:00, працювати (о, щастя, в мене лиш пів дня!) на роботі, потім готувати/прибирати/погуляти з дитиною/приділити їй час, а ще бажано собі мінімально увагу приділити... Нє, я не жаліюся. Так, я знаю, що є жінки, яким ще складніше. Багатодітні мами, вам реально треба пам`ятник за життя ставити (Люблю читати вашу тему на ДП). В мене ж не так багато життєвих турбот, але зараз щось емоційно важко. Маю великі сподівання, що прийде весна і все буде сприйматися легше і позитивніше. Як мінімум може дитина полюбить гуляти, бо то цілий квест хоч раз на три дні її вивести на вулицю.
    Всім гарних і позитивних вихідних! Щоб вихідні були справді вихідними, а не плавно перейшли в другу зміну на кухні. :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Сьогодні день почався останнім уколом в насинячені курсом антибіотиків сідниці. Потім сон до 11, аж поки аромоксамит памперсу не розбудив мою совість.
    Далі тотальні збори речей з готовністю виїхати вже (вже!) на Львів. Десь посеред ганянь в розпачі з пакунками хата-гараж я зашпорталась за новенький дріт (вчора електрик встановив) - і виникло бобо на пальцях ноги.
    Таки дозбиралась, відвіз мене чоловік до батьків, і тут я мала розфасувати речі. Мене чекає квест з тим сортуванням, вирішуватиму долю речей за 3 секунди: носитиму/не носитиму/що це? Тільки перша категорія залишиться :girl_crazy:.
    На цьому тижні тре дообстежити дитину, десь там посеред обстежень та лікувань мушу доробити зуб і не вскочити в халепу з... в общєм, берегтися мені треба :girl_bye:, бо тих антибіотиків, починаючи з лікування зуба - предостатньо...
    У меншого дещо режим збився (ага, майже тиждень о 21 засинати в машині на 15 хвилин, потім підйом і бодрящий стан до 23, а то і до 00).
    І хоч палець на нозі синючо-чорно-фіолетовий, але ніби рухається :girl_claping:.
    Малюка присипляю, ніжимось.
    Вперше за довгий час, всі троє синочків сплять в одній хаті. І я з ними. Хай навіть не в нашій, бо наша закрита на ремонт :girl_tender:.
    Пора починати думати про весну. Добраніч :kisss:
     
    • Подобається x 6
    • мімімі x 4
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Оптимістично x 1
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Врочистість: хух, нарешті можна сісти і трошки відпочити.
    Святкували нині ДН чоловіка. Цілий день приймали гостей. Забили кожен на свої проблеми, відпочивали, їли-пили і розважалися. Півгодини тому пішов останній гість, і мені залишилося тільки перемити гору посуду. :girl_crazy:
    Мій 4-місячний племінник - таке чудо малесеньке! Так файно вже усміхається і міцно тримає цьоцю за палець. Які вони в такому віці пухнасті! :girl_tender::girl_in_love:
    Проза... та ну її в ніс.
    Не сьогодні.:girl_crazy::connie_pull-pigtail
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    А я сюди "про ніс" понию. Не про свій. Малого. 3 дні АЖ в садочку - і знову лиє.
    Я відпила свої антибіотики. Гайморит втік. Бронхи подякували.
    Тіло все болить від тренувань.
    Знову взяла собі роботу для душІ. Заробітку небагато - зате є час для подумати. Правда, як я буду з своїм соплістом працювати... Поки незнаю. Покладала надію на садочок.
    Ну, нічого, не вперше.

