Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (9)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rapsodiya, 24 Червень 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    ********************************************************************
    доброго ранку!!)))
    ех вчора день був, відсиділася дома, спекла смачнючийкексик, пішла на тренуванння))
    а зараз вже прокинулася, помила голову йду варити кавусю, бо як ранок починається з кави з молочком то вже добра ознака)))) а потім на проект, добре що нині хіба до обіду, а потім валю аж на Сихів передавати посилку і то моя проза бо я думала що заберуть з дому а прийдеться піднімати свою Жозефіну))))) ох я б закордон так махнула зараз - але нема візи і те чекати ще трохи часу)) добре хотть мріяти ніхто не забороняє: відкриваю вікно на кухні і уявляю що десь в Венеції)))) всьо, пішла пити каву їсти кашку і сушити голову бо спізнюся))
    всім такого дня при якому Ви б не мали проблем)))))
     
    Останнє редагування модератором: 27 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Не зважаючи на таку сонну погоду, ми з малою вже встали:girl_blush2:. Їмо і збираємось на заняття, по дорозі покупки в магазині, заскочити на базар...далі ще незнаю, сьоні наш татко на роботі аж до завтра:girl_blum:.Можна гулять))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    І ми вже давно встали, щось мацьоп розплакався, розбудився потім знов трохи поспав. А в мене насмарк ((( і не знаю чи десь простудилася чи алергія. Печально трохи, але головне щоб мале не набралося, а я вже потерплю. На вулиці дощ ((( може розпогодиться, бо хочу на вулицю з малим.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    16 год. без ДП- питка:girl_haha::girl_impossible:.
    Одним воком вас читнула, бо,знаючі люди, ми написали в карму що чоловіку тре есемескати. А я що, я послухала(своєї ж голови нема:girl_nea:). А так як хлопа два(добре,що другий ще читати не вміє), то я й зависла від тих наслідків.
    По прозі- не дуже напряга;
    по врочистості- присутня, але без піску і пісяння кіпятком.
    Планів на нині дофіга. Тре мені часові рамки розсунути, або ДП ще на один день покинути. З досвіду знаю: що друге менш можливе, ніж перше. Тому йду "развадіть міри".
    Для тих, хто не зна: середа- то майже п*ятниця, принаймі в моїй голові! І логіка тут є, хто її знайде- тому буде щастя.:girl_yes2:.
    Щасливої вам середи, тобто майже п*ятниці!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  5. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Розпрощалися ми з садочком, забрали останні фото і диск з випускного і малий щось засумував за своєю коханою Олею . Ще і досі ходимо на заняття до логопеда, син від цього не в захваті:facepalm:.коротше одна проза, коли вже справжнє літо прийде:beach:?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Це дійсно не може бути правдою. Я ніколи б не подумала, а кожен раз, як про це згадуєте, дуже дивуюся. Такий оптимізм і почуття гумору. :good: Ми одружені (страшно подумати) 10 років, і та двадцятка видається такою далекою. Хоча, бачу, що спільно прожиті роки і на мене добре впливають - я стаю м"якшою, добрішою і поблажливішою. Ну не забивати ж його через день :pardon:

    Ну да, на його думку, ви - істеричка, а він - Господар, робить, що може і як може. То, шо бруду та інших побічних наслідків більше, ніж того результату - то фігня. Він хотів знайти собі Завдання - і знайшов. Зробив і гордий сам собою. А шо Люмінарк, шо Аркопал, шо емальований баняк - всьо єдино. Мій так вікна старі сам демонтував (економний..), а пластикові ще тиждень їхали, класно нам було з плівками, вітерцем, дощиком і постійним чергуванням когось вдома:facepalm:.
    По темі. Накаркала я собі довгий і суєтний робочий день, тому на сьогодні прогнозую короткий день, і кавку з морозивом в маленькій кав"ярні під накрапання дощику. Думки - вони ж матеріальні.
    І я, і я. В таку погоду це дуже легко. Чао, мі карі :girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я більше люблю: тіамо, аморе міо. І я нині маю плани, поклавши малого на обідній сон, дьорнути до міста- а там-:cofee::drinks::beach:, тобто
    .
    Ми однодумці!
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Оо, своє аморе я нині вже відцьомала і відправила на роботу. Щось він в мене на старості років зробився ліниво-притульним і сентиментальним, от і славно, бо ті італійські пристрасті (в плані з"ясування відносин) мене тільки виснажували. В ідеалі кавка мала би бути з ним, але то малоймовірно (( А морозива таки куплю йому - штуки три, то йому на раз-два.
    Життя - штука така непередбачувана, що тре менше планувати, і ловити кожен позитивний момент, поки є що ловити. Оце понаписувала, подумала, і чую, що відносить мене в меланхолію. Оскільки багато думати - шкідливо, пішла працювати, поки флюїди позитиву, настрою і настрОю не розвіялися.
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. 38-й рік.:friends:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 17
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Проза: перший місяць літа закінчується. Час, зупинись :girl_sad:
    І ще хочеться зустріти тих перших феміністок, які придумали, що жінкам треба працювати :girl_devil: Нехай тепер підуть і розберуться із головним механіком, в якого до мене мільйон притензій :girl_cray:
    Врочистість: почала вивчати систему флайледі, тішусь :girl_haha: Сьогодні будемо розбирати гарячі точки :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Де ви бачили літо? :pardon:Я його все виглядаю, але ним і не пахне. Коли вже буде нормальна погода? Я хоч і не люблю сильної спеки, але вже краще спека, ніж та сирість:facepalm:Планів на сьогодні багато, але деякі з них накрились тазіком, бо до них треба погоди...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Вийшла з хати без парасолі, з надією, що доща не буде, а все навпаки. Добре хоч голову не мила. Сиджу у черзі на УЗД, потім на роботу і дня нема. Вранці бавилась в господиню, попрала свої килимки з коридору і ванни, тепер би сонечка, щоб швидше висохли. Настрій ніби норм, не зважаючи на дощ.
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  13. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    :girl_cray: Ааааа, якийсь шалений сьогодні. Від ранку телефони розриваються : приватний, два робочих і один стаціонарний. Народ ошаленів і то таке западл постійно, коли я одна . Почала розносити виписку, а наді п'ять душ стоїть: проведи накладну, зроби податкову, розпроведи рахунок, відвантажте підшипники, коли будуть торці, постав на прихід, копійка не сходиться, пральну машинку привеземо вже, потім, через пів години :girl_cray::girl_cray::girl_cray: і ще купа арештантів :girl_devil:.
    В співробітника нині ДН, ще треба встигнути баньки залити. Мо попустить?
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Креативно Креативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Прибігла додому на обід і поділитися врочистістю)Це кохання я здибала по дорозі на работу зранку)Ну чим не диво?Посмішка від побаченого і зафіксованого, в мене, як свідка, не сходить до сих пір)
    Писала би ще щось, але мушу бігти назад на роботу.Ще один робочий день і маю вихідні - юхууууу,ну чим не радість)))Кохання всім, як в цих равликів)Вони божественні)))Ну і одуван теж собі нічогенький)Кароч, мене тягне до природи завжди)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у мене вчора був кінець робочого тижня (да, у мене тижні по іншому працюються))), а сьогодні мав би бути вихідний. Але, позаяк, у понеділок вихідний, то сьогодні мушу працювати. От трохи написала, і всьо. Йду! Влаштую собі врочистість: куплю мультиварку або електроплиту (а що краще?) (щоб на морі кашки варити, бо щось влом мені харчування на базі замовляти).

    Білети купила, завдаток за 3-кімнатний дім заслала. Ура! Одна кімната залишається вільною, тому як хтось дуже хоче зі мною -- ласкаво просю

    Не збирались з мужом сьогодні машину заводити, але його дядько рве черешні (пропадають....) -- то їдемо, візьмемо. Будемо черешнями об"їдатись. А з них щось можна пекти?

    Збиралась завтра в аквапарк, але вчора малого вушко боліло, поїхали в поліклініку, сказала, що легеньке запалення. То водні процедури відміняються (і гоління зон бікіні теж, а це вивільняється більше години часу, який можна використати на щось приємніше, наприклад, катлєт нажарити
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    з того тре було почати
    з них можна крутити компоти
    пс. якщо не поміняється погода я впаду в сплячку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вчора був скажений день, тобто, скажений вечір :) цікавий, але трохи задовгий, додомцю потрапили ближче до опівночі.
    але жодних наслідків ані пізнього лягання, ані переїдання ягід в абсолютно непристойну для їжі пору доби я на собі не відчула.
    якось все легко, поверхнево, швидко, все життя наче за склом.
    Дуже треба нині потрапити до церкви, побажайте в цьому успіху (вчора не вийшло :sad:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я хора від тої погоди(.Якось такось наварила, погодувала і сіла в розлабоні собі в недрях нетівських погулять, трошки пошопінгувала- трошки врочистість). І дьоргнули мене ДП витягти своє поделко з лаками для нігтів, а тут наднесло чоловіка(і чо то все так?)-о_О і казав два слова . І мусіла вже намазюкати собі нігті, витерти, знову намазюкати і так пройшло десь 1.5 год., а робота стоїть, ждеть.... най ждеть , вона не вовк))
    Плани знову геть вдрузки, навіть дитина на випускний не піде, хіба би мама погодилась завезти. Не люблю, коли отак
    Не хочу школи, мене просто криє від самої думки про це ... маю час до вересня, може попустить.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ага, а тим закінчую. Я вже така як тре, і ще не вдома... Ой, дівчата, тримайте, бо здається мені, що нині хата буде перевернута
     
    • Смішно Смішно x 4
Статус теми:
Закрита.