    Сьогодні мала гарну вечірню прогулянку з доцею і своїм татом. Згадала як в дитинстві любила з ним гуляти. Тепер так само світиться від щастя моя Гануся, бо дідусь - найвеселіший і найдобріший! Мить, зупинись!!!!
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сто років не писала), все часу бракує! І от зараз теж би спати пора, а мене розпирає))). Маємо другого в хаті четверторозрядника по шахах). Був сьогодні на турнірі. Виграв 5 партій з 8. На останній домовився))). В житті не пропаде. Викрутиться. Так реготала з того. Як завжди в мене все вирішується в останню мить. І от малий вирішив не ризикувати, а одразу домовитись. Свого досяг), може не аж дуже чесно), але, як показала практика, таке вміння у житті дуже корисне. Бо я от так не вмію. В мене все «згідно чинного законодавства».
    Наступний тиждень планується дуже насичений. В мене на нього були грандіозні плани. Але ці плани щодня змінюються на 180 градусів. В планах було море, потім були гори, потім були давні друзі, потім було багато друзів. А я ніяк не визначусь. І мене то починає дратувати. Тому я просто хочу його пережити. І отримати море позитивних емоцій). Ну і про позитив. Діти - то таки великий Божий дар! І хоч деколи вони мене доводять до шалу (в прямому значенні), але частіше я від них балдію). Люблю їх сильно.
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я вже вас згадувала днями, як заглядала в цю тему)

    і я теж давно хочу написати, але часу геть нема, хіба шось десь коротко пишу з телефона. Помітила, що ще пару років тому тут писали якось про події в межах одного дня, типу - встала, випила каву, закинула прання. А тепер пишуть раз на довший період часу з більшим аналізом подій, що минули. І я так.
    Забембалася я, щоб не сказати ще гірше. Чоловікова мама вже третій тиждень в лікарні, нині два тижні після операції. Чоловік вранці в лікарню, потім треба довше попрацювати, і ще купу разів треба переночувати з татом, бо шось йому на серце зле, а він навіть ліки не дуже приймає, треб його пильнувати. Я отак не раз думала, що то важко би було лишитися самій ночувати з двома дітьми, але ж тут маю перший досвід - вже довелося за ті два тижні більше спати самим, без допомоги чоловіка на миття-вкладання. Виявляється до всього можна прилаштуватися і звикнутися, але ліпше би тих нагод не було.
    І я ніяк не можу поповнити свій "мамський ресурс". Як би то відпочити, коли нема як? То в лікарню наготуй їжу майже щодня, батькові шось завезти раз на пару днів, ну і собі... Гуляння, вкладання, годування, читання...
    Взагалі ніяк нам з тим відпочинком не фортить - все минуле літо ніде не вибралися, хіба разок на вихідні. Бронювали якось на довше - то я захворіла так, шо ледь вдома лазила. Восени як були гарні теплі дні - чоловік хворів просто капець як. Хотів чоловік в березні в Туреччину махнути - ну та куда вже тут з лікарнями. Навіть на пару днів лютого забукали нашу улюблену Шипільську - і то відклали бронь через ті ж хвороби. Тепер думаємо чи є сенс купувати зараз якийсь тур на літо - бо незнати як там з батьками буде чи не доведеться знову відкладати.
    Короч це до теми "в якому віці народжувати" - бути одною єдиною пізньою дитиною - то є складно для самої тої дитини і її сім'ї, коли батькам вже під 80. Ніхто не замінить, не підстрахує. Завжди і всюди має бути він сам. А я вже часом немаю сил підтримувати, помагати і всяке таке ((
    Ну але я таки цього разу якось стараюся не занепадати , певно мене Боженько тримає дуже моцно, ше трохи здужаю тягнути , принаймні своє домашнє, а все решта рано чи пізно має закінчитися.
     
    • Співчуваю x 6
    • Подобається x 4
    • Погоджуюся x 3
    • Оптимістично x 3
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    Я кульгаю, але палець на нозі виглядає ліпше. Сподіваюсь, докашлюю останні стадії пневмонії.
    Ще хочу встигнути досортувати передостанній баул речей, і в кімнаті буде порядок.
    Діти, Слава Богу, тішать здоровям. Зі старшим реальну картину побачимо після обстеження, вже скоро. Обстеження, тижневе відрядження чоловіка - ось лютий і мине.
    Врочистості?
    Планую виздоровіти :) і потрапити на зустріч з друзями, вже другий місяць "людей не бачу" :girl_crazy:.
    А духовка ось-ось таймером пропіщить - сирник на вечерю готовий :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Напишу тут. До сопливого малого додалася мала. Зломала руку. Підслизнулася. Ще й ліву (робочу).
    Всі плани псу під хвіст!!! :girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 23
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 3